0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden açıldı
Cast ajans diye bi sayfaya başvurdum onaylanmış aradılar cıvıl e bebek için onaylanmış ogustos ta çekimler var dedi 200 tl dosya parası istedi esim 2 atm ye gitti ama ikiside arizaliydi geri ise donmek zorunda kaldi gitti 

Şimdi internetten baktım hep yalan para alip sonrasında türlü bahanelerle oyaliyolar yazıyodu konuştuğum kadinin adıda geciyodu 

Kadında msj atmis me zaman parayı yatıracaksınız diye sizce ne yapmalıyım ne demeliyim yardim lütfen 

15 Cevaplar

+1 oy
(63 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Merhabalar benim babam oyuncu o yüzden bu işleri çok iyi biliyorum. Eğer bir ajans sizden para istiyorsa dolandırıcıdır.. ajansın işi size para kazandırmak sizden para almak değildir. Dürüst olan ajanslar fotoğraf parası alacaklarsa bile sizden istemezler. Çocuğunuz bir projede oynadıktan sonra kazanılan paradan yaptıkları masrafı keserler yalnızca. Para yatırmaması çok iyi olmuş.
tarafından
Çok teşekkür ederim b3nde öyle düşündüm valla iyiki yatırmamış
(510 puan) tarafından
Nerdesiniz bende ajans arıyorum ama güvenemiyorum belki babanız güvenli ajansları tanıyordur az çok yardımcı olabilir en azından güven konusunda
tarafından
ajan ismi alırsam bende çok mutlu olurum :))
(63 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İstanbul'da yaşıyorsanız ajans  ismi verebilirim. :) Cast merkezi en iyisi Şişli Fulya da
tarafından
Yok kayserideyim ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle dolandırıcı bunlar daha gorusmeden  dosyasi ne parasi sakin kanma
tarafından
Evet pişman oldum bende kızımın resimlerini atmıştım seçildi dedi ama herkese demisler aynı seyi
tarafından
Keske atmasaydin oyle yerkere fotograflarini kizinin devir cok kötü artik
tarafından
Çok heves etmistim doğumdan önce  diyodum dizide oynaticam inşallah diye bi an gaza geldim düşünemedim yaa
0 oy
tarafından
Bizde başvurduk aynı mesaj bizede geldi para tuzağı bence 
tarafından
Pisman oldum valla
tarafından
Biz yatırmak 2 yere başvurduk 2 yerden aynı anda mesaj geldi
tarafından
Molfix çekimlerlerdi de başlıyormuş orayada başvurdum bakalim :)) jnsallah orasi da para istemez
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Cevremde oyle bosa yatiran cok insan oldu inanma bence
tarafından
Evet sonradan pişman oldum bende
0 oy
tarafından
Tabiki dolandirici:)Senin kizin para alacak bu işten.Siz neden para yatiracaksiniz bunu dusunseniz cikar ortaya zaten canm;)
tarafından
Çok hevesliydim inandım sözlerine ama iyiki atm bozulmuş Allahım şaşırtmadı netten baktim cok haklisiniz
0 oy
tarafından
Şundan 3 sene veya 4 sene öncesi arkadaşım ajansta çalışıyordu eleman olarak ve başvuranlardan çok afedersin yollu olanları kabul ediyorlarmış 100 kişiden 2 kişi öyle söyliyim. Bebek ajansları cok iyi bulmak zor araştırmak gerekiyor ama Parana yazık etme derim ben.
tarafından
Para deyince şüphelendim  zaten netten baktim hep yalan diyolar.
 iyi bi yer bulup oraya başvururum dediğiniz gibi teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım şöyle soyleyim. Bende daha onceden ajansa kayıtlıydım. Benden bir kere bile para talep etmediler. Oyle yerler dolandırıcı. Dosya fotograf parası adı altında alıyorlar. Sak sak iki tane foto cekiyorlar bitti. Sonra donüş filan olmuyor. 
tarafından
Iyiki buraya sordum teşekkür ederim valla sagolun  sizin gittiğiniz ajans hangisiydi ona başvuruyum ha çok heves ettim
(1,094 puan) tarafından
Benim ajans zeki ajanstı. Ama cocuk kabul ediyorlar mı bilemem
tarafından
Bi bakiyim teşekkür ederim:))
0 oy
(274 puan) tarafından
