0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından

image

yarım saat önce bile yoktu bozuluyor mu acaba 

12 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Fişini çıkarıp tekrardan tak kuzum benimkindede oluyor bazen 
-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
Post yukarı çıksın bilgim yok markası ne
(24 puan) tarafından
Beko sanırım .. Annemlerde de var bundan çok benziyor modeli Büyük ihtimal de öyledir
0 oy
tarafından
Benim de bazen çıkıyor ortada kilit gibi simge var ya iki kere basıyorum düzeliyor arçelik benim ki
(680 puan) tarafından
Benim beko annem tandır ekmeği göndermiş baya fazla onu doldurdum ondan olabilir mi
tarafından
Olabilir canım içeriyi fazla ısıtmaya zorladıysa olmuş olabilir ben servisten bu şekilde bilgi almıştım o işareti gidermek için aradığımda. Elektrikler gidip gelince filan da olabilir demişlerdi
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kilit işaretine 5 saniye basınca geçiyordu sanırım yada e işareti varsa ona basılı tut

Ani sıcaklık degişimden oluyor
0 oy
tarafından
Bozulduğu için değil canım hava çok sıcak olduğu için yeteri kadar soğutamıyorum dereceyi biraz daha düşür demek oluyor bu
(680 puan) tarafından
-18 mi düşüreyşim
tarafından
Benimki bosh canim aynı böyle ekranı uyarı verdi bende bozuldu sandım servisi aradim onlar söylemişti yapınca gitti uyarı dene bi istersen
0 oy
tarafından
Sıcaklık uyarısı galiba bize de buzdolabı için gelmişlerdi tsmmuz ağustos da yüksek ayarla kışın düşük demişti bide duvara fazla yapıştırma canm
0 oy
tarafından
Dolaplarimiz aynı canım alt kısmı çok ışımış ondan bide gün içinde fazla kapısı açılırsa öyle oluyor bir şey yapmana gerek yok bir kaç saate gidiyor 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Post üstte çıksın
0 oy
tarafından
Acik kalmış ağzı en yüksek dereceye al canim 2 saat kapaklarını açma 
0 oy
(2,708 puan) tarafından
Buzdolabı kapağı açık kalmış kontrol edin geçecektir 
0 oy
tarafından
Canım Benim dolabimdan ekonomi den çıkarmışsınız . Kullanma klavuzu var ise üzerinde yazıyor olması lazım. Eğer yoksa da üzerinde olan e harfi ekonomik demek işareti olması lazım eski haline dondur 
(680 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Post yukarda kalsın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 62 göst.
29 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 401 göst.
0 oy
9 cevap 510 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Burcu❤️❤️ (100 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 291 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu

385,622 soru

11,529,768 cevap

35,200 kullanıcı

...