+1 oy
681 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esimin nenesi bebegi goreckmis  neyse kaynana kayınpeder görümceler diye torunlar toplaşıp geldi  

Nene dedi hava  sıcak bende aa evet bu koltuk  örtüleri de sıcak yapio  kaldrcam  artık dedim.

Baktım.kaynana ordan hemen yok yok yok  kaldrmayin  dedi örtü  güzeldir dedi 

Sessiz kaldım.

Bebek.dogdu doğalı herşeye karışır oldular :(

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok ufacık şeyleri takıyorsun he de bildiğini yap yine senin evin sonuçta 
tarafından
Lohusa kafası bendeki galiba
tarafından
Bence de bu kadar takıp kendine eziyet etme
tarafından
Ama bak bunlar ne dese gitse . Esimde sora kaldrsam  o ortuyu ısrarla ser der aielsi  gibi knsr
-Reklam-
+1 oy
(4,717 puan) tarafından
Amannnn sanki hep yanındalar mı onlar gidince kaldırırsın keşke tek dert örtü olsaydı 
tarafından
Ama bak bunlar ne dese gitse . Esimde sora kaldrsam  o ortuyu ısrarla ser der aielsi  gibi knsr
(4,717 puan) tarafından
Ahhh bu erkeler ne kadın işine karışıyorlar ya ha allah var benim eşimde karışır ama kendi aklıyla ve mantıklı şekilde karışır
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Biraz fazla kafaya takiyosun canm sanki..

Eğer hep böyle ufacik seyleri takarsan gereksiz yere yıpratirsin kendini...
0 oy
tarafından
Aman kız he de geç keyfine ve bebeğine bak boşver herşeyi takma öyle 
0 oy
tarafından
Kız onda ne var he de geç konuşsun dursun 
0 oy
tarafından

Bunu niye kafana taktın ki ? 

0 oy
tarafından
Ya bunda ne var kadın fikrini söylemiş burada ne kaynanalar okudum ben ya Allah o gelinlere sabır versin 
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Kendinize dert arıyorsunuz
0 oy
(2,381 puan) tarafından

Benimki benim evim hakkinda karar veriyor kafasina göre yerlerini degistiriyor amaaan işte huy huy o gidince bildiğim gibi yaparim diyecemde hiç gitmediği için diyemiyorum:blush:

0 oy
tarafından
Buda dertse bilemedim yani Allah başka sıkıntı vermesin bacım bu haline şükret bence biraz abartmissin
0 oy
(235 puan) tarafından

Kadin fikrini soylemis 

Kaldirmayin guzel demis yok kaldirmayacaksiniz bu ortu burda kalacak diye bi soz soylememis.

Lohusa psikolojisinden suan aglamak ve sinirlenmek icin birsuru bahanen olur ben bebegime tek basima bakiyorum diye saatlerce aglamistim :D bosver yap bi kahve cikart ortuleri ic koltuğunda

tarafından
Eşim onalrin dediğini  soradan diretmese tamam derim de...
0 oy
tarafından
En buyuk derdin bu olsun 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Derse desin sen bildiğini yaparsın belki kadın gerçekten örtülü beğeniyor bazen gıcık olmak için yer ki ariyoruz ne
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bekle onlar gitsin kaldir ne sorun ediyon bunlari kiizzz manyak Allah badka dert vermesin rahat batiyor zaaaar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
28 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 513 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
3 Mart 2024 Moda kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...