0 oy
2,675 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Diz ve koltuk altı kararması için almıştım yüzümde de sivilce lekeleri vardı sürüyüm dedim yüzüm kıpkırmızı gergin böyle 3. Günüm dizde koltk altında böyle bişey yapmadı yüzümde kızarıklık geçer mi 

7 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
Güneşe mi çıktın? Bir de hava çok sıcak terden gözenekler çok açık ondan olabilir. Ama geçer 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu kremi kullanınca güneşe çıkmaman gerekiyor.Eger ciktiysan ondan olmuştur.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sadece lekeye sürün ve çok güçlü bir krem Doktora danışarak kullanın, kızarıklık ve soyulma yapabilir ama dikkatli olun ve fazla kullanmayın g,üneşe çıkmayın
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende kullaniyorum cildim hassas olmasina ragmen hic yan etki yapmadi, yuzde 2 olani hende ki sende ki hakgisiydi canım
tarafından
%4 olanı benimki
(6,978 puan) tarafından
Hem yuzdesi daha kuvvetli hemde gunduz guneste filan kaldiysan ondanda olabilir. Gecmis olsun canim
0 oy
tarafından
Surdakiler 500 kere dedim su kremi kullanmayin diye kac dk beklettin
(1,772 puan) tarafından
Netten araştırdım da bolgesel kararmalara da iyi geliyormuş kötü bir kremmı kullanmayın dediniz bi de kötü değilse hamileyim kullanabilirmiyim
tarafından
Ya öylemi ben hiç görmedim
tarafından
Yakiyor krem yüzü ben kinamaz 1 gun kala surdum boyle bende bayilirim buldugumu yuzume surmeye annemin kremi normalde sadece 5 dk beklettim belki daha az yuzumun yandigini hissettim birde aksamdi yandi yuzum daha cok bekletseydim belki daha cok yanardi ertesi gun fondotenle kapattim. Surme bence onu goze alma birde hamilrlikte kullanilirmi bilmiyorum
tarafından
Bende her buldugumu yüzüme sürerim annem dedi bugün ineğin tezeğide iyi geliyomuş yüze dedi :D bi gece kaldı yüzümde hem acıyo hemde kızarık Allahtan dışarıda maske takıyoruz da gözükmüyo
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Persembe günü bende yazdıralım dedim doktora yazmadı nibu krem kısın kullanılıyor dedi biraz daha bekle yazarım dedi. Yazın kullanılmıyor o krem 
0 oy
(664 puan) tarafından
Canım onu gece yatmadan önce sürecektin sabah yıkayacaktın güneşede çıkmayacaksın 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 5,308 göst.
6 Nisan 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
16 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde filizzz (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 437 göst.