0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (490 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar size haksiz yerehyere eden kufuru basan iftira atarcasina konusan gorumceniz olsa kaynananizda bayram geldi o buyuk siz gidn gormeye hep beraber olmak istiyorum dese ne yapardiniz
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığımızı kurallara uygun şekilde yazalım.

15 Cevaplar

+1 oy
(2,028 puan) tarafından
Büyük büyüklüğünü bilmiyorsa uzak dururum 
(490 puan) tarafından
Hatasini anladi diyo ama ondan ses seda yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Corona var gitmezdim canim :))))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yerin dibine sokar hayatta gitmem yani
0 oy
(357 puan) tarafından
Gitmem namus laf edilirdi mi pislik yaparken hiç büyüğüne saygı bilmiyor ayağına gidip bir tarafını kaldiramam
(490 puan) tarafından
Aynen buyuklugu batsin
0 oy
(450 puan) tarafından
Vallal onu kziin boyle yapmadan dusunseydi derdim gtmezdim esimide gondermezdim herkes kendi haddini iyi bilsin derdim
0 oy
tarafından
Ben gitmem canım ama eşine göre hareket et benim eşim zorlamaz beni 
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Giderim. Ama tavrimida koyarim kaynana esine sole bana kufur ediyo iftiralar atiyo gitsemde mesafeli olurum eyer karismiycaksanz giderim yok illa konus yalakalik yap diyosaniz gitmem evde otururum de
(490 puan) tarafından
İllaki mesafeli olunur kalkip mutfagnda is yapick halim yok eskisi gibi
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Tabi ki bitmem. Bana kaynanam iftira atti bitisigimde oturmasına rağmen bayramda gidip elini öpmicem 
0 oy
tarafından
Tabi ki de gitmem. Oldu canım kızlarına laf geciremiyorlar gelin özür dileyecekmiş. Yapma oyle bi hata. Gitme evine
(490 puan) tarafından
Evet asla soz geciremiyo
0 oy
tarafından
İşim olmaz insanları tek hatasında silmeyı ogrendigımden beri kafam rahat valla canım gitmem isterse cumhurbaşkanı gelsın git diye yine de gitmem netımdır 
(490 puan) tarafından
Net olmak en iyisi zaten
tarafından
17 aydır kaynanam kayınoederım gorumcem le gorusmuyoruz arsalar dahı acmam kafam rahat affedince nasılsa affedıyorlar diye daha buyugunu yapıyorlar gerek yok  huzurumu bozmam
(490 puan) tarafından
Aynen konusuyosun bakiyosun yine ayni en iyisimi kaybolsun gitsinler
tarafından
Hazır eline imkan gelmıs Ken daha o yakınlığı verme derim ben
0 oy
tarafından
Gitmem asla bayramın büyüyü küçüğü yok o gelsin özür dilesin ilk gece öyle giderdim gurursuz gibi gitmem kocamı da yollamam
(490 puan) tarafından
Cok fenalar yapiyolar sonra ayaklarina gelinsin istiyolar neymis bayrammis neymis buyukmus biz neyiz burda esek mi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tabiki gitmem.isim olmaz 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Buyuk konusmayim ama ozur dilemeden gitmezdim, once o en azindan bi arasin ozur dilesin sonra bakariz
(490 puan) tarafından
Yptignn yaninakar klmasini istiyor
(6,978 puan) tarafından
Gitme deyip gaz vermek istemiyorum ama huzurunu bozan insandan uzak durmak daha dogru. Gitme hatasını anlasin. Kayinvalidene de beni adam yerine koymuyorsunuz belli ki ama benim kendime saygim var e
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Eşim bnm arkamdaysa bni korumussa onlar istedigi sryi yapabilit esimin hatrina giderim esimde gitmek istemiyosa onu ikna eder goturrum ki o utansin yaptigina zaten bi bayramdan bayrama giderim oyle birinin yaninada ancak

İlgili bir soru bulunamadı

380,334 soru

11,388,106 cevap

34,892 kullanıcı

...