0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Benim evde bir şey olsa yada alsak ertesi gün gider bı bakarım aynısı var yada bulamadiysa ister bana versene diye :) sofrada kulladiklarima kadar aynısı vardır yada yapar:)

11 Cevaplar

+1 oy
(680 puan) tarafından
Her şeyi geciyorum kapalıyım boydan elbise falan giyiyorum onu bile istiyor gerisini siz düşünün istekleri hic bitmez 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kaynanada yeni bisey alsam nerden aldiniz bnimde eksik yok der vermemi bekler ama daha cok bekler gitsin alsin
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle ben nasıl aldıysam oda öyle alsın:))
tarafından
Hamile halimle kocasi esimi ve beni evden kovdu evlat ayrimi yaotiklarindan  1.5 ay gorumcem gilde kAldik esim issizdi sonra ise girdi kendi evimize gectik . Bizi 7 aylik hamile halimle kovarken dusuneceklerdi nasil gecineceklerini . O yuzden copumu bile vermem alsinlar
0 oy
(38 puan) tarafından

Benim babaannem öyleydi 

0 oy
tarafından

Aynen ama bizimki almaz hep ister hatta en son lohusa geçerliğini çok beğendi istedi dedim doğur sana da alayım :D

(3,739 puan) tarafından
Yok artık :D
tarafından
Anlamadı gecelik olduğunu elbise zannetti  :D
(3,739 puan) tarafından
Ver sende kız giysin de hevesi gitsin:))
tarafından
Niye vereyim canim herşeyi istiyo 11 senelik gelini daha bir kırık iğnesini görmedim
0 oy
tarafından
Daha tarz genç işi geliyordur takılma :) 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de yapar. Kızım ben bilip beceremiyorum sen güzel şeyler alıyorsun der. Gidip aynisindan ona da alırız ya da alırken iki tane alırım. Ama o da öyle yapar benim hoşuma gidecek bişey bulunca o da ikitane alır. Özellikle mutfağımızdaki çoğu eşya aynıdır. 
(3,739 puan) tarafından
En azından senden istediği gibi sana da aliyomus:) benimki surekli ister :))
tarafından
Karşılıklı olunca ne güzel oluyor
(4,668 puan) tarafından
Yok canım. Ama benimki istese de hakkı yani çünkü benim bebeğe o bakıyor ben çalışırken.Dolmuş parasını bile vermemize izin vermiyor. Onun üstüne bi de bebeğe bişeyler alıyor sürekli.
0 oy
tarafından
Kaynanamın hiç dünya malında gözü yok. Kendi elindekileri bile ben ne yapacam siz alin siz gencsiniz diyor. Hediye alıyoruz niye aldınız diye kızıyor sonra bı bakiyorum aldığımız hediye bizim eşyaların arasından cikiyor. Yeni evliymisiz bizim evimizde olsun istemiş 
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Benimki yemeklerimi yapiyor ya :D ben tarif denerim eşim beğenir sonra o durur mu internetten arastirir akli sira benden iyi yapmaya calisir tabiki güzel olmaz
0 oy
(299 puan) tarafından
Benim kaynanam değil görümcem ister sadece benden değil kimde ne görse beğenirsen ister 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benimkide öyle yağ çözücü spreyime kadar aynısından alir
0 oy
(415 puan) tarafından
Ahaha bnmde gorumce yapar aynisni  

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,179 göst.
0 oy
40 cevap 589 göst.
20 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 265 göst.
0 oy
10 cevap 326 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...