0 oy
347 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (910 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

image

image

bakalim ne yapacam bunlarla :))image

Oyun saati yemek saati uyku saati ve ders saati diye ne bileyim spor saati alışkanlık kazanması açısından olur mu yapan var mı 

Oyun saati 

Spor saati 

Fiziksel aktivite 

Masal dinleme

Şarkı dinleme 

Yazı yazma becerisini gelistirme 

Konuşma egzersizi 

Yürüme egzersizi 

Nasıl olur şimdi yazma etkinliği yapacam mesela kahvalti saati gelmeden önce sonra oyun oynayacam kukla gösterisi falan sonra küçük leğene su koyup elleriyle oynamasını saglayacam öğlene kadar bunlar 

Fikri olan bildiği guzel oyunlar olan varsa yazıp akıl verebilir 

8 Cevaplar

0 oy
(910 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar boyama kitabı alsam ben boyasam onun elini tutup boyuyormus gibi yaptırsam nasıl olur yaptıran var mi
(894 puan) tarafından
Parmak boyası kullanabilirsin ama direk temas etmesin küçük daha
(910 puan) tarafından
Parmak boyası nasıl bir şey dur bir bakayım netten canım
(894 puan) tarafından
Canım senin çocuk küçük o yuzden o yaş grubuna genelde şeffaf dosya içine kağıt üzerine boyaları döküyorlar kıvamlı bir boya şeffaf dosyanın ağız kısmını da bantla çocuk o dosya ya bastırdıkça vurdukça üzerine basıp gezdikçe boyalar yayılıp dağılıyor
(910 puan) tarafından
Aaa dur onun da yapımına bakayim
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
Ben isntagragda montessori ile ilgili hesapları takip ediyorum birde #piapolya11ay veya #piapolya12ay seklinde arama yaparsan bir sürü etkinlik görebilirsin 
(910 puan) tarafından
Eşimin instegramindan bakayım ben sosyal medya kullanmıyorum canım ama faydaliysa sırf bunlar için açarım bir tane
(894 puan) tarafından
Bi bak canım zararı faydasını geçiyorsa kapatırsın ama artık herkes herşeyi ordan duyurup yayınlıyor online eğitimler olabiliyor sorular sorabiliyorsun kullandıkça kararını kendin verirsin. Nisa başaran instagramda onun hesabı da güzel okul öncesi mezunu aynı zamanda diyanet TV de masal da okuyor
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Instagram da Merve Gülcemal var. Onu takip et, ev okulu programi yapıyor çocuklarına pandemiden beri. 9 aylık oğlu var bide ona da bir sürü oyuncak vs üretiyor. Ona bakarak bilgi edinebilirsiniz 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Iyi fıkır kizim büyüsünde bendr baslim
0 oy
tarafından

Bi kere bende öyle yapim dedim ya misafir geldi ya biz biyerlere gitmek zorunda kaldik duzen bozuldu gitti :D

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Sihirli boyama kitabı var inual ver eline bende düşünüyorum onu etrafı boyama bu kalemler versen boyar o sulu çünkü araştır bi
0 oy
(2,241 puan) tarafından
cok güzel olmus eline emegine saglik . fikrimce once renklerle basla mesela pembe ile bisey ciz pembe kalemi ver surekli onu kavrasin sonra her renk icin bunu yapabilirsin hayvanlari suan suan anlamayabilir ya da sayilari ogretebilirsin mesela herseyi agza alma aliskanligi yoksa tas fasulye gibi seyleri ucer tane farkli renklere boyayip ayni renkdeki kutulara attirabilirsin her seferinde sesli sayarak. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
27 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1502hanessan (1,664 puan) tarafından soruldu

374,659 soru

11,206,502 cevap

34,508 kullanıcı

...