0 oy
817 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Ben cok uzuldum ya kizlar nasil dikkat edicez bilmiyorum ki
notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi

22 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Her yerde malesef:((
tarafından
Ya cok uzuldum ya Allahim sabir versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sorma okuyunca tutamadım kendimi nasıl ağlıyorum rabbim hiç bir anneyi evkafıyla sınamasın 
tarafından
Amin amin
(1,307 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Ne olmuş canım.
tarafından
Bir anne evladini kaybetti virusten ya
(7,119 puan) tarafından
Boğazım düğümlendi, yutkunamadim .Şimdi postunu gördüm :(((((
(1,714 puan) tarafından
Ne zaman nerede olmus.
(7,119 puan) tarafından
5 yaşında ki kuzu virüs kapmıştı ya hayatini kaybetmiş. Aşağılara doğru var post zaten canım.
(1,714 puan) tarafından
AA ciddimisin Bi bakayım. Tühh yaa Allah sabir versin ailesine
0 oy
(5,373 puan) tarafından

Bnde ya yıkıldım şuan anneme söyledim o da ağladı bi de bayramda 15 saatlik yola gtcez eşimin memleketine hiö gtmek istemiyorum ama kaö yıldr gitmiyoz taktı kafaya gtcek Allahım hepimizi korusun en başta masum melekleri :'(

tarafından
Gitmedi bitmedi su illet
0 oy
tarafından
Yeri yarip içine girmek istiyorum resmen eşimde çalışıyor bulaşırsa her türlü bulaşır:(((
tarafından
Ya benimde oyle esim markette calisiyor
0 oy
tarafından

Kanım dondu gerçekten ya ilk şakadır dedim o halde girip yazamaz diye de kimse böyle Bi şeyin şakasıni yapamaz ne kadar da güzel Bi kız Rabbım evlat acısı yaşatmasın hiç kimseye cümlenin evladını korusun Allah sıralı olum versin :'(

tarafından
Ya varya  gercekden cok uzucu  insan gormeyince anlamiyor
0 oy
tarafından

Allahım çok zor Allah sabır versin :'(

tarafından
Amin insallah insallah
0 oy
(28,361 puan) tarafından

Sorumsuz insanlar yüzünden kıt anlayışsiz dengesizler yüzünden daha cok kisiyi topraga verecez .

Bizim ülkedeki millet laftan sozden anlamaz. 

tarafından
Of nasil korucaz evlatlarimizi kadinin halini dusunemiyorum ben
0 oy
tarafından

Sırf arkadaşa baş, sağlığı için hesap açdım topram okadar üzüldüm anlatamam bugün aldığım 2 inci ölüm haberi ne yazıkki:'(

tarafından
Eşimin köyünde bi kadının karnında bebeği ölmüş o da hiç bilememiş ağla ağla bi hal oldum benimde doğuma az kaldıkça acayip psikolojik olarak çöküntüye geçmiş bulunmaktayım :(
tarafından
Of Allahim sabir versin cok kotuyum suan
tarafından
Bide sen beni gör sözde evi taşıycaZ taşınıyorum ama elimi işe güce vurasım yok :(
(28,361 puan) tarafından
Rahime hos geldin basiniz sağolsun
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
düzenlendi

Benimde içimde parçaladı oturup ağladım  Allah'ım sabır versin çok zor evlat acısı kimseye yaşatmasın rabbim :( :(

0 oy
(16,074 puan) tarafından

o kadar zor kii yüreğim yanıyor:'(

0 oy
tarafından
Nasıl illet Bi hastalık ya.. Elimde birsey olmaz gel Bi yerlere gidelim diyordu bu saatten sonra hayatta gitmem Bi yere evladımın canından daha değerli değil benim evde sıkılmam 
0 oy
(9,653 puan) tarafından
:/ offf... içim parçalandı:/ 
0 oy
(6,275 puan) tarafından
Yeminle kendime gelemedim icim yaniyor
0 oy
tarafından

