0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (235 puan) tarafından

Erkenci anneler kahvalti temizlik bitti mi neler yaptınız .? 

Ben kahvaltımı yaptım az once butun evin temizligini bitirdim sadece camasirlarimi katlamak kaldi esim kahvemi de almis gelmis :D moralim de duzeldi siz neler yaptınız öğlen yemekleri hazır mı. ? :) 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tüm işler bitti türk kahvesi krizim tuttu sabah icmemistim oğlum uyudu sigara kahve yapicam şimdi günün en sevdiğim kısmı :Fdd
tarafından
Sanki kendimi okudum icmeyince kendime gelemiyorum kuzum Nescafe değil de Türk kahvesine asigiiiim
(235 puan) tarafından
Bende nescafe degil zaten hatta nescafenin kokusundan bile igreniyorum evde turk kahvesi bitmisti cumartesi gunu. Dun de bakkallar acik degildi kahve icmek icin komsuya dadandim :D bugun sabah esim ilacimi almis getirmis boynuna atladim :D kimse anlamiyo bana deli gozuyle bakiyolar anlayan insanlarin olmasi mutlu ediyo valla :D
tarafından
Kahve için komşuya dadandim kelimesine istemsizce güldüm hahshahshhshaa vallahi içmeyen anlamıyor halimizden misafirim gelince türk kahvesi istemeyince çok sinir oluyorum kahve bu nasıl icmessiniz ya diyorum ilginç geliyor sevilmez mi ya :D♥️ afiyet olsun canım venim
(235 puan) tarafından
Bazilari hic anlamaz o zevkten kuzum be benle birlikte kahve icmeyeni bogazlayasim geliyo :D
 Sana da afiyet olsun balim yap kahveni de post ac meydan okuyum sana :D
tarafından
Hshahahaha açtım bile :Ddd
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Kahvalti yapıldı etraf toplu cocugu salliyorum uyusun aygaza yemek koyucam 
(2,849 puan) tarafından
Ben akşamdan dusunuyorum yarına ne yemek yapiyim aklima gelirse tamm diyorum gelmezse esime soruyorum oda bana soruyo ne var
(235 puan) tarafından
Ben esime sorunca hep ayni cevabi aliyorum "kafana gore" ee kafamda bisey olsa zaten sana sormam bi fikir soyle da :D
(2,849 puan) tarafından
Aynen öyle canm bnmkide ole seçenek soyle ben sana soyliyim der
(301 puan) tarafından
İçimi okumuşsun resmen keşke 7 gün içinde bu yemek listesi çıkarsalarda onu yapsak ne yapıyım diye düşünmekten içime sknti giriyo resmen hahaha :)
(2,849 puan) tarafından
Hahah al bnden de o kadar
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Diyetin verdiği mutluluk ile tüm işler finito:D

(235 puan) tarafından
Bende ayni sekilim sabah erkenden kahvemi icip kosusturmak istiyorum :D hergun sabit
0 oy
tarafından
Oooooo çoktan bitti yemekte var afiyet olsun sanada öğle uykusuna uyuycak benim kizim 
(159 puan) tarafından
Bir yasinda canim
tarafından
Geç mi uyudu maşallah uyuyor baya
(159 puan) tarafından
Saat ikide uyudu canim aksam ama genekde zaten gece bir iki gibi uyur gunduz öğlen 12. Yada bir gibi kalkar doğduğu gundrn beri öyle canisi
(159 puan) tarafından
Babasi gibu uykucu cadi:)))))
tarafından
Saglikli olsunda uyku düzeni oluşturulsun canim senin için çok iyi olur dinlene bilirsin
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben daha yataktan kalkamadım canım :D hava da çok sıcak durulmuyo valla senin ellerine sağlık 
(235 puan) tarafından
Saol kuzum bura da yaniyo valla butun camlari balkonun camlarini actim her tarafdan ceyran yapsin diye ama yok perde bile oynamiyo :/
(421 puan) tarafından
Aynen valla canım ya bide hamileyim 34. Haftaya girdim ne gece yatabiliyorum ne gündüz durabiliyorum bi doğursam :D
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ne yemegi kiz daha kahvalti sofram ortada duruyo :Dyemek de dunden mercimek corbam var yaninada kabak yemegi yapcam oldu bitti evin isi bi yapilsaydi:ermm:

