0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından

image

kızlar bunu kullanan var mi???? 70 günlük olduk ve biagaia  ve zinco kullandım ama biagaia  bitti pekde sanki ise yaramadı gibi acaba bu resimdekini  alıp yine zincoyla  beraber mi kullansam 

10 Cevaplar

+1 oy
(65 puan) tarafından
Metsil var canım iki kizimdada kullandım çok etkili 
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından

Resimdekini hiç kullanmadık biz. Nurse Harveys çok iyi geldi bize. Zinco kullandık daha kötü oldu bebişim. 

Ayrıca bence iki damlayı bir arada kullanma doktora sormadan 
(165 puan) tarafından
Canim o biogio olan gazlı dönemin uzamasını onluyormus diye duydum, etrafımda onunla beraber başka damla kullanan vardı o yüzden. Yani onu bırakıp iki aynı etkili damla kullanirsan kötü olur belki yani. Ben sadece nurse Harveys kullandım iyi geldi. Yine de sen bilirsin ben böyle şeyleri kafama göre kullanmaktan korkarım:)
(1,424 puan) tarafından
Çocuk doktoru ve ebe hanımı arayıp soracağım bakalım.ne diyecekler.
(165 puan) tarafından
Aynen en iyisi olur
(2,266 puan) tarafından
Nurse harveysi günde kaç damla kullandınız
(165 puan) tarafından
Günde toplam 20 damla veriliyor canim. Sabah 10 akşam 10 ya da günde 4 kere 5er damla
0 oy
(394 puan) tarafından
O kadar bayali gaz damlalari vardi  ogluma 7 tllik gaz damlasi yaradı 
(1,424 puan) tarafından
Hangisi o canm
0 oy
tarafından
Canım bebektn bebege değişiyor benim kuzuya aldım yaramadı hiç biri şimdi nurse harveys kullanıyorum çokta faydasını gördüm çok zor gazlı olunca kuzular :/
(1,424 puan) tarafından
Ben napsam şimdi deneye deneye hangisi ise yariyor  bulacağım sanırım
tarafından
İşte canım zor ama napcaksin yavrucuk için :(
0 oy
(172 puan) tarafından
Bunu kullanmadim ama Nurse harveys diyorum baska birseye ihtitacolin kalmiyor ben neler cektim o gaz sancilarindan hic bir damla fayda etmedi doktorumu degistirdim nurse harveysi verdi ve gaz sorunumuz cozuldu siddetle tavsiye ediyorum
(1,424 puan) tarafından
Bizim ebe onu önermişti ama doktorda biagaio  diyince onu aldım 2 kutu bitirdik sanki pek ise yaramadı zinco daha çok yaradı gibi
(172 puan) tarafından
Bende bio dan ve sap simplexten iki sise bitirdim asla bi ise yaramadi ama nurse harveysi inan ikinci vermemde cocuk daha sakin uyudu gaz sancilari azaldi ztn icerigi dereotu yagi ve kimyon yagi bitkisel bise yani ben doktoru degistirdim ikinci doktor yazdi bunu allah razi olsun ondan valla inan kurtsricin olur bir cay kasigi veriyosun sadece
0 oy
(158 puan) tarafından

image

Biz bunu kullandık canım ben çok memnun kaldım biraz tuzlu ama işi yarıyor bu bittikten sonra saraçoğlunun acı elma yağına aldım ayaklarına göbeğine masaj yaparak sürdüm çok şükür artık gaz sorunumuz kalmadı 
(1,424 puan) tarafından
Biraz tuzlu derken fiyatımı Canım?
(158 puan) tarafından
Evet canım ben 80 liraya aldım ama bazı yerlerde değişiyormuş fiyatı
0 oy
(104 puan) tarafından
Oğlum kolik ben sab simplex ve zinco kullanıyorum mama ile besleniyor oğlum Mamajoo biberon kullanıyordum onu da Dr browns biberon ile değiştirdim ve artık rahatladık çok şükür 
0 oy
(340 puan) tarafından
Bende nurse harveys kullanıyorum ama gecen doktora gttk kizimn ici gaz dolmusgu emdgni kusuyoduu surekli lavman tarzi tsey verdi poposuna sktk hmen cikardi ama surekli kullanılmaz sanirim. Bdr rezene kimyon içiyorm bir kasikfa kizima iciriyorum
(1,424 puan) tarafından
Ben kendim içiyorum canım rezene kimyon
(340 puan) tarafından
Bi kasikta bebegine ver
0 oy
(929 puan) tarafından
Canım doktorun hangi damlaları öneriyosa onları kullan bence. Bizde biogaia ve zinco kullanıyoruz . Biogaia fiyatı yüksek geliyo bizede biraz ama doktor devam et dedi ediyoruz. Biogaia bağırsak düzenleyicisiymil onu hiç bıraktırmıyo . 2 şişe bitti 3. Şişeyi aldık bizde 
(1,424 puan) tarafından
Hadi ya napsam devam  edeyim ozaman
(929 puan) tarafından
Bence et canım
0 oy
(59 puan) tarafından
İnstagramda eylül öztürk var fenomen o gasicon du galiba bi damla önerdi anne içiyor süt yoluyla bebekteki gaz gidiyormş çok yorum vardı faydasını görenler olmuş ismini tam hatırlamıyorum gasicon diye yazdm ama istersen bakabilirsin denemekte fayda var
(1,424 puan) tarafından
Evet onu duydum ama bi kaç kişi fasa fiso reklam yapıyor  bi araştırayım bakalım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 188 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Melisadogan (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 533 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,481 cevap

34,839 kullanıcı

...