0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (255 puan) tarafından

image10 haftalık

7 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
doktor söylemedimi canim
(255 puan) tarafından
Hayir daha küçük 10 +2 yiz
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından

Ben 13 haftada cinsiyettini öğrenmiştim :D bence erkek tahminim ama sağlık li olsun elli ayağı düzgün olsun gerisi önemli değil bence çokta....

(255 puan) tarafından
Aynen sag salim gelsin baska bisey istemem.. devlette sordum 16. Haftada görürsek soyleriz dedi de bilmiyorum bakalim
(240 puan) tarafından
Valla canım kimse yanlış anlamasın çoğu insan çocuğu olmuyor tedavi görüyor yine olmuyor sağlıklı olsun gerisi çokta kafaya takılacak bisey değil rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin vatanına milettine hayırlı bir evlâd olsunda  gerisi boş canım:)
(255 puan) tarafından
Amin allah olmayanlarada nasip etsin
(240 puan) tarafından
Amin canım inşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bnce kız :) 
(255 puan) tarafından
Teşekkürler:)
(5,376 puan) tarafından
Çünkü kese yuvarlak fasulye gbi değil bi de poposu keseye yapışık havada değil :D merak ettim ya bnde şimdi Allah bilir tabi sağ salim kavuştursun Rabbim
(255 puan) tarafından
Bakalim bekliyorum bende merakla
0 oy
(65 puan) tarafından

Aynı haftayiz bugün bende gittim kontrole bişey demedi görüntü duruşları aynı:))

image

(255 puan) tarafından
Ben istiyorum basindan beri diyorum yani hani nolursa olsun benim evladim ama onceden bilip tedbirimi aliyim kendimi hazirlayim bisey varsa insallah yokturda
(65 puan) tarafından
Onun için detaylı ultrasona giricem 20. Haftamda
(255 puan) tarafından
Sag saglikli gelirler ins
(65 puan) tarafından
Amin insallah
(1,250 puan) tarafından
Canim bana kiz gibi geldi bende %70 kiz diyim bari gonlundeki olsun yaniladabilirim net degil usg ama erkek cabuk sekil alir derler bu bebek henuz kendini belli etmiyor nubu gorunse kesin solerdim karanlik nubuda gorunmuyor
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ultrason cok kotu nubu kiz gibi yani bu ultrason resmine gore diyim %75 kiz haftasoda kucuk degisedebilir
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Canım şuan 10+1 günlük olduk.. Sağlıcakla gelsin yavrun <3

12 hafta olunca gidicem hastaneye seninki normal ultrasondu dimi ? Alttan muayene 3tmediler dimi ? 6 haftalıkken alttan muayene oldum korkuyorum 12ci haftada normal bakarlar sanırım ??

(255 puan) tarafından
Yok alttan hic muayene olmadim bi gebelik yasamistim onda surekli alttan muayene olmustim görünmediği icin ama olma dediler iyi olmuyo dediler yaptirma gerek olmadikca bu gebeligimde hic alttan bakilmadi direk karnimdan göründü sende sag salim al insallah kucagina
tarafından
İnşallah kuzumm ❤️
0 oy
(161 puan) tarafından
Kız annesi bu çok minnak ama kuzum cinsiyet 12. Haftada oluşmaya başlıyor ama duruşu kıza benzettim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 55 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Maviyazma (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde nur55 (24 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...