0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Bu ay ilk kez 8 gün gecikmem olmuştu test yaptım negatif bugün kan vericektim ama dün akşam regl oldum o kadar hevesliyim ki bi o kadar da mutsuz yorgun bıkmış usanmış ne yapacagimi bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur sabrın sonu selamettir Allah en kısa zamanda Bi bebiş nasip etsin inşallah canım sıkma canını 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sabret canim elbette seninde hayırlı vakitte bir bebeğin olur inşaallah 
0 oy
tarafından

Allah'tan Umut kesilmez cnm birde baktın hiç bklemedğn zmnda çıkar karşına dilediğin<3

0 oy
(219 puan) tarafından

Üzülme canım yaa yarrbim en kısa zamanda sen vee senin gibi bekleyen bütün kardeşlerimizin yüzünü güldürsün kaç aylık evlisin <3

(41 puan) tarafından
1 buçuk yıllık evliyim
(219 puan) tarafından
Önceki postlarını da okudum sanırım bi düşük yapmışsın yani senin ve eşinin bir hastalığı yok senin çocuğun kesinlikle kafana çok taktığın için olmuyor biraz relax davran canım cidden kadının bu çocuk meselesini kafasına takması o jadar önemli ki benimde 6 ay bebeğim olmadı olmadı olmayacak diye diye kendim mani olmuşum artık 6 ayın sonunda usandım bıraktım olursa olur dedim o ayın sonunda hamile kaldım üzülme kafana takma olacak mı olmayacak mı diye düşünme olacak dee
(41 puan) tarafından
Ah işte bende pco var ondan böyle her şeyi kafaya takıyorum keşke dediginiz gibi kafaya takmasam
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Doktora gittinizmi canim esinle testleriniz muayeneleriniz yapildi mi esin sperm testi verdi mi sen yumurtalarina rahimine baktirdin mi hemen umutsuz olma
(41 puan) tarafından
Es8mle test yapıldı ben ikimizde bir sorun olmadığını söylediler geçen sene ben o ay rahatladim hiç dusunkedim ve hamile kaldım ama düşük oldu nerdeyse bi sene olacak hala olmadı
(1,113 puan) tarafından
Demekki oluyor buda guzel bisey bak rahatladim oldu diyosun aklindan cikarabilsen yine olur
(41 puan) tarafından
İş ki akıldan cikarabilsem
0 oy
(670 puan) tarafından
Çok stres yapınca da olmuyormş 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim sanada nasip etsin inşallah  canım 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Cabım birde sunu dene genelde reglin bitince 15 gün sonra  yumurtlama oluyor ortaları tam gebe kalma zamanı yani ozaman eşinle olduktan sonra hemen kalkma ve bacaklarını tavana dogru dik (spremler yumurtalıgına ulassın) bi kaç defa bacaklarını yukarı dik öyle bekle duşunu da hemen alma sabahına alırsın tuvalete de cıkma uyu öyle birde böyle dene canım mutlaka Allah nasip eder insallah bide aklından cıkar hamile olmayıcam diye stres yaparsanda olmaz. Sen dedigim gibi yap reglin bitnce genelde 2 hafta sonra yumurtlama olur döngüye ozamanlara denk getir ve olucagını hisset :)
(41 puan) tarafından
Dediginizi yapıyorum ama olmuyo
(1,175 puan) tarafından
Doktora görndünüzmü canı
0 oy
(3,769 puan) tarafından
1bck 2sene fln denedik hep hep ama olmadi sonra akışına biraktiğim an da oldi hemde doğum günüm de hediye olarak geldi güzel kizim:) sabret herşeyin vakti vardır.. 
0 oy
(211 puan) tarafından

Bende senin gibiydim umutsuzdum hep test yapardım ve hep üzülürdüm bugün yok dedim çocuğum olmaz dedim umudumu kestim kısacası bidahiki ay adet olmadım olmaz dedim ALLAH im bana nasip etti şuan 34 haftalık hamileyim darısı sana sana demek istediğim umudun ALLAH olsun bol sabır ve dua ile <3

(41 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Inşallah bende bi gün hamileyim diye post acarim
0 oy
(255 puan) tarafından
Uzulme sabret aklindan çıkar hic beklemediğin bi anda oluyo emin ol beklediginde olmuyo bende her ay gün sayardim sonra vazgectim olmaz dedigim zaman oldu
0 oy
tarafından
Sabret cnm allhın vardr bi bildgi ve düşünme her ay sürekli acaba olck mı dye o zaman çok kafana taktığın içn vücut ters tepki verıomş bna öyle demişti doktor snde elinde bir sorun yoksa gebe kalmayı kolaylaştıran ilacn adını unuttum onu iç Allah gönlüne göre versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 662 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,128 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 454 göst.
30 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu

380,243 soru

11,384,307 cevap

34,884 kullanıcı

...