0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

KiZlar utanarak soruyorum saglik ocagindan kondom aliyormusunuz ben aliyorum bazen alamiyorum  utandigimdan 12 tane veriyolar tabi etkili bir korunma yontemi degil ignede bebek 6 aylik olana kdr vurmuyorlarmis spreal taktrmaya korkuyorum:(

12 Cevaplar

+1 oy
(553 puan) tarafından
Ben daha korunmaya başlamadım bebeğim 2 aylık ne zaman baslamaliyim ki
tarafından
Cnm istemiyosan gebe kalmk hemen korunmalisin dogum yapinca rahim temizleniyor ve daha kolay hamile kaliniyormus
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından

Emziren anneler için doğum kontrol hapı var canım onu dene istersen bayağı etkili ben öyle korundum ikinci çocuğu düşündüğüm zaman bıraktım yaklaşık 6 ay sonrada hamile kaldım şimdi ikinciyi bekliyorum 34 haftalık oldum :D

(616 puan) tarafından
Hemen baslayabiliyor muyuz canim
(44 puan) tarafından
İyi canm ben onla korundum  ikinci cocugu dusununce biraktim 6 ay sonrada hamile kaldım
(44 puan) tarafından
Kırkımın çıktigi gün başlamistim ben normal bi zamanda baslanirsa adetini beklemen gerek diye biliyorum adetin 2. Yada3. Gunu baslayabiliyosun
(1,064 puan) tarafından
Ben daha kirkim cikmadan baslamistm ebe oyle demisti
(616 puan) tarafından
En iyisi bi saglik ocagidndaki ebeden bilgi almak gerek
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ben 40 cikardikdan hemen sonra aylik igne ile korunmaya baslamistim 
tarafından
Hadi ya yapmiyorlar die duydum
(2,840 puan) tarafından
Tek ona izin verdi dr ve ebe;) hatta ablamda 3 ay once dogum yapti hap disinda sadece igne tavsiye etti dr oda o sekilde korundu
0 oy
(6,824 puan) tarafından
Benim eşim benim ne iğne ne ilaç nede sprail taktirmami  istiyor kendisi korunuyor korunmayada devam etcek  o dediğin ne canım bilmiyorum 
tarafından
Cnm pezsrvatif saglik ocaginda kondom diyorlar:))
(6,824 puan) tarafından
Haa tamm canım ilk defa duydum  kondom denildigini
tarafından
Malzeme bile diyorlarmis:)))
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Almistim ama kullanamdim canim biraz dandik gibi gelmisti bana ama utancak bsy yok aile hekimin erkekse ondan utaniosan fln ebeden iste onlar zaten bunlari vermek icin can atiolar nedense
tarafından
Bizimkilerde sanki vermek istemiyo ay bayanda olsa insan cekiniyo:)
(1,422 puan) tarafından
Bana kendileri israr etmisti ilk evlendigimde hatta sasrmistm acaba bi prim fln mi aliolar die dusunmustum iste canim bilincli bi davranis cunku seninki
tarafından
:))))sahol cnm
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Canm sakin doğum kontrol hapi  iğne  vs. Kullanma  kim tavsiye ederse etsin. Benim etrafimda cok var ilk coxuk olduk sonra igne ve hap icip yillarca cocugi olmayan isteyipte olmuyor. Spiral taktir yada esin korunsun veren Allahtır o en doğru zamanı biliyor. 
tarafından
Bnde cnm.haplarda sprealde yana degil sprealle yakin arkdsm hamile kaldi gerci ne yaparsan yap kismet varsa Rabbim veriyor
(1,424 puan) tarafından
Esin korunacak artık canım yada sen nasıl istiyorsun artik:)
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bende alıyorum hemşire soruyor zaten var mı yok mu diye 
tarafından
Bizimki sormuyo kac tane veriyo peki  bana 12 tane veriyo 1 ayda baska alamiyoruz mu acaba
(1,948 puan) tarafından
10 tane felan veriyor canım bitince alabiliyorsun tabi
0 oy
(604 puan) tarafından
Ben almıyorum bu tarz seyleri biz internetten siparis veriyoruz zaten kargo sirketine de saglik urunu olarak geciyor yani kim icinde ne var anlamiyor 
tarafından
Canim ben guvenemdim.internete saglikli degildir ve pahalidr die
(604 puan) tarafından
Biz hep n11den aliyoruz simdiye kadar sorun yasamadik yorum ve alış sayisina bakarak aliyoruz markettekinden uygun fiyatlı oluyor
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Nasıl degıl canım 5 yıl korundum ben prezervatıfle :) 
tarafından
Uuu masallah canim iyi gitmis
(8,318 puan) tarafından
Evet kuzum 5 yıl boyunca eşim korundu.bes yıl sonunda bıraktık oldu bebek 28 haftalıgız. :)
tarafından
Masallah canim bir avazda kucagina al insallh
0 oy
tarafından
Valla iki senede o kdr biriktirdim ki en son 180 tane vardı :) 
tarafından
Ooo masallah saydin mi kiz:)))))))her gittiginde aldin mi naptin:)))
tarafından
Evet her gittiğimde aldık bacım :)
0 oy
tarafından
Utanma canm utanılacak bişey yok güçlü ol zaten hemşire nin sana sorması gerekiyor bana şimdi bile sordu doğumdan sonra ne kullanacaksin diye bende o. Zaman karar verir m dedim oda yanıma mutlaka gel dedi çekinme sakin cnm kocan var herkes alıyor sakin ol ❤
tarafından
Bizimkiler bi tuhaf ozamn sormuyolar bile:))))
tarafından
Demekki sorumsuzluk var cnm :)
0 oy
(452 puan) tarafından
Valla alıyorum, utanmıyorumda parmağımda yüzüğüm kucağımda bebeğim var görüyorlar evli ve küçük çocuklu bi anne olduğumu utanmıyorum açıkçası.

İlgili bir soru bulunamadı

379,518 soru

11,361,142 cevap

34,839 kullanıcı

...