0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Daha önce bir post açmıştım hatırlayan hatırlar belki kaynimla ilgili problemlerim vardi eskiden cok iyiydik ama artık cok kotuyuz altin meselesi falan.vardi o konulara girip canimi hiç sıkmak istemiyorim. Diger hesabimdan yanlisikla cikis yaptım şifreyi de unutmusum giremedim kizlar her neyse. Bu gun kaynanama kahvaltiya gittik kaynim da ordaydi artik selam sabahı kestim zaten merhaba bile demiyorum. Kahvaltıdan sonra masayi sildim ekmek kirigi mi kaldı artık ne.olduysa kayinvalideme gosteriyor 'sozde masayı sildi' dedi aldi bezi kendisi sildi. Ben de tam o anda iceri girdim duydugumun o da farkinda. Kaynim o evdeyken bir.daha gitmeyecegim madem bana giciklik yapacak hic cekemem onu. Insan bu kadin hamile uzmeyelim der ama nerdee..

6 Cevaplar

0 oy
(8,080 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah'ım ne sala.k adamlar var okuyunca bile tahammül edemiyorum 
-Reklam-
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Önce ki  olayı bilmiyorum ama erkek haliyle kadın isine karşımasın 
(39 puan) tarafından
Kayinvalidemle aram iyiydi artık o da bir garip davranıyor bana kesin annesinide doldurusa getiriyor
0 oy
tarafından

Kaynın biraz görümcelik yapmış sana :ermm:

(39 puan) tarafından
Adam olamamis ki sala.k
tarafından
Eşine deseydin böyle böyle dedi diye
(39 puan) tarafından
Söyledim onlarinda arasi iyi degil. Ikisinin arasi iyi degil diye bana boyle davranıyor zaten. Suclu olarak beni tutuyor
tarafından
O zaman sizde aynı ortamda bulunmaktan kaçının bir dahakine boşuna baş ağrısı yapmasın
0 oy
(948 puan) tarafından
Tamam bir serseri gerizekalı ya nedir çektiğimiz Allah'ım yaaa bunalr ne zaman Allah'tan bulacak
(948 puan) tarafından
Valla Cnm abim kendisi diyordu bütün gorumcelr senin gibi olsun
(39 puan) tarafından
Keske gelinlerimize davrandigimiz gibi davransalar bize ama nerdee :D hayatımdan sileceğim sonunda hepsini o olacak.
(948 puan) tarafından
Valla ben bir hafta önce hepsini sildim büyük bir kavga yaptılar hepsi bir olup beni olume kadar sürükledi ler Allah'a havale ediyorum başkada bişey demiyorum:'(:'(:'(:'(:'(
(39 puan) tarafından
Kiyamam ben sana hic bir sey senden onemli degil once bunu kafana sok. Hayatından gereksizleri cikarmissin tertemmiizz misssler gibi bir sayfa açmışsın bunun mutlugunu yaşa;)
(948 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun inşallah ☺️❤️❤️❤️ gerçekten öyle ama bu sefer kocayı yoldan çıkarıyor bu sefer huzur denen bişey kalmıyor Cnm
0 oy
tarafından
Bir kayınpederim daha. Edepsizler ya. 
0 oy
tarafından
Boyle kayin mi olur ya, gorumce gibi kari kilikli bisey sozde masayi silmismis al sen sil kopek cok elin yatkinsa.
(39 puan) tarafından
Aynen oyle kari kilikli sala.k

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 305 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Btly1 (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 493 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu