0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (315 puan) tarafından
Bebegi doğumda hastaneden çıkarken puset kullanmak istiyorum ama çoğu kişi rahatsız eder beli ağrır iki büklüm olur elinle çıkar dedi pusetle çıkaran var mi aranızda uygun olur mu 

12 Cevaplar

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Evet uygun ve rahat 
(315 puan) tarafından
Teşekkürler canim hangi marka puset kullandım bel desteği varmiydi
(1,358 puan) tarafından
Pierre cardin. Evet destegi vardi ama kayipti bizdr ortunun altina yumusak biseyler doldurduk o sekilde getirdik ama her pusette olur o destek
(315 puan) tarafından
Sagol canim tişkürlerrrrr  :)
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Fahriyeyle burak çıkarmıştı yinede sen bilirsin :D

(315 puan) tarafından
Ah şu  sen var ya :)  :D
0 oy
(10,047 puan) tarafından

Pusetle gittik ama bebegi kucagimizda cikardik :D

(315 puan) tarafından
Neden canim
(10,047 puan) tarafından
Yegenim canim ablamin bebegi. Aslinda en sagliklisi puset ama o kadar kucuk oluyolarki. Kiyamadilar koyup kemerini baglamaya
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Elinde cikar mi iyi ozman sar battaniyeye cikar asil öyle cocuk rahat edemez simdi pusetler gayet rahat yapılıyor neden iki büklüm olsun ben aldim 2 tane bebislerimi rahat rahat cikarcam pusetle arabamizda rahatca gitsinlrr kucakta olur mu
(315 puan) tarafından
Sagol kuzum sen hangi marka puset aldin bel desteği var mi
(1,113 puan) tarafından
Markasini hatırlamiyorum canim annemlere biraktim orda dogum yapcam evet bel destegi var biraz agir ama hafif olanlarda içime sinmedi
tarafından
Benimkinde destek yoktu altına ince battaniye ile destek yapmıştım
Ama ben anakucağıba koyup çıkarmıştım hastaneden
(1,113 puan) tarafından
Ana kucagi da aldim ben ama onu ev icin aldim onla nasil cikar bilemedim ayni anakucagindan mi bahsediyoruz acaba sallanan alti demirli falan ev tipi
tarafından
Resim Atıym yoruma canım öyle daha iyi olur
0 oy
tarafından

Bu bahsettiğim ana kucağı 

image

(1,113 puan) tarafından
Portbebe diye biliyorum adini canim buda oluyor zaten gayet guzel
tarafından
Hm burda anakıcağı diyoruz buna:))
tarafından
Bende bununla çıkardım çok rahat oldun
0 oy
(40 puan) tarafından
Almanyada dogdugundan itibaren puset kullanimi mecbur hem bebekler icin tasarlaniyor neden beli agrisin ben oglumda surekli kullandim sükür bir yerinde birsy yok
0 oy
tarafından
Geçen yaz hastaneden pusetle bebek çıkarma kuralının geldiğini duyduk eşimle hastaneden pusetle çıkarıcaktık kendi arabasının puseti kiwi marka kendinden yeni doğan aparatları var yetişemezse doğuma diye arkadaşımdan almıştım onunda markası nunaydı onunla çıkardım hastaneden çok rahat oldu bizim için daha iyi bence takılma düşme veya başkası çarpar diye bizde tedirgin olduk 
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım biz kızımı pusetle çıkardık çok rahattı sonra da beş altı aylık olana kadar kullandık hastaneye , aşıya gidip gelirken çok rahat oluyor
0 oy
tarafından

Puset iki büklüm ediyo bebeği bnm oğlum onu hiç sevmedi anakucağında uyuyor ama pusete koyunca asla uyumuyor hastanedenden portbebe midir nedir :) bebeği taşıma çantası oluyor ya onla çıkardım onlardan al bence :)

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben pusetle çıkardım genelde herkes öyle yapıyor pusetle bebekler için üretilmiş bişey anne kucagı konforu sağlıyor. İçine koyulduğunda anne kucagındaki pozisyonu alıyor cocuk iki büklüm durmuyor yani
0 oy
(1,713 puan) tarafından
En güzeli puset rahat. Civilden aldım 130 TL ye. Ama uygun olanlarda var
0 oy
tarafından
Ben puset götürdüm ama kucağımda çıkardık hastaneden.Daha sonra port bebe kullandık.Puset pek kullanışlı olmuyor çok küçükken.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
25 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde TomrisHatun (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde _Reyhan-0 (1,707 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı