0 oy
457 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Kızlar ya 37+6 haftaligim iknci gebelik ama hâlâ tecrubesizlik var sncilar konusunda. Eşimle korunmasız ilişki oldu ilişkiden sonra sancılarım başladı büyük tuvaletim hissi varmış gibi lavaboya gidiyorum ama hiç bişey yok ara ara snci giriyo gidiyo bide idrara sıkışık gibi oluyorum iki dakika da bir gidiyorum yine bişey yok sadece sancısı var bu akşam çok enerjiktim aslında yarın piknik planımız vardı işten geldim yemek yaptım yemek yedik oğlanı uyuttum evi süpürüp sildim çamaşır katladim piknik için çanta hazırladm normalde halim olmaz pek canım istemez ama bu akşam hem ilişki konusunda hemde temizlik iş güç konusunda çok enerjiktim. Su nişan vs yok sancılar düzensiz ilişkiden dolayı mı acaba oldu sancılar. Oğlumda da son iki ay ilişki olmadı hiç ilk gebelik diye korku vardı sonra duydum ilişki doğumu tetikliyo diye 41 haftalıkken ilişki olduğu gecenin sabahı sancım geldi ve doğum oldu acaba :( şuan korku ve heyecan bastı karnım aşağıya baskı veriyo sanki ıkınma hissi oluyo beklemedeyim bu gece bakalım kusura bakmayın özel oldu biraz kızlar ama başka kapalı şekilde yazamadım :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm şu yazdığını don iyice oku ve başkasının yazisiymis gibi ne cevap verirdin tabi ki doğum sancıların bunlar korkma endişe etme hem temizlik hem ilişki tetiklemiş dayanamiyacak gibiyse doktora git 
(1,114 puan) tarafından
Duş aldım duştan sonra arttı zaten ağrılar bide. Oğlum uyuyo onun yanındayım ara ara kalkıp geziniyorum sancım geldiğinde ama dediğim gibi düzensiz. Geçen haftalarda nstye girmiştim baya sncim çıkmıştı ama hissetmiyordum. Şuan sancım geldiğinde yığılıp kalıyorum sanki ayağa kalkmak istemiyorum :(
tarafından
Doğurursan haber et özellikle bana çok merak ettim :)
(1,114 puan) tarafından
Yanlış alarm kuzum uyuya kalmışım :-) ama doğum çok yakın o kesin :-) bugün belki piknikten sonra gelir :-)
tarafından
Haber et işte kaç gün sonra olucak banada tecrübe olsun :)
(1,114 puan) tarafından
Tamam cnm ztn yazarım mutlaka :)
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Doktora git yinede 1 dk ya düşürüyor mu sancı sıklığı
(1,114 puan) tarafından
Belli olmuyordu cnm ama şuan iyim
0 oy
tarafından

Şu postunun aynısını ben geçenlerde paylaşmıştım ilişkiden sonra çok değişik sancılar girmişti karnıma popoma tuvalet hissi vardı ama tuvalete gittiğğmde bişey yoktu bi kaç saat çektim yani doğum sancısı mı ilişki sancısı mı bi türlü anlayamamıştım bende uyumuştım uyandığımda sancı falan kalmamıştı :)) bi kaç gün geçti sabah saat 4 buçuk bi sancı tuttu anladım kesin doğum sancısıdır 1 buçuk saat sancı çektim ve doğumum oldu :) Rabbim sanada sağlıkla selametle bebeğini kucağına almayı nasip etsin<3

(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun inşallah iki üç saat öyle sürdü ilişkiden snra ama uyumuşum :-)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 428 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 478 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Minekk (82 puan) tarafından soruldu

377,897 soru

11,310,870 cevap