0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Geçen  gün konu bir anda nasıl oldu ise esimle  yasadgm  kavgalara komsualrin gelin  cok dilli sizin oğlan sesiz  demesiyle açıldı . Sora kardesim temizliğe cok dikkat eder dedi .

Sende eskiden  ilk  zamanlar temzlik  yemek bilmezdin  şimdi  iyisin dedi. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cevabin ne oldu
(106 puan) tarafından
S9k oldum sadece yanimda krdesimde vardi
tarafından
Cevabını ver yoksa dili dahada uzar bakti cevap vermiyosun iyice dillenir baskalarinin yaninda dasöyler
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Senin açığını yakalamaya çalışmış sürekli herkes kendinden sorumludur herkes kendi evine baksın deseydin sende 
(106 puan) tarafından
Evet hemde bekar kendiisi
0 oy
(1,595 puan) tarafından

Annem beni prensesler gibi yetiştirdi hiç bişey yaptırmadı, sen ananın karnındamı öğrendin deseydin

Ne cevap verirdi acaba merak ettim :angel:

tarafından
+++Sen bunu hakettin şuan:))
(1,595 puan) tarafından
Teşekkür ederim (utanan emoji)
(106 puan) tarafından
Bende beğendim o cevabı ama şaşırdım kaldım
(1,595 puan) tarafından
Yani onları ilgilendiren bi konu değil herşeye maydonoz oluyorlar ondan sonra gelin bizi sevmiyor diyorlar
0 oy
(105 puan) tarafından
Başkalarının yanında söylemek ne kadar cazip geliyor ya anlamıyorum gerçekten bende eminim şoka girerdim ama o lafın altında da kalmazdim kendini ezdirme canım yoksa tepene daha çok biniyorlar
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sende kardesinin bi kusurunu soyleseydin kusursuz degil ya bu adam oda onceden boyleydi duzeldi diyip lafi vursaydin yuzune be canim
(106 puan) tarafından
Zaten o kadar kardeşinin  kusurunu  saydmki  o da bunu dedi
(1,250 puan) tarafından
Iyi yapmissin o zamn kahveni al eline ayklarini ust uste at cunku gorumceyi kudurtmussun aahha keyfini cikar
(106 puan) tarafından
Ama hala içime dert oldu.
Aslında nasıl başladı blyon  mu esimle kavga etmstk  kardesim tek bende idi baktım görümce  geldi neden yuuzn  aşık kardeşimde öyle idi dedi bende baslaidm kardeşinin hatalarını saymaya sora konusun  edin kardesim bizle yaşarken böyel değildi yok sinirli değildi yok mutluydu bilmem ne falan dedi sorada konuyu temiz değilsin blmyodun  eskiden dedi şimdi temizlik yemek iyisin dedi . Bu arada ben 2 sene bitecek evleneli
(1,250 puan) tarafından
E kız ne yapsin canım sen söylemişsin söylemişsin kardeş Sonuçta o da öyle söylemiş bir şey değil boşver arayı bozmaya değmez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 275 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 394 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 234 göst.