Canım internetten olanlar hep sahtekar sakın güvenme ayrıca deneme çekimi yapmadan nasıl seçtiler bu da bir muamma sakın inanma eğer istiyorsan sağlam bir ajansa götür 
tarafından
Oyle yapicam ya teşekkür ederim buraya sorduğum çok iyi oldu
(274 puan) tarafından
İyi bir ajans bulursanız burdan haber verin bende götürmek istiyorum ama corona geçsin diye bekliyorum
0 oy
(909 puan) tarafından
Onlar katalog oluşturup  firmalara gönderiyor ya da gösteriyor canım firma kabul ederse reklamda ya da diğer projelerde oynatiyor
tarafından
Oda öyle dedi ama internette bi sürü yorum var dolandirdklarina dair bana soylenen seylerinin eksiksiz aynılarını  soyleyip almislar paralarini
(909 puan) tarafından
Yok hayır hangi ajansa gidersen git aynı paraları ödersin canım adamlar sizin reklamınızı yapıyor katalog çekimi parası o
(909 puan) tarafından
Ama önce görüşmeye çağırıyorlar sonra para ödüyorsun
tarafından
Yok cagirmadilar vatsaptan 6 resim atmaniz dosya için yeterli dedi
(909 puan) tarafından
Hayır o zamn yatirmayin muhtemelen dolandırıcılar
0 oy
(510 puan) tarafından
Geçen aynı siteye bende baktım yalan dolandırıcılık yazıyorsa hiç yaklaşma bir de şöyle düşün adam dolandırıcı olmazsa niye senin peşinde dolansın senin onun peşinde dolanman gerekirken yani üstüne düşüyorsa para vs soruyorsa geri dur derim ben tercih senin bak ATM de bozuk imiş her işte vardır bir hayır bence
tarafından
Bende oyle dedim valla zaten içimde  şüphe vardı etm de bozuk olunca işaret dedim :))
(510 puan) tarafından
Bence de yani :))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cast ajansa bağlı abim dizi çekimlerinde oynadı güvenilir bir ajans ama bu ajansın adını kullanarak dolandırıcılık yapabilirler tabi ki
(25,224 puan) tarafından
İstanbul şişlide ofisi Cevahir avm ye giderken hiçte para ödemedi abim zamanında bu ismi kullanarak dolandırıcılık yapıyolardır onlar
(510 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim sağolun :)) evet olabilir
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım
tarafından
Cast anatolia yazıyodu nette ama memnun olan tek yorum yoktu sanirim buda o isimi kullanarak dolandırıcılar
200 lira herkese görünmez ama herkesten 200 lira ohooo 1 aylik bez mama masrafım benimde yazik gunah
(25,224 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm benim abim direk şirketten başvurdu internetten falan değil sorunda yaşamadı
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Canım benim kuzenim basvuru yapmıstım onuda lc waikiki den cagırdı lar ama ondn para falan istemediler. 
tarafından
Aynı ajansami bide  kuzeniniz oynatımı lc de bana anlattılar anlattılar sonunda 200 lira gibi bi masrafınız olur dedi yrin yatırsak olmazmi dedim olur ama başka projede oynar dedi
(1,713 puan) tarafından
Kuzen Zonguldak ta oturuyor istanbuldan cagırdılar o gidemedi iş yerinden izin alıp orada kalması gerekiyordu. Ondan para falan birsey istemediler
tarafından
Her isten bi hayır vardır derler vardır bundada bi hayır :) ıyi yapmış
0 oy
tarafından

image

image

Yatırmadık biz 

tarafından
Biz tlfndan konustuk ayni şeyler söylendi az kala yatiriyodum valla Allaha şükür düşmedim tuzaklarına:))
0 oy
tarafından
Ben de yatırmayın..hatta atmlerin arızalı olup yatıramaması bile işaret size dolandırılmayın sakın
0 oy
(134 puan) tarafından
Inanma derim bizede onaylandı hatta bana bile katalog makyaj yüzü için onaylandı kaç defa msj attılar oglum için mama reklamında oynayacak vs vs diye götürmedik babası istemedi öyle birşey olsa baştan para istemezler giden paranıza olur yinede siz bilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 701 göst.
27 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.