0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
8mayıs günü ana baba ocağından ayrılma günüm:(( herşey gözümün önünde sanki bi rüya gibi bugün tam bir yılı doldu evliliğimm 1bucuk aylık minik oluşum var ama şükür.. eşiniz bugün size özel neler yaptı davranışı konuşması ve yahut hediye vb gibi... eşim sabah erkenden işe çıktı akşam iftar vakti anca gelir ondan bir beklentim de yok açıkçası yalnız merakta etmiyr deilim kendisinin de bugünü fazla önemsediğini biliyrm .. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizim de bu gün 4. Yil dönümü muz:) maddi sıkıntılarımız ver bu sene ne ben eşime bir şey yapabildim ne de o bana ama bir arada olmak huzurlu olmak herşeyden daha kıymetli ve önemli başımı omzuna yasladigimda yıkılmaz bir dağ gibi her daim yanımda ve arkamda olduğunu bilmek ölsem dahi evlatlarına göz kulak olacağını benim anıma saygı duyacağını bilmek dünya da aldığım en guel hediye zaten eşim ve iki evladımla nice güzel yıllar görmek en büyük dileğim:) ❣

Sizinde yıl dönümünüzü kutlarim allahım evladinla ve eşinle nice mutlu huzurlu yıllar nasip etsin inşallah 
tarafından
Kesinlikle ikisi bir büyüsün istedik bizde :) aslında hemen olmaz sandık ilk kızıma 7 ay sonra gebe kalmıştım buda öyle olur çocuk doğmaya 3 yaşını falan bitirmiş olur 4 e yaklaşmış olur dedik amaaa oda ne ilk aydan gebe kaldım:D nasip böyleymiş rabbim acılarını göstermesin inşallah
tarafından
Benimde tam tersi oldu ogluma ilk aydan gebe kaldim bu da oyle olur sandik 3 yasina girer o zmana dedik ama cocuk 3 yasina gireck hala nasip olmadi 8.ayda dusugum oldu simdi 2 ay gecti ustunden yine istiyorm bakalim Rabbim ne zman nasip edecek:)
tarafından
Aminn gulum aminn
tarafından
Rabbimin yazdığı bir vakti saati vardır elbet canım inşallah hayırlı vakitte hayırlı evlat nasip etsin yüce mevlam dünyanın en güzel şeyi anne olmak rabbim dileyen hak eden herkese nasip etsin :)
tarafından
Amin cnm oyle gercekten Rabbim isteyene degil layigiyla anne olabilene versin insaallah hayirli evlatlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla evlilik yıl dönümünü sözlü kutlarız biz sarılma fln kutlama bana git hediye al demem doğum günümde yapr uzman olmadn önceki mesleği pastane ile ilgili resmimi bastırır kendisi pasta yaapr çiçeğini alır kutlar yani daha ne olsun ki hatırlaması yeter bana ne yapar diye sürekli düşünmem mesela yapmak isteyen yapar zaten 
0 oy
(929 puan) tarafından

Valla canım gelir öper bende onu öperim evlilik yıldönümümüz kutlu olsun deriz o kadar :) bişey beklemem öyle büyük kutlamalarda sevmem.  Belki bi yemeğe çıkardık ama şimdi kızımız oldu heralde bu sene gitmeyiz biyere . Benimde 5 gün sonra düğün yıldönümüm :)nikâhım ocak 'ta olmuştu 

0 oy
tarafından
Erkekler bir süre sonra değişiyor 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 434 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
0 oy
5 cevap 202 göst.
0 oy