0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşim sorumsuz diye post açmıştım.  Hamileligimin baslarindayim. Elim ayağım kalkmiyo. Bugün temizlik yemek yapmadım. Evde bugün calismiyor. Zaten her gün boylesin diyor. Ne zaman yaptın ki diyor. Şaka yapiyorum tersliyo beni kaşlarını catiyo. Dün pazara gittim. Tesetturlendim ben onun için yalan yok. Mart ayında kapanmistim. Dün her neyse pazara gittim

Oglumu ablama bıraktım 1 sokak ilerde ablam var. Bende banyo yaptım gözlerime sürme ile rimel sürdüm. Kirpiklerim de uzun birazcik. Dakika başı onu bana laf sokuyor. Lacivert alt üst takimlarimi giydim buz mavisi yazma taktım. Mavi de maske taktım. Lacivert de parmak arasi terligimi giydim. É niye benim yanımda iken makyaj yapmıyorsun da pazara giderken makyaj yapıyorsun. Doğru her zaman makyaj yapmam. O günde makyaj yapasim geldi işte. Tersliyo beni 

Sanki onu aldatmis gibi. YORULDUM ARTIK BİTTİM YA. ANLATACAK ÇOK ŞEYİM VAR AMA ANLAYACAK KİMSEM YOK DİYE SÖZ VAR YA HAH TAM BENLİK SÖZ. Beni sevmediğini düşünüyorum. Soruyorum hatta sevmesem yanımda ne isin var diyo. O bile atarli. İkinci hamileliğim in haberini verdim hiç birşey yapmadı düşünebiliyor musunuz? Elinde telelfon. Varsa yoksa PUBG :=( :=( :=(

8 Cevaplar

+2 oy
(8,081 puan) tarafından

Kombin güzelmiş :happy::D

(296 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin :) güldürdün beni :))
tarafından
Ahahaha ona mi takıldın :)
(8,081 puan) tarafından
Takılmak değil canım terliğine maskesine kadar yazınca güzelmiş diyim dedim:D
(8,081 puan) tarafından
Hep gül inşalalh canım:☺
tarafından
Allah razı olsun kurban olduğum <3
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Onun için değil de Rabbimin emri için kapansaydın birde her evlilikte tartışma olur sinirlenme olur gebeliğin başında bunu takarsan zamanı zor geçirirsin 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Oyun yüznden işte ilgszleşiyoler oyun olsn olmasn telefon da çok kalıyorlar snr olmamak elde değil sende bişi sürerken dikkat et onn yanındayken sür o zaman  Allah yardım etsin canm herkzn Bi skntısı var
0 oy
(788 puan) tarafından
Bu pubg çıkaranin Allah bin belasını versin çoğu aile huzuru bu oyun yüzünden kaçtı canım sen ilgilen onunla sen bişeyler yapmak iste süslen git yanına güzelce konuş benim eşimde pubg bağımlısı bir insandı Allah'ıma şükürler olsun hamile olduğumu öğrendiği gün ben istedim diye sildi oyunu daha da oynamıyor 
tarafından
Bende denedim sil şunu diye. Pubg yi sükse boom beach var. Onu silse critical ops var. Var da var yani . Hepsi de yazismali
0 oy
tarafından
 Bazen erkekler herşeyi yapabileceklerini ama kadınların hiç bişey yapmicamizi sanır..kendileri gider eder sen biyere gidersin burnundan getirirler. Ben seni şuan çok iyi anlıyor um canım benim eşimde bak iyidir hoştur Allah var kapalı değilim ama açık ta giymem yani ama mesela biyere gideriz gidene kadar beni süzer acaba göğsüme görünüyor mu yik oram açık mı yani o yüzden yan yana yürümek bile istemem bazen onla. Dediğim zaman da ne alakası var diyo ama ben farkediyor bu hareketler küçük görünebilir başkalarına ama birikiyor birikiyor seni boğuyor artık. . 

Bana onla konuş ma der bı bakarim kendi canciger olmuş ben kötü olurum milletle durduk yere... Yani kendileri yapar eder ama senin yaptığını görür.. ben şunu hep söylerim eşime sinirlenirm bazen demekki sen bakiyirsun ki herkese milletin de aynı olduğunu sanıyorsun derim bu lafı bile anlamaz iyi tamam millete acil sacil der ... Velhasıl erkekler odundur!!!! Ne dersen de lafı donderir yine sen SUÇLU OLURSUN!!!(˘・_・˘)(˘・_・˘)(˘・_・˘)
tarafından
Aynen cnm yaranilmiyor ya
0 oy
(208 puan) tarafından
Canım oyundan kaynaklı benim eşim görümcem iki kaynim bu oyunun bağımlısı benim eşim çok ilgili biriydi bana karşı bu pubg yüzünden ilgi gösteremez oldu kayinlarim ve görümcem yemek yemiyor uyku uyumuyor sadece bu oyunla yaşıyorlar bir saat seslen yine duymuyorlar yani oyundan dolayı eminim 
tarafından
Orada da merve melike diye bir kaç kişiyi beğenmiş. Gördüm uyardm. Bir daha böyle birşey görürsem kökten silerim dedim. Evlendik 1 yıl sonra +18 klipler izlerken yakaladım aynı yatakta kavgalı idik. Kaynanam ile kayinbabagil ile yaşıyorduk aynı evde. Gece telefoninu kirdim. Yumrukladim duvara attım. Anlamiyorlar ya. Bosasam baba evi daha kötü
0 oy
tarafından
Eşinin bu kelimesine hak verdim niye eşine süslenmiuorsun demek adam istiyor tabiki dışardada yap ama onun dışında ilhisizlipi ve tavrı hiç hoş değil 
tarafından
Kuzum yaparım yapmam değil . Afedersin ceyizimden kalma jartiyer takımı gecelik Vs aldım onları da giyerim makyaj yapıp parfüm de sikarim. Son da1 ay yapmamisimdir.
0 oy
tarafından
E evet niye kocana da süsleniyorsun kız adam ağzından atmış lafı artık sürkeli kocana özel süslen 
tarafından
Suslendigimde bana ilgi gostereceginden emin olsam oratalikta bülent ersoy makyajı yapar gezerim :D
tarafından
Hajaja kuş tüyü yakalı şeyler falan :D olsun sen süslen yine direk yüzüne vur bak senin için makyaj yaptım de biraz esprili şekilde:) valla bende benimkinin seveceğini bilsem süslenirim ama sevmez bi kere süsledim dedi vallahi sen dışarı çıkmışsın bin tane yemin ettim yok senin için dedim adam anlamıyor ne alaka benim için diyo :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 669 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 795 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
0 oy
10 cevap 353 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu