0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1 yasinda bebegim var ya simdi aklim basima geldi dun degil onceki aksamdan beri hic bisey yiyesim yok cok az yedim zorla. Dun sabahtan beri ishalm var. Suanda acliktanmi bilmiyorum ama halsizligim var ve yutkunurken bogazim aciyo. Atesimde 37.2 cikti.. hastanede calisan arkadasim var aradim acmadi ameliyatta sanirim onun hastanesinde yapiyolarsa test gidicem hemen. İnsaAllah yoktur biseyim. Bebegim 1 yasinda varsada ona bulasmamistir insaAllah. Bensiz duramiyoda yavrum uyaninca beni gormesin kimse susturamiyo ooff.... Suan 37 6 oldu atesim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy Allah korusun inşallah yoktur 
(176 puan) tarafından
İnsaAllah. Atesim 37.5 olmus hafifte bas agrim var suan strestende olabilir belki korktum ya.. ay bilmiyorum cidden napicagimi
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Allah korusun insallah degldr 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Canm rabbim korusun ins su korona belasi bian once bitip gtseydi rahatlardk insan anne olunca 2 kat korkuyo bebegim ne olacak diye
0 oy
tarafından
Canım gidip bı test yapmanı tavsiye ederim.Korona geçirmiş biri olarak.
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Korona atesi 39 40 oluyor ve hiç düşmüyor gözde kizariklik kemik ağrısı vs onlarda var ama ateş çok yüksek oluyor endişe etmeyin inşallah degilsinizdir havalar dengesiz belki basit bir soğuk algınlığı yada güneş geçmesidir 
(176 puan) tarafından
Canim 15 dk once 37.2 di suan 37.6 oldu ya. Bir anda cikti atesim bu sekilde. Bugun hic gunese cikmadim camdan bile bakmadm dunde cok az balkonda durdum
(2,211 puan) tarafından
Havalar çok dengesiz grip olmuş olabilirsiniz.. Ama yinede koronadan şüphe ediyorsanız bebeginize maskesiz yaklaşmayın.. Allah şifa versin inşallah
(176 puan) tarafından
Kac gundur yaklasabilcegim kadar yaklastim her anne gibi surrkli dibimdeydi ona bisey olmasinda insaAllah.  :((
(2,211 puan) tarafından
Korkmayın olmaz Allah onu bu illetten muhafaza eylesin inşallah
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Allah korusun canım inşallah yoktur
0 oy
tarafından
Canım havalar çok sıcsk soğuk su falan içiyor msn hiç herşeyi ona bağlama kendini stres etme korkma boşa olabilir ole şeylet grip olacaksndr 37 2 ateş degl 38 ve üzeri olması lazm gecen de ben isal kusma ateş oldum 
(176 puan) tarafından
Evet surekli soguk iciyorum hemde surekli bide dun onceki gunler felan dondurma da yedim birer tane hep. Bilmiyorum insaAllah degilimdir kiza ulasabilsem napmam gerektigini sorucam da ulasamiyorum nobetteydi
tarafından
Ondandır canm bende soğuk içtim sabaha ateş yüksek kusma oldum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Güzel düşün canım sakin olup kontrol ettir varsa da önlem alınır yeterki geç kalinmasin..bebeğine de soluğunu uzak tut bu ara esin de var mı bişey 
(176 puan) tarafından
Hayir ikiside iyi cok sukur.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.

384,658 soru

11,506,681 cevap

35,160 kullanıcı

...