Of sorma canım kanım dondu:'(

0 oy
tarafından
Çok üzüldüm evlat acısı eminim cok zordur. Bişey olmazcılar keşke ders alsa. Ben bebeğimi hala markete sokmam avm ye götürmem banka bile oturmam. Biz boyle dikkat ederken bu insanlar nasıl bu kadar rahat oluyor. Virüsü bulaştıran yaşıyor. Minicik kız gitti bunun vebaliyle nasıl yaşayacak merak ediyorum. Annemleri görmüyorum 1 senedir bayramda gidecektim gidesim kalmadı ya bnde varsa onlara bulaşırsa diye. Başka sehirde olan kardeşimin eşinde virüs cıktı bayrama kadar gecmiş olacak ve onlat gelmeyi düşünüyorlar. Ya cocuklara sonradan bulaşmıs belirti yok da annrmlere bulaşırsa die içim içimi yiyor. Kardeşim laftn anlamıyor. Keske herkes duyarlı olsa 
tarafından
Malesef kimse duyarlı değil hickimse anneme gidmiyorum kaç aydır bu virüs çıktığından beri benim kaynana gelip gelip duruyor bize gelirken otobüse biniyor bişe desen tersliyor sürat asiyor Allah akıl versin laf anlatamıyorum 4 yaşında kızım var ona tembihliyorum yaklaşma opmesine izin verme diye napabilirim eşim uyarıyor ediyor yok cahil insan cahil laf anlatamiyorsun al bu kızında babanesi yüzünden bulaştı kendi sağlam o güzel melekte uçtu gitti
tarafından
Aynen oyle yaşlısı genci okumuşu okumamışı hepsi aynı. Vicdan meselesi içi rahat edecek mi birine bişey olsa? Zaten yaşlıların gezme merakı misafir merakı yüzünden oluyor olanlar. Biz genciz içimiz kaynıyor biz bile gezmiyoruz. Yaşlısın otur evinde. Sen yaşamışsın yaşayacagını anladık canın kıymetli değil de. 5 yaşında daha ne güzel günleri olacaktı. Allah o anneye sabır versin. İçi yanacak tek kişi o
0 oy
tarafından
İçim paramparça oldu. Sen 5 yaşına kadar büyüt emek et gelsin bir hastalık öldürsün. 

Hep bu bilinçsiz insalar yüzünden yayılıyor azalmıyor aksine çoğalıyor. İllaki ailesinden birine birşey olması gerekiyor durması için. Her gün birinin annesi babası evladı ölüyor nedir ki bu a.z.gın.lık. Dur işte evinde otur çıkmasan ölür müsün 
(1,714 puan) tarafından
Ne olmus yazarmısınız en azından ben gibi bilmeyenlerde sizlerden ögrwnir
(3,274 puan) tarafından
bir annenin 5 yaşında ki evladı koronadan melek olmuş cnm
(1,714 puan) tarafından
Evet ya okudum cok üzüldüm. Allah sabır versin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Coook uzuldum oturdum agliyom halen Allahim korusun evlatlarımızı 
0 oy
(718 puan) tarafından
Yasaklar cok zamansız kalktı para icin bu kadar cahil topluma hastalik azaldi denildi sonrada önüne gecilmedi gecilemiyorda bir sağlıkçı olarak Oyle seyler görüyoruz ki oyle cahil toplumuz  bu toplum anca yasaktan anlar cok nadir kendini izole eden bir kesim var ama bugun yine anladimki sen ne kadar kendini izole edersen et bir kisinin dikkatsiz davranışı hayatını karartıyor 

Oyle korkuyorumki evlatlarımız için onlar o kadar suçsuz masum ki nasil korucaz bilmiyorum

Bir melegi daha kaybettik başımız sağolsun kelimeler cok cok anlamsız :(( 
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Rabbim kımseyı evlat acı ile sınamasın. Cok üzüldüm postu görünce. İnşallah bir an once care bulunur şu virüse

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 261 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
0 oy
4 cevap 137 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu