0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Linç etmeyin..

Kafami doldurdular. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor sizin kadar bende bunaldım bu soruyu düşünmekten. Düşünmemek için elimden geleni yapiyorum sürekli rüyamda görüyorum bebeğimi ama cinsiyetini ve yüzünü görmedim. Sadece 1 kere cinsiyetini gördüm erkekti herkes tersi çıkar erkektir dedi. Eski postumda da paylaştım başka belirtileride. 

Şuan ise yeni duyduğum bir şey var ne kadar doğru bilmiyorum. 

Bebeği nerde hissediosun sağ da mı solda mı diyenler oldu ben daha bebeği hissetmiyorum lakin gece uyurken sağ tarafıma yatınca kasığım da hafif ağrı oluyor soluma yatınca ağrım yok. Bende o yüzden sağ tarafımda hissediyorum dedim.

Sol tarafında hissedince erkek sağ tarafında hissedince kız dediler..

Herkes her durumda kız diyor ama ben hiç bişey hissetmiyorum herkes ben hissetmiştim bebeğimin cinsiyetini diyorlar. Bir garip hissediyorum kendimi. Havalı havalı konuşuyorlar. Benim hislerim kuvvetli Allah'ım bana hissettirdi erkek dedim erkek oldu kız dedim kız oldu diyenler var. Kafama takmamaya özen gösteriyorum.

Kiz bebekte ve erkek bebekte ne gibi farklılıklar oluyor (her bünyede aynı olmuyor biliyorum) 

Bu arada 9+5 haftalık olduk <3:angel:

Yorum yapanlara teşekkür ederim ❤️

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Biz de 9+5 olduk bugün ^^
(13,202 puan) tarafından
Ayy kışın olacak ne güzel doğumunuz ikinizin de valla sevinin. Yanıyorum bugün göz kapaklarımdan ter aktı. Herkes der ya yazın hamilelik zor diye hakkaten öyleymiş
tarafından
Evet annemde beni kışın doğurmuş çok kolay olacak doğumunda dedi inşallah bakalım canım ❤️
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ikiniz için de
tarafından
Allah razı olsun canım senin içinde hakkında hayırlısı olsun ❤️
(13,202 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
-Reklam-
+1 oy
(4,725 puan) tarafından

Takilma böyle şeylere ya. Doktor 9 ay kız deyip erkek doğuran, erkek denilip kiz doğuran bile var :D sağ sol boş seyler. Hayirlisi olsun 

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Canım rüyamda erkek gördüm, erkek hissediyordum, karnım top gibiydi erkek bebek karniydi, başıma tuz silkelediler burnunu kasıdım güya öyle olunca erkek oluyormuş vere bebişim kız oldu şimdi 1 yasidna zaten :D
(5,323 puan) tarafından
Çok iyi canım şükürler olsun, ama çok yapışıyor bana bu aralar çok dustu. Bı saniye durmuyo bensiz. Babasinda duran kız ondan bile kaciyo. Akşamları ne oluyorsa mizirdaniyor iyice huy değişti bu bebenin
tarafından
Rüyanda erkek görmüşsün kızın olmuş bende erkek gördüm bakalım hayırlısı ❤️☺️
tarafından
Zaten dönem dönem huy değiştirdikleri için bu durum da üstüne gelmiştir kuzum. Ameliyat olmamış olsaydı bile inan böyle olacaktı  :))
(5,323 puan) tarafından
Bende ameliyata veriyorum bunu ondan beri çok değişti huyu. Bırakıp gidicem sanıyor sanki bilmiyorum ki kuzum
(5,323 puan) tarafından
Sağlıcakla gelsin de minnak❤️
0 oy
tarafından
Cnm valla o hisle olmyr eşimle Bn kız dye gezıodk bi gittik erkek dedi eşim şok oldu Bn kız hissedıodum dedi. Valla bnde sağ tarafta ağrı çekıodm onnla alakası yok bnce cnm. Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıkla doğsun da gerisi boş cnm:) 
tarafından
Aminn canimm sağlıklı olsunlar yeter ❤️
tarafından
Bnce çok takma byle şeyleri kafana onn yerine Allah ne güzel cennetimden bi melek hediye etmiş cinsiyeti önmli dgl vermiş ya onu düşün. Sırf byle bir meleği olsun diye insanlar neler yapıo sonuçta yanlşda anlama bni linç fln etmıom sadece ilk hafta bnde o hataya düştüm yok şöyle byle ama sonradan anldm hçbr önemi yok cinsiyetin sana hediye o tadını çıkar ve ona güzel bir gelecek için hazırlık yap. Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıkla doğsun kuzu tatlm❤️❤️❤️
tarafından
Katılıyorum canım sana eski postlarimada bakarsan hep belirtiyorum sağlıklı olsun bana fark etmiyor erkekte olsa kızda olsa her türlü anne oluyorum diye. Ama beni gören herkes ne hissediosn ne belirtiler var başlıyorlar sormaya ona göre hep kız diyorlar ister istemez etkileniyorum. Elimde değil. Seninde başından geçmiş bu durum anlarsın beni cnm.
tarafından
Anlıom cnm sni o yüzden işte dyrm soranlara bsy hissetmiyorum sağlıklı olsun o bnm meleğim de geç cnm yoksa o kadar laf yapıolar ki hangisiyle uğraşcan. bu sefer insanlar aklına grıo ister istemez farklı bsy çıknca şaşırıyorsun dedm ya cnm eşim kız kız dye gezıodu kıyafet bakıodu erkek oldu 2gün yorum yapmadı nye erkek dye sonra allha şirk koşuomşsuz gbi geldi aklımız çıktı bsy olck dye ama şmdi de çok mutlu oğlu olacak dye takma onları boşver. Öyle patavatsız insanlar yüzünden kendmzi çok kasıoz boşverrrr tadını çıkar hamileliğin
0 oy
(880 puan) tarafından
Tez vakitte bebeğini kucağına almani temenni ediyorum ....
0 oy
(119,315 puan) tarafından

