0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Anlıklar iniz neler hanımlar benim 3 sıparıs im var bebem uyurken halledım dedım. Yapan var mı aranızda 2 sene once yapmsıtım ama suan fıayalrlar ne alemde ne alemde netten baktım 80 dedim alcak kısıye fazla mi olmus beni aydınlatsın bilen kızceler malzemeler benden bu arada 

image

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım kendi fikrim bu yanlış anlama ... Bı arkadaşım da yapar satar ama benim bı kere bile dikkatimi çekmedi hiç begenmem takmam taksam da o parayı asla vermem.. ama yapan için büyük emek olabilir bende işliyorum böyle zevkli yapımı ama bu para etmez bence 
tarafından
Asla anlamam canim ben normal de daha sıparıs almıyorum ama arabaya takmıs esım gorunce ısrar etti ınstagramdan baktım fiyatlar bu sekulde tabı farklı model olucak
(4,961 puan) tarafından
Maliyeti ne kadar tutar bilmem ama daha uygun tutarsan alıcısı olur muhakak bu tarz el emeği şeyleri seven çok kişi var istegramda sayfa acabilrsn
tarafından
Yapmak istemiyorum canim daha dıgrusu suan  degıl gurbetteyım 16naylık oglum var hamıleyım suan bile zor vakit buluyorum acıkcası sonra belki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah canım ablam da yapıyor hatta epoksi recineylede faln yapıyor 
tarafından
Ben en son 2 sene once yaptım kusum vaktım yok valla
0 oy
tarafından
Kuzenim yapıyor ama geçen sene 30 tl idi şuan haberim Yok ama en fazla 50 tl dır 80 çok geldi bana 
tarafından
Enteresan canım 30 cok az
tarafından
Şimdi sordum 35 tl ücretsiz kargoymus  instagram sayfası da elisleri butik canim
tarafından
Teki 35 ama dımı canım uc tane var benim 2 kolye bir anahtarlık halinde 2 sı hafif ornek ssdcee
tarafından
Evet tek kolye sordum
tarafından
Benim de aynı denk geliyor sorun yok o zaman sagol canım
0 oy
(55 puan) tarafından
Banada fazla geldi kuzenim set halinde aldı küpesi kolyesi bilekliği dahil  instagram dan 80 lira yoktu  
tarafından
3 sıparıs 80 ama canim benim de hafif model tek degıl

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 307 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 236 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde pikachu.53 (1,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 290 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 327 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu

379,779 soru

11,368,769 cevap

34,850 kullanıcı

...