0 oy
1,246 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Kizlaaar  Koca göbüşlü  anne adaylaari  kolik bebiş anneleri  deliren annisler neler yapiyisnuz :D şuan uzun uğraşlar  sonucu  kızımı uyuttum uyanır diye o kadar korkuyorum ki :D cubnku uyanınca uyutmak cook zor oluyo :D  besigi hareket ettiriyo  sallaniyo  bu arada benim çarpıntım oluyo uyandı diye :D abartma demeyin içinizden o kadar uykusuz oluyorm  ki bazen bayıldım saniyom uyuyunca :ermm: bu kolik gecmiyo her hal. Gaz sancimiz devam ;)

20 Cevaplar

+1 oy
(22 puan) tarafından
Valla 2 saat uğraş sonu sonunda uyuttum daha hala ayağımda yatyr biraz daha dalsın ytcm

Uyku calımı yapıyor memeye sarıyor ayağıma koydğm gibi uyuttum valla şimdi damlasını bklym nolur nolmaz 
(2,423 puan) tarafından
Aynen bekle geçen gün 2 saat uğraştım yatırdım sanko hiç uğraşmamış m gibi açtı gözlerini o an hayallerim yıkılıyo :D
(22 puan) tarafından
Sen yine 2 saat ben dün dün değil ondan önceki gece 5 e kadar otrdm ağlcktm neredeyse uyumadı :(ellerini kundakladm öyle uyudu sende öyle yp canım
(2,423 puan) tarafından
Kundak her gece yapıyorum yoksa hayatta uyumaz kendini uyandıryo sicriyo
(22 puan) tarafından
Aynen canım
Benimki uyandı bile beşiğine koydum arkamı döndüm mutfağa gittim 5 dk geçmedi ağladı uyuduğu 15 dk
(2,423 puan) tarafından
Allah yardımcı miz  olsun :)
-Reklam-
+1 oy
(772 puan) tarafından
Bende çok şükür uyuttum sipamı ayağımı uzattım tv ye bakınıyorum fln 
(772 puan) tarafından
Maalesef öyle canım ya
(2,423 puan) tarafından
Kıyamam kiiiz bu yeni nesil bebekler bi farkli
(772 puan) tarafından
Bence hepsi folik asitten oluyo :D
(2,423 puan) tarafından
Bencede artık buna ınanıyorum  yani kızım yerinde duramiyo  :D
(772 puan) tarafından
Eskiden yoktu böle şeyler bu kadarda yaramaz diildik heralde :D
+1 oy
(198 puan) tarafından
Kızım gece 12 den önce uyumuyor ne yaptıysam değişmiyor gün içinde uykusuz bırakıyorum yine yok. Babaannesi ayakta sallayarak uyutmaya alıştı uyurken bile sallanmak istiyor gündüz ayağımdan indirince hemen uyanıyor ve her sabah 6 da kalkıyor :(( Kaynanama her verdiğimde koştura koştura iş yapıyorum sonra tekrar bebek bakıyorum bitmiş durumdayım gerçekten ama canı sağolsun kuzumun inşallah kıymetimizi bilirler :)
(2,423 puan) tarafından
Inşallah canim sallamaya alıştırmam diyodum mecbur kalırsan  alışıyo her türlü şimdi kızım kuala gibi kucağıma yapıştı  yatıramıyorum ama napalim ıyi olsunlar  yeterki
(198 puan) tarafından
Sallanıp uyusa neyse ama uyurken de hep sallanmak istiyor bırakınca uyanıyor orası.kotu :( Uyurken de hiç-bir iş yapamiyorum
(2,423 puan) tarafından
O kötü olmuş kuzum :(
+1 oy
tarafından
Heheh gazdan muzdarip bir bende varımmm.. Uyudu mu uyanacak mı anlamaya çalışıyorum aynı şekilde :) gazla guzla 2 buçuk aylık olduk çok şükür. Sizin bebişiniz kaç aylık oldu? Bebişim uyuyunca bu ara buraya baya takılıyorum başka işim yokmuş gibiiii
(2,423 puan) tarafından
5 buçuk aylık hala cekiyirm  :( gündüz gece bazen tutuyo ağlama krizleri
tarafından
Ooyy kıyamam demeyin ya :( e ben 3 3 buçuk aylıkken biter diye hayaller kuruyordum. Çocuğum gazı yokken çok neşeli güleç ama o hallerini nadir görebiliyoruz gaz yüzünden. Mahvoluyor bebişler. İnşaallah hepimizde kısa sürede kurtuluruz. Musmutlu büyür bebişlerimiz sağlıcaklaaa ❤️
0 oy
(758 puan) tarafından

Firsat bu firsat isde git yattt gezme buralarda :)

(2,423 puan) tarafından
Uyduğuna  emin olmalıyım çünkü tam o uykuya dalma yeri varya o tatlı an işte o anda bağırarak  uyaniyo:D
(758 puan) tarafından
Ayy tamamm anlatma kiz vala dogurmicam bu gidisle :)
(2,423 puan) tarafından
Ah öznurcum başka şansın var mi mecbur gelecek :D
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Oturmuşum tv izliyorum rabbim yardımcın olsun kuzum canım 
(2,423 puan) tarafından
Sağolasın doğurmadın tabi daha rahatsın:))
(4,759 puan) tarafından
O konuda rahatım ama ağrılarım var gece uyuyamıyorum bende kuzum
0 oy
(3,458 puan) tarafından

ALLAH yardımcın olsun canım benimki içerde hala o yüzden en sıkıntısız zamanlarimiz doğunca geri içeri sokmak istiyor insan galiba :D

(2,423 puan) tarafından
Ayyyyy iximi okudun:D hep derdim doğsun artık yeter derdim zannediyorum ki filmlerde dizilerde bebeği atiyolar beşiğe yatiyo süsleyip geziyoun  falan ama nerdeeeee :D ağlama krizleri kabızlığı işgali kusması.... vs vs:D yine  de iyi  var pamuk ❣
(3,458 puan) tarafından
Bizide bekliyor o günler bende şimdiden cooookkkk atıp tutuyorum öyle alıştıracam böyle alıştıracam diye ama zannediyorum bende senin yazdıklarını yazacam buraya iki ay sonra :))
(2,423 puan) tarafından
Eveeett ben nasıldım biliyo musun. Herkese bi atar gider sallamaya alışmadan. Kundak yok emzik yok mama vermem şunu yapmam bunu  yapmam aman kucağa vermem herbirini bol bol yaptım çarem yoktu:D
(3,458 puan) tarafından
ALLAH yardımcımız olsun :))
(2,423 puan) tarafından
Sağol kuzum cümlemizin:)
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bende sendenım oglen 1 den berı ayakta sımdıde uyuyor gıbı ama devamlı  acıyor gozunu 2 saattır ayagımda sallıom topuklarım soyuldu kamburum cıktı kafam zaten beyaz gurultu den kazan gıbj sımdı esım aldı o sallıo ben çay içiyorum 
(2,423 puan) tarafından
Ah kiyamam yaaa. Ben hep gergin bi insandım annem senden geçmiş diyo ama huy sanırım yaa hiç mi ağamamak durmaz bu bebek hacı yatmaz gibi sırtı yere gelmiyo çok konuşurdum doğumdan önce  söyle yapcam böyle yapcam ama bildiklerimide  unutturdu bazen napcam sasiriyom
(1,379 puan) tarafından
Malesef 2019 modeller boyle galoba yakında bakıcı ya verıcez valla benım kızı bırakıp kacarlar dıye konusuoz esımke
(2,423 puan) tarafından
Çalışıyo musun. Valla bende çalışmayı düşündüm ama benden başka kimse bakamaz gibime geliyo . Söyle yatıp kendi kendine hiç oyalanmadi yaaa hatırlamıyorum 5 buçuk aylık olduk yani
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hadi git yat o zaman bebis yatmisken kafani at)
(2,423 puan) tarafından
Yatacam  da iyice uyuduğunu anlamak istiyom yoksa uykum bölünün ce daha da zor oluyo :)
(1,254 puan) tarafından
Evet ya seni iyi anliyorum benimde kizim oyleydi hic uyumuyordu simdi 4 yasinda
(2,423 puan) tarafından
Büyüyorlar ama bizide büyütüyolar:)
(1,254 puan) tarafından
Oyle valla canim)
0 oy
tarafından
Bizim bitti çoktan gaz sancıları :) şimdi uyuyor 
(2,423 puan) tarafından
Ah ne güzel:) bizimde bitse keşke:)
0 oy
tarafından
Oğlum uyudu bizde eşimle TV izliyoruz hasta birazcık boğazı ağrıyor grip olmuş ilaçta içmiyor ıhlamur falan yaptım içmiyor nasıl iyileşecek bilmiyorum o hasta olunca evin bütün neşesi gidiyor :(
(2,423 puan) tarafından
Oy kiyamam ya çocuklar hasta olmasın yaaa çok zor oluyo. Inşallah iyilessin bir an önce :(
tarafından
Oğlum değil kız eşim hasta :) aman oğlum hasta olmasın
(2,423 puan) tarafından
Ay pardon kuzum orayı yalnis okumuşum:D
0 oy
(385 puan) tarafından
Gaz damlası denediniz mi benim kızımda kolik ama bir haftadır çok rahatız dr unuza danışıp vicol diye bir damla var için de birkaç bitkinin yağı var tavsiye ederim bizim ağlama krizlerimiz bitti çok şükür damladan sonra 
(2,423 puan) tarafından
Kac aylık bebeginiz
(385 puan) tarafından
Dün 2.ayı yeni bitti
(2,423 puan) tarafından
Biz 5 buçuk aylık olduk herşeyi denedik  ama olmadı sanırım birazda ağlamayı huy haline getirdi:(
(385 puan) tarafından
O damla 1yasa kadar kullanılıyor Dr tavsiyesi veya eczane ile görüşün alması gereken ölçeği size tarif ederler çok rahat edersiniz benimde denemediğim şey kalmadı bu damla kurtardı
(2,423 puan) tarafından
Tamamdır canım  yarın hemen denicem inşallah iyi olur:)
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ahh ahh bende simdi uyuttm başında bekliyorum resmen bazen pat diye gözünü açıyo uykusuzluk beni benden aldı 
(2,423 puan) tarafından
Heminiz öyleyiz canım geçicek bu günler inşallah:)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sırtımı eşimin sırtına dayadım oğlumu emziriyorum 
0 oy
tarafından

