0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanam kayinbabam sevgili eşim köye bas sagligina gittiler ve benim 10 gunluk bebegim var allah korusun bi virüs kapsalar ben çocuğumu nasil koruyacam 

13 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Benim kaynanam sokak sokak gezyo ben napaym
tarafından
Allah yatsimcimiz olsun
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Evvet kimse korunmuyo her kez disarda maskesiz  dolasiyo bu gidisle vurus articak
tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Valla ınsanları anlamak matematiği anlamak kadar bile kolay değil  
tarafından
Aynen
0 oy
(235 puan) tarafından
Benim kaynanam dan da misafir hiç eksik olmuyor bide altlı üstlü oturuyoruz
tarafından
Bizde alt ust oturuyrz
(235 puan) tarafından
Ya şimdi yeni misafir leri geldi bide kocam misafir çağrıyor bize ben kabul etmedim
0 oy
(421 puan) tarafından
Bi aşısı mı çıkıyo ilacı mı çıkıyo noluyosa olsa da kurtulsak ya 
tarafından
Bu gidisle kurtulamiyacaz
0 oy
tarafından
Valla kaynanam kayinpederim iki gunde bir bizdeler bebeğim bi aylik bile olmadi. Kucaktan kucaga gezdiriolar bisey diemiorm esimde demio bende cok korkuorm
(13,887 puan) tarafından
nasıl bişey demezsiniz daha çok küçükk
tarafından
Hic anlamiyrm bu insanlari
tarafından
Ohoo desem varya seytan olurum. Neler neler. Esime diorm sen de die oda dioki yaslilar kuserler kirilirlar. Zaten virus konusu olunca babasi hemen dioki bizde virusmu var. Bide gecen gun almis okuyo bebegi bi baktim ufledi cocugu. Saka gibi. Gittim icerde agladim bisey diyemedim die. Artik geldiklerinde kendi kucagimda getiriorm odaya kimse isteyemio. İçeri mutfaga filan gidince hemen esimden istiolar bi kere kucagimiza alalim die
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Bunlar yüzünden olan masum canlara oluyor götleri  yanar otursalar !!!
tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Benim kaynanam tam ****** hergün yürüyüş yapar hanım efendi hergün hergün

Titiz de degl temizlik yapıyorum diye bana söyleniyor
tarafından
Allahim ya
0 oy
(13,887 puan) tarafından

bundan sonra izin vermiycem ellerini yıkanadan çocığuma dokunmalarını

tarafından
Aynen öyle yapacam
0 oy
(549 puan) tarafından
Cidden he ne dusunceszler ya
tarafından
Düşünce sıfır
0 oy
(240 puan) tarafından

Bugün durakta taksi bekliyordum adam biri diyor ekonomi yüzünden böyle bir hastalık uydurmuşlar yoksa hastalık falan yok olsa bizim mahallede neden kimse ölmedi diyordu şok oldum o kadar rahatlardı ki ağızlarının ortasına vurasim geldi :angry:

tarafından
Vursaydin keske
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Vala cildiriyorum bende bos bos gezenlere
tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Ya bu kaynana kayımpederler nıye boyle anlamıyorum delı oluyorum bugun esıme o kucuk kızı anlatıyorum dıyor nıyeyse hep kaynanaları dıyon bana dedım nıyeyse hep kaynanalar sorumsuz oluyor cunku bende dogum yapacam 10 15 gun sonra ıkısı gelecek cok korkuyorum amcasıgıl karantınada esımın dedım sor annenlere hıc gıttıler mı oraya dıye yok dıyormus ama guvenım yok o kadına ya daha o gun aradı kadımlarla ekmek yaptık dıye gorumcem bıle esıme dedı anamı ara esın dogum yapacak onun yanına gıdenr kadar komsuya bırnyere gıtmesın hemen hastalık kaptırır ıkısınde deıdm helal olsun kadına bununben kocama desem kocam der sen annemı ıstemıyorsun ama durmuyor yerınde ıste
tarafından
Durmazlar canim dursalar kazik sokarlar
tarafından
Malesef canım Allahın ıznıyle yarın dogumum olabılır onlr bayramın 3 uncu gunu gelecek odamdan cıkmayı dusunmuyorum zaten ne el operım ne sarılırımmne de bebegımı öptürürüm aynısı annem ıcınde gecerlı yarın annem gelıyor maskenı tak dedım coı sukur kendı annem alınganlık etmez
tarafından
Opme canim cocugada dokunmasinlar
tarafından
Aynen canım dokundurtmayacam esımle kavga ederız kesın ama yapacak bır sey yok geldıklerı gıbı anne babası dusa gırsın zaten kaynanam pasaklıdır bır kere geldı kac gun banyo yapamdı koktu ben esım kayınpederım soylendık zorla gırdı banyoya her yer kokuyordu yemegını bıle yemıyorum onun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 447 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 123 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde bebis63 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

381,016 soru

11,406,804 cevap

34,942 kullanıcı

...