(235 puan) tarafından
Kalk kalk ortaligi topla temizle sonra bi keyif kahvesi yap :) ev daginik olunca benim psikolojim bozuluyo :/
(44,603 puan) tarafından
Hemde ne daginik su an:))kahve kolay ya 3 u 1 araada iciyom turk kahveside severim ama kim yapcak oburu daha kolay hahaha
(235 puan) tarafından
Kizzz olur mu oyle sey ugras valla nescafe cok zararli hemde cok kotu :D :D miss gibi bi kopuklu turk kahvesi yap benim yerime de ic ben birazdan icicem de gerci
0 oy
tarafından
Aşıya gitmemiz gerek ama beyfendi sabaha kadar gözünü kırpmadigi icin yataktan kalkamiyorum kahvalti bile yapamadim kaldi ki temizlik hak getire masallahiniz var valla hepinizin :)) 
(235 puan) tarafından
:D her zaman ki maraton kuzum bunye alisti oturmak batiyo ama sana normal gece boyunca uyumamissin bende gece 3 de yattim 6 da kalktim uykum var ama ne kizim uyuyo ne de isim bitiyo
tarafından
O maratona bi ben alisamadim ya cocukla ilgilenince ev isi yapamiyorum ev isi yaparsam cocukla ilgilenemiyorum kucaktan indigi an basiyo cigligi uykuya hasretim 3 saat araliksiz uyku icin neler veririm :)) allah yardımcın olsun bu kadar marifetli olmak basima insallah :)
0 oy
tarafından
Kahvaltı yaptım oğlanı uyuttum şimdi temizlik yapıcam çamaşır atcam makineye daha yeni başlıyo maraton 
(235 puan) tarafından
Oglen oldu kiz :D
tarafından
Olsun :) günün tamamı bizim
0 oy
tarafından

Bu aralar yediğim tek kahvaltim:'(

image

tarafından
Hayır yeni hamileyim midem bulanıyor hiç bir şey yiyemiyorum açlıktan ölücem:/
(235 puan) tarafından
Hamile misiinnn gozun aydin ne kadarlik
tarafından
Teşekkür ederim canim:) 6 haftalık:)
(235 puan) tarafından
Oo masallah Allah anali babali buyutsun istiyo muydun :))
tarafından
Amin ALLAH razı olsun canım sürpiz oldu şuan düşünmüyordum ☺️
0 oy
tarafından
Kendim kahvaltı yaptım oğluma kahvaltı yaptırdım evimi derleyip toparladım dün zaten süpürgemi tutup yerleri sildiğim için bugüne temizlik işim yok şimdi oğlumu sallıyorum o uyuyunca yemek işini de halledeceğim Sonra oturur bir keyif kahvesi ben de içerim artık
(235 puan) tarafından
Resim cekte post aciyim kahve icerler toplanalim :D
tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(167 puan) tarafından
Ayyy ne guzel herkes isini bitrmis ben daha kahvalti masasndayim
(235 puan) tarafından
Seninki daha guzel :D gec uyanmissin belli ki
(167 puan) tarafından
10.30 da uyandm ama hala uykum varr :):)
0 oy
(299 puan) tarafından
Ben daha kahvaltı yapmadım eşimin uyanmasını bekliyorum 
(235 puan) tarafından
Saat 12 oldu kiz :D
(299 puan) tarafından
Eşim sabah geldi işten 2 gibi uyanacak bende uyurdum da kızım uyutmadı şimdi babasının uyanmasını bekliyoruz
0 oy
(301 puan) tarafından
Kahvalti tamam temizlik çamaşır tamam  yemek ocakta pisiyo üstümü giyip hastaneye gidicem bende artık gelince keyif yaparim :) afiyet olsun 

İlgili bir soru bulunamadı

378,462 soru

11,328,340 cevap

34,784 kullanıcı

...