Fundaa naber :D

0 oy
(10,036 puan) tarafından

benimkide baştan beri hep sagda. Sağda hissettim ilk ve 34 haftaligim halada sagimda duruyor. Curudu artik sag tarafim ama bebegim erkek :angel:

tarafından
Sağlıklı ve kolay doğum diliyorum canım ❤️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Dollenme hangi yumurtalikta olursa bebekte orda olur yani cinsiyetle alakasi yok
0 oy
tarafından

Rüyamda erkek gördüm yüzünü fln erkek oldu ayni rüyamda gördüm bebeği doğurdum :D

tarafından
Allah bağışlasın canım tersi çıkmazsa bende erkek görmüştüm erkek olabilir :D
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben erkek hissettim en başından beri, bir sabah aynaya baktığımda böyle içimrden erkek geçti. Bebeğim hep sağda, 32 haftalık olduk hala sağda, hiç sola geçmedi. Bebişim erkek :))
tarafından
Demekki buda uydurma sag sol meselesi :D
0 oy
tarafından
Hurafe cano inanma ya
0 oy
(887 puan) tarafından
Hmm banda dediler anneler doğru hissedr diye ben hemp kız hissettim hatta pembis pembis neler ördüm .benim sipa cinsiyetini çok geç gösterdi altince bitmiş yediden gün almıştık ve sonuç ERKEK :) 25 AYLİK .demem o ki cinsiyetle alakalı söylese kızdır böyleyse erkektir diyenleri hiç takma hepsi kocaman bı yalan :) çin takvimisydi yüzük testiydi bıçak makas testiydi bunlar aklımda kalanlar ve hepsi kız bebeği işaret ederken Rabbim ogluş vermeyi uygun görmüş :D
tarafından
Bnimde çin takvimi kız gösteriyor bakalım :))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok cnm öyle bşy yok benim sağdı erkek. O bebeğin pozisyon şu ile ilgili hissedip hissetmemek değil 
tarafından
Teşekkür ederim canım bilmiyordum etrafımdakilerde hiç bilmiyor malesef
(25,224 puan) tarafından
Boşver onları sağlıklı olsunda kız erkek ne önemi var allahım sağ salim kavuşmak nasip etsin inşallah ❤️
tarafından
İnşallah kuzumm ❤️☺️
0 oy
(2,039 puan) tarafından
İki tane kızım var ve hamilelikleri o kadar farklıydı ki herkes ikinciye erkek dedı ilk hamileligimde hiç sıkıntı yaşamadım bomba gibiydim ikincide mide bulantısından gündüz uykudan gece uykusuzluktan ölüyordum resmen büyük kızımı hep erkege benzettiler arkası erkek dediler ilk hamilelikte rüyamda erkek gördüm ikincide kız gördüm ama ikisi de kız o yüzden ben hiç bir belirtiye inanmam her hamilelik her doğum farklı ve özeldir 
0 oy
(333 puan) tarafından

