0 oy
352 göst.
Aile kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızlar eşim sinirli biri istiyor ki bana bağırıp çağırdığında ben sesimi keseyim oturayım haklı olsam bile ağzımı hiç acmayayim ama bende öyle değilim işte hakliysam konuşurum. Sinirlendiğinde bı anda köpek gibi davranıyor bana geliyor vuruyor elinde ne varsa fırlatıyor canım yanacakmis diye düşünmüyor bile. Küfür ediyor çıkıp gidiyor. Ben köşeye 200 lira koymuştum oğluma anneannemin ve babanemin verdiği para ne olur ne olmaz sağlık var eşimde para kalmaz oradan hallederim diye. Eşyalarımı karıştırırken görmüş bende böyle böyle diye söyledim. Bana döndü parayı ver dedi vermedim hemen para düşkünü yaptı beni oğlum için kumbaraya atacaktım onu. Carşıya gidecektik oğluma zıbın çorap falan almaya tutturdu git o paradan al ben gelmiyorum ne halin varsa gör demeye çocuk sanki sadece benim. Kalktı elindeki tesbihi fırlattı tekme attı ayakkabisiyla vurdu benim dediğim tek şey Allah sana merhamet versin vurdu kırdı defolup gitti. Geçen de beni sırf çocuğa bakiver dedim diye dovmustu. Düzelir diye umut ettikçe eline geçen her fırsatta bana vuruyor. Allah aşkına söyleyin boşanmayı düşünüyorum ama 2 aylık bebeğim var ne yapacağım ben kafayı yiyeceğim artık 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Of böyle şeyler okudukça çok üzülüyorum ya:( ALLAH yardımcın olsun canım 

INSAN DEGISIR 

HUY DEĞİŞMEZ Malesef 

(830 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah :(
-Reklam-
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Canım ben düşmanımin bile olsa yuvasının yıkılmasini istemem ... Ama sana yaptığı resmen saygısızlık ve şiddet var bunun ötesi yok ... Her evlilikte kavga olur ama bu işin içine şiddet girdiyse çok başka bir büyügunden yardım iste konuşsun yada ailen arkandaysa bir süre aklının başına gelmesini sağla ve annene git ... Bunları yapamam diyorsan evindr bakara suresini aç dinle ve eşini her gördüğünde yüzüne Kevser suresini oku 
(1,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bide İbrahim suresi oku yada aç dinle evine bğlı olsun Allah ıslah etsin
+1 oy
(664 puan) tarafından
Çok üzüldüm çok sen sakın vurmasına fırsat verme neye kızdığını bilirsin o gibi konulardan uzak dur oku bol bol ayetel kürsüyü Allah ıslah etsin çok zor anlayışsız insanla geçim yapmak danışarak yapmaya çalış birde ihtiyacın olduğunda ondan iste uyanık olmakta fayda var cilveyle kendine çek taviz verme sende kendini geliştir değiştir tartışmaya girmekten kaçın inşallah iyi olur sen dua et Allah içine sevgi merhamet verir sen yeterki el aç 
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Bilmedigim icin soruyorum sadece karsi gelince mi o anlik böyle deliriyor yani kavga aninda o bagirirken sussan mesela yinede gelip vururmu hani sonra sakinlesmesi nekadar sürüyor beklesen konusarak anlasmaya calissan sen daha iyi tanirsin tabi esini
+1 oy
tarafından
Can çıkmadan huy çıkmaz 
0 oy
tarafından
Boşanacgini soyle gozu korksun  vurmak nedir ya  Allah belasni versin belki bosancm dersen kndini duzltr baktn orali olmiyor boşan hic bir canli şddeti haketmiyor 
0 oy
tarafından

Pislikler değişmez...

Kendini sonuna kadar savun baş egme erkek adamdır sakin deme ...

Meydan oku ama sakın yılma

0 oy
tarafından
Düzelmez. Sorunu cevapliyorum. Düzelmez. 
0 oy
(24 puan) tarafından
2 aylık bebeğini sen iki aydır bakıyorsun Onun bir faydası oldu mu? Sen güçlü bir kadınsın bence .. her şey şeyin üstesinden gelirsin kendine de bakarsın evladına da kendini ezdirme en kısa sürede kurtul bundan vallahi üzüldüm haline boş ver en kısa sürede kurtul Ailen destek veriyorsa git ailenin yanında kal bu süreçte Ailen destek vermiyorsa git kadın sığınma evinde kal kendine iş bulup çalışana kadar Allah yardımcın olsun dövdürtme kendini kurtul
0 oy
tarafından
Eğer yaptığından sonra hemen pişman olsaydı bu nebze değişir derdim ama bu adamın huyu buymuş canım nasıl döver anlamıyorum hiç mi merhametleri yok. Yazımı okumaya ilk basladigimda dedim ki eşlerden biri sinirliyken diğeri görünmez olmalı ama devamını okudukça anladım senin bu kocan laftan da anlamaz iyi niyetten de saygidan da. Ama.bu şekilde nereye kadar varabilirsin canım kendini düşün çocuğunu düşün en doğru kararı var. 2 aylık bebekle ne yaparım diyorsun da baksana adam zaten size bakmamak için bahane arıyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
11 Haziran 2024 Moda kategorisinde E.m.hs (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde 16w7e8w8 (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdeh (6,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryavn (13 puan) tarafından soruldu

385,621 soru

11,529,734 cevap

35,200 kullanıcı

...