0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Eşim bugün hep hüzünlü aşk şarkıları dinliyor şarkıda ben bu özlemlerle yasayamam falan diyor çok efkârlı habire sigara içiyor hic konuşmuyor sanki sevgilisinden ayrılmış gibi :( :( :( 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Töbe töbe kız sormadın mı niye öyle yapıyor
-Reklam-
+1 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum erkekler öyle gidip yanina ötür dertles böyle düşüneceğine erkekler dertlerini içinde yaşar taki eşi ona destek olmadığında
+1 oy
(625 puan) tarafından
Sevgili olduğunu düşünmüyorum ama  bir derdi var kesin bence bir kahve yap yanına otur ona sarılmalisin belki sana içini döker
+1 oy
(4,994 puan) tarafından
Belki derdi vardır kuzum sıkıntısı vardır aşk şarkıları ayrılık şarkılarını benim eşim de dinler ama bu hemen sevdiğinden ayrıldığı anlamına gelmez ki
+1 oy
tarafından
Mesela bi kahve yapsan alsan yanına gitsen tatlı tatlı sorsan bi sıkıntın mi var diye . Söylemezse de söylemesin yanında olduğunu hissetsin yeter . 
+1 oy
tarafından
Belki adamin baskabi derdi vardir illa o sarkilari dinledi doye aşk tan degil bende uzulunce bseye oyle sarkilar dinlerim 
0 oy
tarafından
Ya buraya sormak yerine eşine sorsana ben buraya yazana kadar meraktan ve sinirden çatlarım sen naısk sabredip sormadan buraya yazdın
(249 puan) tarafından
Sorsam da söylemez ki gecistirir hep
0 oy
(662 puan) tarafından
Sor bakalm canim bi derdi sıkıntısı mi var acabaa dertlesin
(249 puan) tarafından
Sen üzülme kocacım ben kuma kabul ederm diyim :))(((
(291 puan) tarafından
Oha. Ben olsam orda burnundan getiririm. Bazen watsaba acıklı şarkı paylaşıyor hayırdır noluyoruz diyorum sert bir şekilde. Korkuyor diyor şarkıyı seviyorum diye. Bende bi güzel trip atıyorum ve bi daha paylasmayacaksin diyorum. Tamam diyor
(662 puan) tarafından
Yok kiz sende o anlamda demedim :))
0 oy
tarafından
Git yanina  sor canim erkekler baksa sebebdende boyke efkarlanir aklna kotu bisey getrme araniz nasil normalde
(249 puan) tarafından
Aramız pek iyi değil çocuk doğduğundan beri hep ayrı yatyoz bir sene oluyor aynı evde yabancı gibi olduk çocuktan sonra
0 oy
tarafından
Erkekler başka şeylere canı sıkılınca da efkarlı şarkı açıp sigara içer aklına kötü şeyler getirme canım benim eşim de mavi gözlü şarkı dinler benim gözlerim ela kendi söylerken şarkıyı değiştirip ela gözlü der mesela o yüzden şarkılara çok da anlam yüklemeyin
0 oy
tarafından
Canım canini sıkan bişey vardır ama illa dinlediği şarkılara yormamak lazım. Yemin ederim ben bazen arabeskin dibine bağlıyorum eşim de ne biçim şarkılar dinliyorsun aşk acısı çeker gibi diyor kızıyor ama alakası.yok yani.o an derdime üzülüyorum şarkı sözleri umrumda olmuyor ama bı derdi vardır sor neyin var de 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Sende git başka odaya sende dinle bakalım tepki vericek mi 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 457 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 76 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 915 göst.