0 oy
331 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (817 puan) tarafından

İhtiyaçları alayım diyorum bu vesileyle ama hakikaten indirim oluyor mu acaba ? Yoksa milleti mi kandırıyorlar?

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yok imdirim oluyor zaten az cok fiyatlari biliyoruz bakinca ucuzladigini biliyoruz ama gecen yil blac freday yani kara cuma ya tepki yapti muslumanlar bizim muslumanlarin bayrami cumaya nasil kara cuma dersiniz diye baya bi tepki yagmisti dikkat edersen bi cok reklam kara cuma deil efsane cuma diyor

tarafından
He noeli yılbasi yapip kutladik. Black fridayi de sahane cuma deriz :) ismini degistirir her sekilde uydururuz kilifina
tarafından
Aynen öyle malesef biz muslumanlari bu kadar ele avuca almislar bizde safiz ya
-Reklam-
+1 oy
(40 puan) tarafından

ben onceden fiyatini bildigim almayi dusundugum bi kac seye baktim resmen fiyatini iki kati sisirip ayni etiketi indirim diye yazmslar milleti kandiriyolar indirim diye

0 oy
tarafından

Ben inceledim gayet iyi indirimler trendyolda baya iyi

(817 puan) tarafından
Canım ben baktım indirim falan göremedim fondoten başlığında konuşmuştuk ya max factor fln inceledim iki al bir öde yapmışlar fontoden 60 tl ruj 60 tl diğer sitelerle karşılaştırdım fondotende rujda 30 ar lira zaten yani milleti kandırıyorlar.
0 oy
tarafından

Mustela ürünlerini takip ediyordum indirim olursa alırım diye. Az önce sipariş ettik yenidoğan köpük şampuan ve bebeyağı. İkisi de 10 - 12 lira civarında düşmüştü. Hemen hemen 25 lira kar oldu yani 

(817 puan) tarafından
İyiyniş hangi site peki
tarafından
Trendyoldan verdik siparişi. Hepsiburada bile o kadar indirmemişti ki genelde daha uygun oluyor
0 oy
tarafından

Sitede siteye hatta urunden urune degisiyor. Bazi siteler fiyatlari 2ye katlayip sözde %50indirim yapmişlar. Yani yine ayni fiyata aliyosun ve almis olmakla kaliyosun:)

(817 puan) tarafından
Aynen öyle valla.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
0 oy
3 cevap 149 göst.
9 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serappp (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
10 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu

376,728 soru

11,274,485 cevap

34,661 kullanıcı

...