0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

23 yaşındayımmm :) 

İnfaz koruma memuruyumm mesleğime aşığıımm. Herkes yadırgıyor amaa ben çok seviyorummm 

Henüz anniişş değilimmm , 1.5 yıllık evliyizz.

Geçen sene düşük yaptım; kürtaj oldum. 3-4 aydır yine deniyoruz..

Dualarınızı eksik etmeyiiin.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.. 

Muğlada yaşıyoruumm..

32 Cevaplar

+1 oy
(1,105 puan) tarafından

Tanışalım bebek :D eski uyeydim hesabımı sildirip yeni hesap açtım . Yedi aylık anneyim minnak bir kızım var . Bekarken üç sene toptanci ve el sanatları atölyesinde çalıştım şu an ev hanımıyım kızımı ve kocamın gobegini büyütüyorum :D 

İnşallah rabbim tez zamanda hayırlısıyla bir evlat nasip eder sana da kuzum çok amin 

(77 puan) tarafından
Maşallah canımm :d allah evladını bağışlasımmmm memnun oldum
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Gardiyan :) gaddar bi meslek 
(77 puan) tarafından
Türkiye sınırları içinde yaşıyorsan senin dilin "TÜRKÇE"dir. Aksin idda ediyorsan suç. Evet bölgeder bölgeye konuşmalar değişebilir. Asla kınamam. Lazca konuşanlar var kürtçe konuşanlar var. Onlara saygım var elbette. Ama Türklüğü Türkçeyi inkar etmek suç. Üstelik bu ülkenin hastanesini kullanıp, bu ülkenin ekmeğini yerken ;)
(554 puan) tarafından
Evet Türkiye vatandasiyim onu inkar etmiyorum ama türk değilim zorlada olmam ha hastene ekmek derken bizde vergi ödüyoruz bizde çalışıyor uz bizimde hakkımız cnm sende bunu inkar etme sucmus bende müslümanı m bende Türkiye vatandasiyim bayrak benimde ama benim dilim ayrı git tarih bak istersen nasıl haksızlığa ugradigimizi orda okursun araştır derim :))))
(77 puan) tarafından
Yazık size gerçekten. Türk vatandaşısın ama Türk değilim diyorsun. Senin seviyenle uğraşamam. Seviyesiz. Haksızlıkmış. Ne haksızlığı. Kendinize gelin artık. Bu ülkede bir çok insan var lazı var romanı var çerkezi var. Kimse sizin gibi yediği kaba pislemiyor. Vergiymiş. Bi zahmet ver. Hem burda yaşıcaksın hem de vergimle yaşıyorum diye böbürlenceksin. Yazıklar olsun sizin gibilerine. Hala Türkçe yazıyosun Türkiye Cumhuriyetinin ekmeğini yiyip vergim sayesinde diyemezsin. Türk vatandaşından öğrenip görüp ölüm döşeğinde Türk doktoruna gidip Türklerin kullandığı alfabeyle bunu yazamazsın. Sizin gibilerle uğraşıyorum zaten. Senle de uğraşırım sıkıntı yok. Konuştuklarına dikkat et. Beğenmiyorsan defol git bu ülkeden. Kendi dilini kullanabilceğin bi ülke yarat kendine. Bu ülkenin ekmeğini suyunu yiyip nankörlük yapamazsın.
(554 puan) tarafından
Haddini bil babanın uşağı yok burda azarlar gibi konuşuyor Sun ben kürdü m gelde değiştir tövbe tövbe git lan türk doktormus Kürt yok sanki
(554 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
:))))))))))))))))))
0 oy
(77 puan) tarafından
Yok mu tanışcakk :) 
(3,152 puan) tarafından
23 yasinda cok agir bi meslek degilmi canim daha cok narinsin aynibyastayiz tahi 97 liyim de ben ywpamam geralde
(77 puan) tarafından
Niye ki canım.. memnunum tabi kişiylede alakalı. Suçlu olan cezasını çekicek.. acımak yok üzülmek yok :)
tarafından
Canım esimin meslektaşısin:)) Allah yardimciniz olsun
0 oy
(423 puan) tarafından
Amin canım Rabbim bana , sana isteyen tüm kardeşlerimize evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah 
(77 puan) tarafından
Amin kuzucumm  
:)
0 oy
(2,843 puan) tarafından

Allah hayırlısıyla kucağına bir evlat verir insallah<3

34 yaşında iki çocuk annesiyim,istanbul da yaşıyorum:)

(77 puan) tarafından
Amin canım inşallahh  memnun oldum. Allah evlatlarını bağışlasınn
0 oy
tarafından
Antepdeyim 21 yaşındayım 1 oğlum var ikinci bebişimde yolda geliyor inşallah 

Ev hanımıyım 

Dini dersler yapıyoruz 

Şu aralar durgun koronadan dolayı 

Böyle 
(77 puan) tarafından
İnşallah sağ sağlim kucağına al canım memnun oldum
tarafından
Amiin sende bir an önce anneliği tadarsın Allahın izniyle
0 oy
(8,081 puan) tarafından
24 yaşındayım canım 

Şimdilik evdeyim diyelim ☺

2 buçuk yıllık evliyim benimde nisan ayında bir düşüğüm oldu kürtaj olmak zorunda kaldım.

Korunma yeni bitti bakalım hayırlısı rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah ☺
(77 puan) tarafından
Bende geçen sene 22 nisanda kürtaj oldum canım. Korundum 3-4 aydır bıraktık ama olmuyor. Nasip.. bu ayda olmazsa rahim filmim çekilicek. ALLAH büyük..

Memnun oldum bu arada
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Düğerekdemisin yoksa Yerkesikde mi :) Helloğ Muğla lı. Bende muglaliyim. Mersine gelin geldim. 24 yaşındayım, bi oğlum var ve hamişim. 
(77 puan) tarafından
Düğereek canım :) helloooooo bebeğimmm. İnşallah sağ sağlim kucağra alırsınnn Allah bağışlaasınn
(2,633 puan) tarafından
Amiiiiinnnnnn
0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah amelisalih evlatlar nasip etsin bütün bebegi olmayanlara, ❤️ 

Bende tarçinli Kurabiyenin annesi :) 
(77 puan) tarafından
Memnun oldum cınımm :)
0 oy
(758 puan) tarafından
Merhaba canım adım Songül 

25 yaşındayım 

7 aylık bir kızım var, trabzonda yaşıyorum 

KTÜ ekonometri okudum hala daha okuyorum bitmedi bir türlü ☺️☺️ 

Bu kadar ☺️
(77 puan) tarafından
Çaykaralı eşimin asker arkadaşı vardı. Maalesef geçen sene vefat haberini aldık. Bende erdoğduluyum canım :) ailem orda..
(758 puan) tarafından
Öyle mi bak ucundan kıyısından hemşehri çıktık ☺️☺️
(77 puan) tarafından
Evet.. çok özledim oralarıı. Kıymalı yemeğii, hamsiköy sütlacınıı burnumda tütüyorr :)
(758 puan) tarafından
Özlenmez mi canım yaa gelmiyor musun hiç bu taraflara ☺️☺️
(328 puan) tarafından
Trabzon cok guzel ya. Cavahirde molda oldum. Azeriyim ben
0 oy
tarafından
Merhaba canım hoşgeldin bende melike 10 aylık evliyim 36+4haftalık hamileyim 22 yasındayım Allah nasip ederse Bı kızım olacak Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşallah :) 
(77 puan) tarafından
Maşallah kuzum. Rabbim evladını bağışlasın. Çok memnun oldum :)
tarafından
Allah razı olsun canım bende memnun oldum :)
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Merhabalar bende 32 yaşında 6 yıllık evliyim bursada yaşıyorum bir düşük bir kürtaj sonrası 20 ay arayla iki kızım oldu çok şükür sizinde olur inşallah doğru zaman gelmemiştir demek ki Rabbim hayırlısıyla sana da isteyen herkese de nasip eder inşallah :)

(77 puan) tarafından
Maşallah canım. Allah bağışlasın. Darısı tüm isteyenlere çok memnun oldum
0 oy
(48 puan) tarafından
Adanada oturuyorum agriliyim canım 21 yaşındayım 2 senelik ewliyim 1 çocuğum var 6 aylik
(6 puan) tarafından
Merhaba hemşeri buldum:))
(77 puan) tarafından
Merhaba canımm memnunn oldum Alla bağışlasın :)
(48 puan) tarafından
Amin allah razı olsun kuzum
(48 puan) tarafından
Sendemi adanada oturuyon kuzum
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Merhaba 29 yaşındayım

3 buçuk yıldır evliyim

16 aylık bi sıpam var 

Hemşireyim bende 

Aslen Çankırılıyım ama doğma büyüme ve eşin kütüğünde Ankaralıyım artık 
(77 puan) tarafından
Memnun oldum canım Allah analı babalı büyütsünn :)
(1,635 puan) tarafından
Bende öyle canım. Sağolasın.
Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Af buyur canım infaz koruma memuru ne demek :)) bende Sihirli eller 30 yaşındayım 2 bucuk aylık Ferrari hastası bir ömerim var. :D 
(1,713 puan) tarafından
Cezaevinde gardiyan yani
(77 puan) tarafından
Gardiyan canım :) memnun oldummm Maşallahh Rabbim evladını bağışlasın
(25,224 puan) tarafından
Anaaaa kız korkmuyon mu hiç :D
(77 puan) tarafından
Yok kuzum neden korkayım :) seviyorum mesleğimii..
0 oy
(1 puan) tarafından

28 yaşındayım 11 yıllık evliyim 3 çocuk annesiyim:-) 

Gaziantepliyim ama Adıyaman'da yaşıyorum. 

(77 puan) tarafından
Maşallah 11 yıllık :) Allah bağışlasın
0 oy
tarafından

Memnun oldum canım kendimi tanıtayım 21 yaşındayım kuran kursu hocasiyim ayni zamanda sairlik ve yazarlikla ilgileniyorum bunu hobi olarak yapıyorum.

11 aylik evliyim 1 bucuk aylik oğlum var ankarada yaşıyorum :)

(625 puan) tarafından
Hocam bir soru sorsam haksız yere helal etmeme bana gecermi
tarafından
Canim sorunu anlayamadim tam olarak
(625 puan) tarafından
Helallik konusu hakkında soru sorcaktim birisi bana haksız yere hakkımı helal etmiyorum deddi içimi kemiriyor
tarafından
Sana bunu ozleden detaylı acikliyayim
(77 puan) tarafından
Memnun oldum canım :)
0 oy
(625 puan) tarafından

Günaydın cnm  23 yaşındayım zabıta memuruyum 6 aylık hamileyim 8 aylik evliyim eşim asker Rabbim gönlüne göre versin bende ara verdim şua. Çalışmıyorum  :) Hatay'da yaşıyoruz seneye tahinciyiz

(77 puan) tarafından
Memnun oldum kuzum :) inşallah bebişini sağ sağlim kucağına alırsın :)
0 oy
(1,186 puan) tarafından
20 yaşındayım ağustos da bir yıllık evli olacağım 8aylık hamileyim kızım olacak inşallah Niğde de yaşıyorum 
(77 puan) tarafından
Allah bağışlasın, sag sağlim kucagına al evladını inşallah kuzum :)
(1,186 puan) tarafından
Amin canım inşallah sende tez zamanda tadarsın anneliği inşallah
(77 puan) tarafından
İnşallah kuzum..
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Infaz koruma memuru mu ? Vay bee çook havalı ☺️
(77 puan) tarafından
Dışı sizi içi beni yakar :)
(2,548 puan) tarafından
Nasıl olunuyor gardiyan bana çok yakışır ☺️☺️ sevmiyor musun mesleğini
(77 puan) tarafından
Evet canım çok seviyorum.. ben Adalet mezunuyum. Kpssye çalıştım, puanımı aldım atandım.. nöbetlere gidiyorum acil bişey olduğunda gidiyorum. Arama yapıyoruz, yeni gelen mahkumlarla ilgileniyoruz, ordaki düzeni sağlıyoruz. Sert olmak gerekiyor. Orda doğan bebekler var, orda büyüyen. 7 yaşına gelince anneden alırıp yurda veriyoruz eğitime başlasın diye.. üst araması yapıyoruz. Görüş günleri hem mankumların hem gelen kadın zıyaretcilerin üsüünü artıyoruz. Erkeklerde erkek ziyafetçileri arıyor
(2,548 puan) tarafından
Yaa çocukların annesinden ayrılmasına  ben  dayanamazdim eminim ileride sende anne olduğun zaman sende dayanamayacaksin
(77 puan) tarafından
Canım o şekilde düşünürsem ben şuanda da dayanamam.ama o çocukların iyiliği için. Çok üzülüyorum ama belli edemem maalesef.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 96 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde Srpdfn1234 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 336 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 405 göst.
+1 oy
31 cevap 409 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Princssannsi (4 puan) tarafından soruldu