0 oy
336 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (55 puan) tarafından

Sizce insanlar neden hakaret eder? Çok fazla destekçiye ulaşan psikolojik bilimsel dayanakları olan ve şahsi olarak ta desteklediğim fikir; karşısındakiyle baş edemeyeceğini düşünen kendini üste çıkarmak bilgisisliğini gizlemek isteyen tartışmayı saptırmak isteyen gündeme hiçbir zaman bünyesindeki harikulade özelliklerle gelemeyen insanlar çareyi hakarette bulurlar. Bendeniz ilimci bilimci kız dedikodu da günahtır hanımlar yapmayın ha ;)

8 Cevaplar

0 oy
(12,775 puan) tarafından

Tmm sen dedin yapmazlar emin ol :D

Kimse kendine bakmıyor çünkü kuyruğuna baş hemen hakaret etmeye başlar dedikodu desen etmeyen yoktur allah affetsin 

(55 puan) tarafından
Allah demiş hala yapıyorlar ayol beni mi dinlicekler :) en çokta benim dedikodumu yapıyorlar :))
(12,775 puan) tarafından
Senin ki niye yapıyorlar bak hiç duymadım dedikodunu
(55 puan) tarafından
Ben gözlerimle gördüm vallahi boşverin duymayın siz günaha ortak olmayınn :)
(12,775 puan) tarafından
Ben oluyorum olacağım kadar kuzu merak etme benimde az yapmıyorlar yani
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne uzun cumle kurmussun anlamak icin 3 kez okudum :D

(55 puan) tarafından
Ziyanı yok :) o kadar boş cümleler okuyoruz ki bu da onlardan biri belki de :) belki de dolu bir cümle bilemeyiz :)
tarafından
Olabileerr   :-))
0 oy
(222 puan) tarafından
Kız ben bişey demedim sadece nerdesiniz diye merak ettim bayadır yoktunuz ya ;)
(222 puan) tarafından
Zaten kapattılar postu da :)
(55 puan) tarafından
Ay yok sizin postunuzun altındaki yorumlar fenaydı :) siz gayet medeni bir soru sormuştunuz :)
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Okadar uzun cumleki sonuna gelince başını unuttum. Sonuç anlamadim:D

Ama bence hakaret eden insanlar genelde haksiz insanlardir canim8-)

0 oy
(2,241 puan) tarafından
bununla ilgili bir ornek var birinden beklentiler arttikca kisi kendini zorlar ve sisirir balon gibi ne kadar siserse patlayinca o kadar ses cikarir cevresindekileri bastirmak icin hakarete basvurur tamamen bilgisinin yetmedigi haksizligini bastirmak icin kullanilan bir yontemdir hakaret. dedikoduyla ne kadar birlestiremesemde soyle mi dusunmeliyiz kendi hayatini elestirme ozguvenini kendinde bulamayan kisi baskasinin dedikodusunu yapar mi diyelim :)) katiliyorum evet ama sende sunu bil canim evlilik hayatinda bazi o kadar seye maruz kaliyorsun ki kaynana gorumce es bazen basedemiyorsun ve icini bir yere dokmen gerekiyo bu dedikodu degil binevi rahatlama diye dusunuyorum 
(55 puan) tarafından
Tabiki haklısınız rahatlama hissi verdiği doğrudur buna bir lafım yoktur. Fakat insanlar tanımadığı insanların dedikodusunu yapıyor artık. Tanınadığı bir insan hakkında nasıl bir rahatlama yaşayabilir ki kişisel hayatın içinde illaki var dedikodu sınırı aşmadıkça gayette sağlıklı bir durum.
(2,241 puan) tarafından
tanimadigi insanin dedikodusunu yapana su sekilde karsiyim eger ki o ona bunu demis su soyle biri derse karsiyim ama soyle birseye tanik oldum bu dogru veya degil gibi kendini sorguluyorsa o zaman hakli bir dedikodu oldugunu düşünüyorum
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ilımcı bilimci kız:) hakaret bence eksikliğin gostergesi aslında ne kadar yetermizim ama bak sana neler diyorumun göstergesi..  az bilgili yada bilgi de değil kendini dünyayı farketmiş kişiler hakaret etmez... konuşur dert neyse sorun neyse konuşur.. 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
O konuda kuyruk acısı olan kişi hakaret eder canım =) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 356 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 292 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 488 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesi07 (56 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 705 göst.