0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Kızlar canım cok sıkkın. Geçen pazartesi annem geldi 7 aydan sonra evime. Uzakta oturuyorlar. Hamileyim diye yardım etmeye geldi. Ondan once de yardıma diye görümcem ler 2 kere geldi. Bende laf soz olmasın diye annemi cagırdım. Daha once yardıma geldiğinde eşim ablam buraya gelip iş yapıyor dedi kavga ettik. Sanki ben cagırıyorum gel diye. Neyse annem geldiği gibi görümcem de geldi. Babam evde olmasına ve evi 5 dk olmasına ragmen bizde kaldı yardıma geldim dedi. Zaten ev o bu derken iki hafta mecburi onlarda kaldım. Allah razı olsun hakkını yıyemem iş yaptı gelince. Neyse iş bitti hadi bize gidelim diye ısrar ediyor. Eşime soyledim konus bak annem gidecek hiç konusamadık yanlız kalamadık dedim. Hem kac gündür beraber kalıyoruz zaten dedim. Annemle konusurken kızım yanımızdaydı. Cıktı laflara bire bin katarak anlattı. Görümcem de laf sokup sokup evine gitti. Gene kırmadım. Eşimi aramıs eşim cok soguk davranıyor ama demiyor ki ablam da cok karışkan herseyi karısıyor diye dusunmuyor.şimdi ben ne yapayım? Aslında bu muhabbetle hersey bitsin istiyorum ama eşimin abla sevdası yuzunden iki kere bosanma asamasına geldik gene geleceğiz diye de korkuyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ama annen varken niye ısrar ediyor ki hata onun 
(1,094 puan) tarafından
Kaç kere boşanma asamasına geldik bu gelin ısrarı yuzunden. Eşimde istiyor ki hep beraber olalım
-Reklam-
0 oy
(16,539 puan) tarafından
annen gelmiş onunla vakit geçircen ne bu ısrar oda hazsızmış yani
(1,094 puan) tarafından
Sorma kardes
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Konu görümce eş elti kaynana vs değil. Konu bence cahil ınsanlar ve bu insanlar nasıl bu kadar anlayışsız oluyor ben anlayamıyorum yetişme tarzıyla alakalı sanırım. Eşinle konuş bu konuda rahatsız olduğunu en azından bi  sıkıntı olduğunda ben insan gibi konuştum dersin 
(1,094 puan) tarafından
Konustum konusmam mı ablam diyor Baska birsey demiyor. Hele bir kere ablası eşime birlikte olama eşinle demiş 55gün yanmadı. Oyle ablasını dınliyor
(8,080 puan) tarafından
Yok artık
(1,094 puan) tarafından
Valla
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yani dediğin gibi eşinin senden çok ablasını düşünmesi devam ettiği sürece bişey değişmez ki. Ne yapabilirsin, sana haksızlık yapan önce eşin. Ablası gelip evde iş yapıyorsa ne var bunda ihtiyaç oldu mu yapılır yani bunun lafı de edilmez hele ki kocan sana yardım ettiği için mutlu olması lazım, çok cahilce Bi davranış sergilemiş. Umarım düzelir yoksa işin zor hep alttan alman gerekir 
(1,094 puan) tarafından
Aldıkca abartıyor lar.
(1,862 puan) tarafından
İşte konuşunca karşı taraf insanlıktan falan anlamadığı için işte boşanmaya gidiliyor. Malesef yanlış insanları seçmekte oluyo bunlar, ya ezilecen ya da boşancan durumuna geliyor
(1,094 puan) tarafından
Bosanmaya kalktım kırk kere yemin etti esşim bır daha ablamı aramıza sokmayacagım sana karısmasına izin vermeyecegim diye ama gene yapıyor
0 oy
(453 puan) tarafından
Evleniyorsan o ivlilikte ablada olsa kardeşte olsa araya giremez kimse k.baksasın . Herkes yuva kuruyor birbirlerine karışılmamalı. Ablasıda yüz buluyor eşinden 
(1,094 puan) tarafından
Kac tane abisi var bir tanesinin eşine bunları yapamıyor. Üç gün onceden aramadan gidemiyor. Ama onlar eslerini koruyor.
(453 puan) tarafından
Eşinden canım karıştırmamaya çalış düzenin bozulmasın
(1,094 puan) tarafından
Ben cok ugrastım obur abilerini araya soktum onlar da defalarca uyardı. Yok dinlemiyor cunku eşim bir kere bile karsıma abla demedi
(453 puan) tarafından
Canım hadi bize gidelim dediginde sen hayır de annem var deseydin söyleme eşine ablana söyle diye
(1,094 puan) tarafından
Kırılmasın dedim işte

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 242 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,129 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu