0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar sabah ev filan topladk tasinacaz diye  kahvaltiya otudk ablamda var bebegim yemk yemiyodu bnde biraktm esimde yedrsene cocuk ac dedi bnde sen yiyon dedim bnde aciktim azcik yiyim yedrcem dedim ablamda ver bn yedirrim dedi bnde verdim eşimde o arada sen cocuga bakmamak iscn işe gireceksin dedi gülerek bnde hee dedim kndi yaptigim cocuktn kaciyom sende ev para getrmeye babalik zannediyon  dedim ablamda esime bu cocuga ne senin annen ne bn ne baskasi ayfrden iyi bakabilir dedi ufak tefek seyler icin kirmayin birbirinizi dedi ama cok zoruma gtti zaten sulu gozluyum yani bn ise girim bi ev alalim zaten cikmk istiyom hangi anne bebeginin yaninda olmz istemz ki

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boş boş konuşmuş eşin taşınma stresinden olabilir takma kafaya
(1,235 puan) tarafından
Off canimi skiyo ama artk aradada sen cocuga bakamiyon herkes nasl bakiyo diyo
tarafından
Al sen bak o zaman de
(1,235 puan) tarafından
Neymis onun gorevi eve para getrmekmis evin isini kadin yaparms
tarafından
Ay aman takma kafaya benim eşim de oğlan boya gidince zayıflamışsın çocuğu diyo ben de He diyet yaptırıyom dedim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aslında güzel cevap vermişsin ablan da arkanda durmuş ama eşler anlayışsız oldu mu olmuyor. Sadece istemeyi biliyorlar. Bakmaya gelince senin çocuğun oluyor. Çok merak ediyorum iki ay sonra biz ne olacağız eşimle. 
(1,235 puan) tarafından
Cok canimi yakti cocugum olduktan snra ama allh yukarda o kirdiklarini hic  unutmuyom ve hakkimi helal etmiyom
(13,202 puan) tarafından
Adamın görevi kadının görevi diye kanun mu varmış da eşin hala öyle düşünüyormuş. Ben de mecbur 8-9 ay sonra iş aramaya başlayacağım ben de daha doğmamış çocuğumun geleceğini düşünüyorum. Kim ister bırakıp gitmek meme çocuğunu. Ev işi elinden gelmiyorsa eylemeye yardım edecek. Zor değişir ama orta yolu buldurman lazım.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
sende çalışma o zaman bak bebeğine eşin çalışsın getirsin bakalım
(1,235 puan) tarafından
Keske oyle imkanimiz olsa canm bn bebegimi perisan etmk istemiyom ama el mahkûm
0 oy
tarafından

Eşin gülerek söylemiş fakat senin ona eve para getrmeyi babalik zannediyorsun demen daha ağır bence kusura bakma 

(422 puan) tarafından
Aynen katiliyorum
(1,235 puan) tarafından
Az bile dedim canm esim genelde bnm anneligimi hic begenmz
tarafından
Belli ki sende onun babalığını beğenmiyorsun böyle birbinizi küçümserseniz aranızda saygı muhabbet biter
0 oy
(3,159 puan) tarafından
canim inan takilacak degil cok büyutmemeye bak soğursun Allah muhafaza
(1,235 puan) tarafından
Soguyo insan zamanlada
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Emin ol eşine söylediğin cümle daha kırıcı.
(1,235 puan) tarafından
Hakketti bnce iyi dedim oda bnm anneligimi yargilyp durmasaydi
(7,118 puan) tarafından
Olsun öyle şeyler söyleme sen eşine,hele başkalarının yanında hiç söyleme. O da sana söylemesin. Kimse sende daha iyi bakamaz çocuğuna. Böyle şeyler birbirinize karşı olan saygıyı zedeler.
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ne kdr bos seylere kafa yoruyosunuz yaa valla gorende ciddi derdi var sanir
(1,235 puan) tarafından
Herkesin yükü kndine agir boyle konusman cok yanlis
0 oy
(597 puan) tarafından
Hic bir anne bebegini bakiciya yadabakmak icin herhangi birine (akrabaya vs) kolaykolay birakamaz. Suan17+3haftakik gebegim. Plansiz bir gebelikdi. Missgibi ise yeni baslamistim (anaokulunda ogretmen olarak) ve sozlesmem seneye yaza kadar. Yani dogumdan 2ay sonra ise gitmem gerek. Annelik izni almazsam ama alirsamda sozlesmemi kesin uzatmazlar. Eee esimde akmanyaya yeni gekdi dil ogrenmesi gerek once. Evin gekiri bana bakio... Bu gidiske annekik izni akmicam gibi, yeteeki sozlesmwm uzasin diye. Yoksabende sozlesme bitene kadar catir catir annekik izni alip paramida alirdim otzrdugum yerden. Ama iki aylik bebegimi esime guvenip birakmak zorunda gibi gornuyorum... 
(1,235 puan) tarafından
Allah yardim etsin cumlemize ins

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 305 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 588 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu