0 oy
1,159 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Az önce doğum günün kutlu olsun diye mesaj atmış wpden kızlar görür görmez engelledim bir kaç kere aradı yine engelledim napıcam ben ya eşime söyleyemem söylersem kavga etmeye gider başı derde girer 

Böyleyken de telefon eşimdeyken mesaj atarsa benden şüphelenir 

Numara değişmek istiyorum ama müşteri hizmetleri arayarak olur mu birde eşime ne dicem ne diye değişiyorum dicem lütfen bir akıl verin

44 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Vay şefsz vay evli olduğunu bilip mi atiyor. Senin yeride olsam eşime söylerim. Hangi sekilde olursa olsun sonradan öğrenirse kesinlikle sana inanmaz.:/ Bizzat yaşadım bu tarz bişe canim. Hem sen eşine demeyip o adiyı uyarmadikca o seninde ses etmeyip rahatsz olmadığını düşünür.
tarafından
Canım eşime söylersem çok büyük sorunlar olur
tarafından
Valla sen bilirsin canım öbür türlü bisekilde öğrense sana suç bulur eminim.erkekler böyle cunku.anlamadan dinlemeden yargılar.. inşallah biran evvel kurtulursun. Şimdi pat diye de no değiştirmek dikkat ceker ya.
-Reklam-
+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Evlenmedn once degistirecektin
tarafından
Değiştim yine bulmuş
(867 puan) tarafından
Işte bunun için numaranı kimseye vermeyecektin
tarafından
Adamın hiç mi suçu yok tek suçlu bu kadın mı yani
tarafından
Yeni dertli gelin ne alakası var numara kimseye vermeyle bzzat numara mı bilse bile evli çocuklu bir kadını aramak ne kadar doğru
(867 puan) tarafından
Kızlar önce bir sakın olun. Ben linç yiyecek bir şey demedim. Tabii ki adam hatalı. Ama.gelin görün ki dünya kim.hakli kim.haksiz olmasını o tartışacak kadar adaletsiz ve tehlikeli bir yer oldu. Her gün neler neler duyuyoruz.  Sapkin ve tehlikeli insan cok. Zaten bu mesaj atan kisi akli dengesi yerinde olsaydi evli birine asla mesaj atmazdi. Benim.demek istediğim numarayı kimseye vermemek. Bak bu adam illaki senin çevrenden birinden almış numarayı. Yani demem o ki numaranı gerçekten ama gerçekten güvendiğin ve asla senin haberin olmadan bir başkasına bile sana sormadan vermeyen kişilere ver. Boylesi daha guvenli. Lütfen önce bir anlamaya çalışın söylenilen şeyi sonra gerçekten linçlik bir durum varsa kimse tutmasın sizi linç edin. Saygılarla..
+1 oy
tarafından
Ben olsam söylerdim gizli kalacağına  sonra niye bana demiyon gizli iş cevryona gryo  benm eşim kızar yabanci numara arada açmadan silsem bile bakmadan silmmeme kızar
+1 oy
(772 puan) tarafından
Beni mesela durmadan inşaattan fln bi yerlerden köftecimi die arayıp duruyolar yemek siparişi vermek istiyolar fln bende yanlış diyorum eşimde biliyo sende o şekilde bişi diebilirsin 
0 oy
tarafından
Musteri hizmetlerini arayarak olmaz bir bahane bul.degis numarani yuvan yıkılır  ALLAH korusun
tarafından
Bende ondan korkuyorum
0 oy
tarafından

Numara degistirrrek  tabiki bunu zaten evlenince yapman gerekiyordu eski numaranı değiştirmen  gerekiyordu en rahatı :D

Numara değiştirmek istiyorum de eşine hattimi baska bi tarifte  gevirmek istiuorim.fe mesela vodofone  se türk telekoma öyle  

tarafından
Değiştim yine bulmuş
tarafından
O zaman numaranı verdiğin cevrene  dikkat edeceksin. Demekki birisi veriyor
tarafından
Belkide olabilir
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bence eski sevgilini ara soylenevliyum arama de eşin yokken baktinnyine arıyor eşine söyle dürüstce 
(1,301 puan) tarafından
Allah korusun bi boşanma sebebi olsa bu durum kadını n arama kayıtlarına bakar hiç yoktan suçlü seni ilan ederler sakın arama sakın
(3,036 puan) tarafından
Eşine soylesin böyle bi durum var diye ozaman aradım arama bida dedim desin bunda ne var benim hattım 10 yıllık böyle ni durumla karsilasmadim hic eğer korkmam gereken bi durum yoksa öyle yapar konuşma kaydında alır  eşime söylerdim
(174 puan) tarafından
Kesinlikle sonra eşi istese doküman çıkartabilir sen cevap verme yoksa görür sadece karşı taraf aradığını görsün bencede
(1,301 puan) tarafından
Senin eşin kabul eder miydi bilmem de benim eşim asla kabul etmez bunun için bile o kişiyi aramış konuşmuş olmamı şuan çok düşkün bize ama böyle bir olayda yanlış anlar valla
tarafından
Tabiki aramasın sonra ses kaydı alip eşine atarsa eşi neden benden gizledin onunla konuştuğunu diye daha büyük sorunlar olabilir
0 oy
tarafından
Numaranı nerden bulmuş İ. T 

De beni yalnişlikla bi gruba aldılar bende numaramı degiştirmek istiyorum felan de yada dolandırıcı çok arıyor bu numarayı felan 
tarafından
Ya bilmiyorum evlenirken değiştim yine bulmuş
tarafından
Benim başima geldi ve asla karşi tarafla muhatap dahi olmadim olursan ister istemez suç sende kalir eşin aradin neden benimle konuşmadin danişnadin der büyük birini devreye koydum o gidip güzelce kulagini çekti haddini bildirdi. ondan sonra ne karşima çikti nede başka yerden mesaj atti sen ararsan daha çok arsiz olur yedi ceddine küfür dahi etsen yine konuşmak için seni arar pezevn. Kler çünki
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Evlenmeden önce değiiştrmedınmi cnm nuaranı bnce son rakamını degştr 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Komple engelle heryerden numarasini o zaman ulasamaz, aramalardan, mesajlardan, telefon ayarlarından  yapabilirain
0 oy
(909 puan) tarafından
Git çabuk kocana şöyle görürse aksini iddia edemezsin bosar damgayı da yapıştırır şöyle sonuc ne olursa olsun 
0 oy
tarafından
Bnm de basimda vardi oylesi hic ugrasmadm esime dedm esim agzni burnru kirdi bide olsun ölun cikar demis numarmida degstrdi ayrca polisde taciz ediyor diye sikayet ettik . Korkulack bosey yok de eşine 
0 oy
tarafından
Müşteri hizmetlerini arayarak değiştirebilirsin.Ben değiştirmiştim yarım saat içinde aktif oluyo.
0 oy
(667 puan) tarafından
Kendi adına hat alma numaranı bulamasin
0 oy
tarafından
Canım bende en son eski sevgilim mesaj attı diye değiştirmiştim. O zaman Vodafone dum. Müşteri hizmetleri ni aradım son iki hanesini mi ne değiştim. Ama ben ikinci kes yaotigim için bı ücret almışlardı 12 lira miydi miydi neydi. Müşteri hizmetlerini ara bı bikgi al son iki ya da son 4 ahnesini değiştirebilir miyim diye. 
0 oy
(11 puan) tarafından
Wp engellenen kişilerin numarası görünüyor eşin baksa bu numara kimin diye sonra sen durduk yere mi engelledin neden engelledin vs dese daha çok yalan söylemek zorunda kalırsan daha kötü olur bence söyle eşine 
0 oy
(961 puan) tarafından

Çok zor biliyorum ama eşine anlat bence 

Başka şekilde görürse 

Sana olan güveni sarsılır riske atma bence 

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne olursa olsun kesinlikle esine söylemelisin allah korusun yuvandan olmaya kadar gider bu is
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Psikopatmıdır ne evli kadına mesaj atılırmı töbe. Bence abin varsa abine veya babana söyle.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben arar ağzıma gelem sayardım şahsen kendin halledemiyor isen  abin vs şok devreye kocana söyle gerekirse o konuşsun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 206 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 505 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 595 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 314 göst.

380,149 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...