Bu yoruarin hepsi bos canim. Ben ruyamda erkek gördüm erkek bebegim olcak. Bebegimde hep sagda bana da dediler sagdaysa kizdir diye. Tatli degil eksi yedim genelde 12 haftalikken ogrendik cinsiyeti doktor ne hissediyorsun dedi erkek dedim ama hep kiz yorumu yapiyolar dedigimde yedin eksiyi oyle dediler dedi güldü . Bu sag muhabbeti yuzunden  gecen doktora sordum 31 haftalik eminmisiniz sonra supriz olmasin dedim. Yok yok kesin degismez dedi. O yuzden sen kimseyi dinleme. Sen ne hissediyorsun onj dinle. Bide onemli olan sagligi gerisi bos. Rabbim saglikla gelmeyi nasip etsin :)

tarafından
Ben hiç bişey hissetmiyorum ama rüyamda erkek gördüm ruyadan etkilenip erkek biraz daha ağır basıyor .  İlk önce sağlık ❤️❤️
0 oy
(1,166 puan) tarafından
Isterseniz ip ve yüzüğü deneyin bi deneyenlerin çoğunluğu doğru çıktığını söylüyor. Dairesel hareketler kız,  ileri geri erkek.kalbin oluşturduğu enerji varmış bugün okumuştum 
tarafından
Kızda nasıl hareket etti ? Erkekle nasıl farki var ?
(1,166 puan) tarafından
Kızda dairesel, erkekte ileri geri. Bi süre tutarak bekleyin hareketleri fark edeceksiniz
tarafından
Kesin deniycem canım başka bilmem gerekn bişey yok sanırım ? 2 karış uzunlugundaki ipe yüzüğümü takacam eşimin kalbinin üstünde bekletecem ona gore dairesel mi ileri gerimi bakacam hepsi bu ??
(1,166 puan) tarafından
Yok kendi gobeginizde deneyeceksiniz. Doğruluğunu görmek isterseniz eşinizde annenizde deneyebilirsiniz diye ayrıntı verdim.  Yüzük ip ve siz . Gönlünüze göre olsun hayırlısıyla:)
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
(48,671 puan) tarafından
benim gobegimi goren erkem.diyordu yok kiz diyodum yok yok erkek seninki diyorlardı ☺️☺️
(48,671 puan) tarafından
cinsiyeti ogrenmemistik daha bime bebek esyalari geldi gittim.mavi aldim bi psikolojik baski yüzünden ☺️ kizimda mavili giysiler giydi napayım ☺️
tarafından
Oyy kuzum Allah bağışlasın ❤️☺️
(48,671 puan) tarafından
amin canim hepimizin kini insallah
(1,166 puan) tarafından
Bana da mağazada hep mavi kiyafet veriyorlardı hatta tanımadıkalrim oğlan di mi diyorlardı yok kız diyordum,  mahcup olmuştu bi abla. :)
(48,671 puan) tarafından
ben doktor kiz dedi dememe ragmen yalan soyluyormusum gibi bakıyorlardı ☺️
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Annem size hamileyken(kız kardeşim ve ben) bacağı agrımış. Abine hamileyken hep belim agrımıştı dedi. 15. Haftadayim 2 haftadır belim ağrıyor. Cumartesi gideceğiz doktora cinsiyetine bakacak bakalım.
tarafından
Bende öyle duydum bel ağrım yok hiç ara ara bacağım ağrıyor
0 oy
(969 puan) tarafından
Ekşi yerdim basenden kilo aldım nazliydim çok duygusaldim karnim yayvandi ve yüzüme güzellik gelmişti kızım oldu 
tarafından
Allah bağışlasın canım benimde yüzüm güzelleşti hafif yayvanlastim canım hiç birşeye asermiyor sürekli midem bulanıyor
(969 puan) tarafından
Benimde çok midem bulanirdi ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 723 göst.
22 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 161 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Semanur2534 (41 puan) tarafından soruldu