Ah anam sorma ya benim oglum acı biber bir gram uyku yok artık belim kopuyo onunla uğraşmaktan gaz sancimizda yavaş yavaş azalıyor şükür:ermm:3 aylık oldu 

(2,423 puan) tarafından
Biz 5 buçuk aylık olduk ama ağlamayı huy edindi sanırım:(
0 oy
(33 puan) tarafından
Ah ah bilmez miyim o uykusuzluklari vallahi bende uyusun diye gözünün içine bakıyorum:)))
(2,423 puan) tarafından
Yok anam uyumazlar sanko hiç uykuları yok gibi :)
(33 puan) tarafından
Vallahi öyle kız uyuyor diye seviniyorum 10 dk sonra gözler cam gibi sanki hiç uyumamış :)))
0 oy
tarafından
Al bizdende o kadar aksam olsa o uyusa da bende uyusam die bakiyom ya su iki gundur ayri bi huzursuz durduk yere agliyo sanki etini skiyolamis gibi
(2,423 puan) tarafından
Diş  olabilir mi benimkide  öyle 5 buçuk aylık
tarafından
Valla bilmiyon ki canim ya durduk yere agliyo emmek istemuyi  sakinlestiresiye kadar bi hal oluyo gozleri bile kizariyo ve devamli agzinin suyu akiyo elini emiyo devamli
(2,423 puan) tarafından
Olabilir o zaman canım
0 oy
(4 puan) tarafından
Aayyyy aynı ben yaa 
(2,423 puan) tarafından
Hepimiz aynıyiz :D
(4 puan) tarafından
Valla uyuşun diye hava iyi oldukça banyo yaptırıyorum emzirip öyle uyuyo ama bizde kaynana kaynata olunca malesef çocuğa uyku vermiyolar zorla uyutuyorum  uyuyan çocuğu uyandiriyolar sevmek için hep öyle yapiyolar doğru düzgün uyku uyumuyo sınır oluyorum
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Bizde uyanmasin diye ayagimizin ucunda yürüyoruz valla:D bizim kolikligmz gecti ama ara ara gazi olyo yine tamamen ne zaman gecer bilemedm. Sabah erken uyanmasi beni derinden yaraliyor :D

(2,423 puan) tarafından
Bizimde tam geçmedi me zaman  geçecek diye bende bekliyorm 5 buçuk aylığız:)
(1,064 puan) tarafından
Ooo masallah kendime de eyvah:) 3 bucuk ayligiz
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canm kac aylik ki? Bende ogluma dus aldirdm simdi uyudu kalkip temizlik yapcam ☺
(2,423 puan) tarafından
5 buçuk canım ama ağlamayı  huy edindi sanırım;D
(6,364 puan) tarafından
Benimki de 4.5 olcak carsamba gunu o da bazen zorla aglamaya calisir :D alismislar artik :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 270 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

380,086 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...