0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Bir de koltuk yikamayi nasıl yapıyor bu şirketler ? Ben 5 yıllık evliyim ve daha yorganlarim hic sokulup yıkanmadi. Evde beceremiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
5 yılda hiç havalandirmadin mi kız yorganları,  koltukları gelip makinayla yıkıyorlar 
(1,126 puan) tarafından
Sadece balkonda guneslendirme  yapıyorum arada. Onun dışında hic bisey yapmadım valla :/
-Reklam-
0 oy
tarafından

Neyini becermiyn kiz yunluyse cikar yununu koy legene iyicneee yika  cik ustune ezzz sonra ser balkona kurusun didkle geri sok yorgana  oh misss:D

(33 puan) tarafından
Ee ya geri nasil dikicez
tarafından
Dikimnde ne var kiz onun
(5,492 puan) tarafından
Farklı oluyo onun dokdurması dikimi diyebiliyorum
tarafından
Biz  carpi seklinde dikeriz canim  yorgan ipiyle
(33 puan) tarafından
Ipim de var ignem de cuvaldiz yani insallah bende cesaret edip yaparsam bakalim ;))
0 oy
(119,367 puan) tarafından

Kiz yorgani sirketmi yikarmis biz söküyoz yünunu yikiyip kurutup cirpip geri dikiyoz :ermm: :D

(33 puan) tarafından
Sevda nasil dikiyon giiiz oyle kolaymi bende bieini bulursam vermeyi dusunuyodum yikayip diksin diye
Kiz babannem zamaninda bana ogrettiydi hic bilmiyosan yorganin ic astari varya ordaki igme izinden dik
(33 puan) tarafından
Valla cok zoemus diyorlar gozumu korkutuyorlar ama netten bakar yaparim dedim de galiba beni aşar o is :)
Yaparsin kiz benim yaptigim tek is o zaten
(33 puan) tarafından
Ala ala :))))
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Ben yorganlarımı Makina ya atıyorum cift kişilik hem. Sıvı deterjan kullanıyorum.koltuk yıkama işine gelince şirketi arıyorsun koltukları mı yıkatacam diyeceksin. Oda sana gün verecek evine geliyor makinasıyla deterjanı ı falan onlar getiriyor. Yani evinde yıkıyor. Ben kac sefer yıkattım 
(1,126 puan) tarafından
Yatağa cekiniyorum ben ya :)) aslında o da olsa güzel olurdu
(1,713 puan) tarafından
NEden cekiniyon onların işi o. Daha pislensinde herkes yıkasın DİE bakar onlar:))
(1,126 puan) tarafından
Bilmem ki :)) aslında mis gibi çıkardı yaa eşime bi sorsyim onu da o evdeyken ben gorunmem  adamın yaninda o durur temizlerken :D
(1,713 puan) tarafından
Aynen öyle yap cnm. Kolaymgelsin sana
(1,126 puan) tarafından
Coook tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Valla bi kere bir kullanmadım 3 yıldır hala çeyiz hurç içinde bazanın altında hiç çıkarmadım oradan 
(1,126 puan) tarafından
Benim yorganlar da anca yatıya misafir gelince kullanılıyor o kadar aslın öyle kirli olduğunu sanmam  zaten güneşli zamanlarda havalandirdim hep ama iste yine de yikamali
tarafından
İçin rahat etmiyorsa yıka tabi canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sadece elyafları yıkıyorum yğnleti neredeyse kullanmıyoruz havalandırırım sadece. Eziyet gibi yıkamam hiç. Biri 5 kilo yıkasam sermeye yer yok. Annemden de hiç yıkadığını görmedim ki temizlik hastasıdır. 
(1,126 puan) tarafından
Bende hic gormedim. Bu yüzden de ne yapabilirim ne de gücüm yetiyor. Bakalim eğer fiyatı uygunsa ilk defa deniycem yıkamaya vermeye.
(13,202 puan) tarafından
Valla ver gitsin ben olsam öyle yaparım
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben köye gönderdim inşallah bu sefer doğru düzgün yapılır
(1,126 puan) tarafından
İnşallah :) benim yikayacak kimse yok mecbur ya elde ya sirket
(5,492 puan) tarafından
Bizde halı yıkamaya verecektik onlar da yapıyo mis gibi de oluyo ama bizimki bayağı sıkıntılıydı geçen sene yapıldı ama her yer kıl oldu 1-2 haftalık kullanımda
0 oy
(222 puan) tarafından
Bende sonbahar temizliginde verecem 15 gun once taşınırken verecektim hem halılari hem koltukları verdim bi de yorganlari versem parasi çok olur diye vermedim.. Koltuklari  makinayı eve getirip yikadilar canım, yorgan da daha hic vermedim, elinde yikama sök,dik kim uğraşacak bi de çocuk varsa çok zor bence, yün işı zor iş... Aman neyse parası verir yikatirim valla canımdan kıymetli degil
(1,126 puan) tarafından
Ben halıları hep veriyordum  yıkamaya da bugün kapıya magnet yapistirmislar yorgan yıkanır da yazıyordu dikkatimi çekti ki hic yikamadim beceremiyorum da rahatsizligim  var agir geliyor bi fiyat sorcam olursa m bende
(222 puan) tarafından
Kız ben hamileliğimde yün kokusundan rahatsız oldum attım sökmeden oylecé banyoya yikayamadim çok da ağırlaşmıştı bi de düşuk riskim vardı şimdi çok kızıyorum kendime... İyi durulayamadım hep sarı sarı leke kaldı,şimdi lekeleri gitsin diye verecm
(1,126 puan) tarafından
En güzeli hem onların makineleri yuksek ısılı kurutmali
0 oy
tarafından
Canım ben yorgan yikattiim halı yikamaciya verdim dün geldi. Mis gibi olmuş valla. Bembeyaz olmus. Battaniye de vermiştim tertemiz geldi
(1,126 puan) tarafından
Ay bende fiyat sorcam ya inşallah bütçeye uygun gelir tertemiz olsun ne guzel
tarafından
Benim bı yorganı 70 e yıkadılar canım çift kisilikti
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Naber cınım:D

Adin ve profil fotonu hee gördüğüm de aklima bu geliyor canim ya deyimde içimde kalmasin8-). Koltukları evde yikiyorlar canim makinalari var..ablam yikatti orfan biliyorum. Yorgan konusunda bilgim yok kuzum.

(7,412 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim. Bende cok severdim cocukken. Hala tvde oynuyor ama oyle bozmuslarki eskiyle alakasi yok:/ ne varsa eskide vardi valla
(1,126 puan) tarafından
Evet eski çizgi filmlerde mücadele vardı.. Aklını kullanmak vardı.. Eğlence vardı. Şimdikilerin de güzel ama çoğunluk eğitici olmus
(7,412 puan) tarafından
Tek egitici olsa canim. Sapik supuk seyler var. Bugs bunny cartoon network de oynuyor bi defa denk geldim. Tavsanin agzi bozuk :D ordek kiz arkadasi ile ayrilmis onun arasini yapmaya caliisyor sok oldum. Gerci oradaki cizgi filmler hep tehlikelide.
(1,126 puan) tarafından
Carton networku ben kanal listesinden sildim. O kanalda yayınlanan hic bi çizgi filmde hayır yok bazılarından ben bile urkuyorum. Bi tane denk gelmistim  bacağını kesiyordu kanlar akıyordu felan tuhafti
(7,412 puan) tarafından
Kesinlikle asiri subliminal icerikli.izlenmemesi gereken bi kanal.
0 oy
tarafından
Yıkaması yapılırda dikmesini bilen biri yapmalı.
(1,126 puan) tarafından
Neyi dikmesi
tarafından
Yün yada elyafsa acilıp yikandıktan sonra dikilmicekmi tekrar
(1,126 puan) tarafından
Yıkamaya verince açıp mi yikiyolar
tarafından
Bilmiyorum canım yorumlarda yikamasinda ne var denilmis o yuzden sen yikarsan dikemezsin dedim
(1,126 puan) tarafından
He anladım. Evet ben dikemem beceremem hem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 167 göst.
19 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
0 oy
19 cevap 613 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde Garip (30 puan) tarafından soruldu

380,423 soru

11,390,037 cevap

34,898 kullanıcı

...