0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

Kızlar ya bugün eltim bende misafir di konu açıldı göğüs ile alakalı konuştuk çok takıyormuş göğsü küçük diye büyütmek için krem varmış çevreden duymuş işe yarar mı araştırırmı sın dedi bende bi size sorayim dedim varmı bir bilginiz :)

11 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Hiç duymadim bence en iyisi slikondur:D

(223 puan) tarafından
En dolgulusundan takıyor canm ama onun için önemli olan eşi o yüzden büyüsün istiyor slikon takıyor yoksa :)
(7,972 puan) tarafından
Kız şu estetik yapiyolarya o slikondan dedim e madem eşi cok istiyomuş kiysin paraya estetik yaptirsin
(223 puan) tarafından
Ahahhaa vala cnm orasını bilemem:)
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Krem anlık işe yarar en iyisi silikon. Estetikte çalıştım ondan diyorum 
(223 puan) tarafından
Aa öyle mi ne kadar a estetik yapar acaba cnm
(13,202 puan) tarafından
Para olarak mı  7.5-15 arası düzgün doktor bulur bence
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnce estetik yaptırsin esi de istiyosa ben olsam yaptırırdim benim goguslerim büyük ama dogum yapcam insaallah eylulde ozman sarkma falan olursa esimde istiyor hemen gidip diklestircem geri bunalr normal seyler
0 oy
(119,612 puan) tarafından
Kiz kucultmek icinde krem varmi
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Allahın yarattığını ne diye değiştirme cabasinda 5 dk lık zevk icin  hele 
0 oy
tarafından

Görümcem bitane almıştı sanırım ama büyümedi hamile kalınca büyüdü  pamuk falan koyuyormuş eskiden :D

0 oy
(664 puan) tarafından
Kremi bilmem ama 3 - 4 sene önce şerbetçi otunu midem için kullanıyordum bi baktım göğüslerim hassaslaşmaya başlamıştı direk göğsüme etki etti resmen internetten araştırdım meğerse göğüs büyütmek için kullanılıyormuş İbrahim saraçoğluda öneriyor bi deneyin isterseniz ben büyümesin diye çok kullanmamıştım bence etkisi var 
0 oy
(27,461 puan) tarafından

Bence yalan kremle ne kadar büyüyebilir cok az olsa bile destekli ve dolgulu sütyen kullansın.. dogal olarak.

0 oy
(9,651 puan) tarafından
İlkkez duydum..
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Hiçbirsey fayda etmez bosa para vermesin. Bizim gelin yaptırdı hem dikleştirdi hem büyüttü. 10 bin fiatı
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Nasıl Kı erkeklerin orayı buyut ek için krem varmıs durumu yalansa, gogusu buyukten kremde yalan =)) 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 415 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
15 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sardunya (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
24 Şubat 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Hiraebru (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 179 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eranur (41 puan) tarafından soruldu

381,818 soru

11,430,992 cevap

34,992 kullanıcı

...