0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Olay cok tuhaf suan tekrarini acip izliyorum da yok cocuk olmus falan ayri yetten bebek tuhaf tuhaf seyler. Beynim eror verdi.. allahim neler var dünyada 

9 Cevaplar

+1 oy
(13,871 puan) tarafından
Çocuğun annesi hiç normal değil. Bence kadin şizofren. Tuhaf tuhaf davranışlari var.
tarafından
Katiliyorum
(9,227 puan) tarafından
Sbah kadını sadece 5dk izledim ve aynı şeyleri duşundum
tarafından
Aynen oyle kadinin piskolejik sorunu varmis gibi duruyo. Neden oldurmus olabilirler oda var? Doverek mi acaba yaptilar ama neden
(13,871 puan) tarafından
Kadın hasta bence ama durup dururken hasta olmamis eski evliliğinden dolayı hasta bence. Eski kocası aldatmış , dayak falan yemiş. Kadinı da çok suçlamamak lazım yaşadıklari hasta etmiş bence onu. Ailesi de sahip çıkmamiş ve kendini başka bir adama mahkum etmiş. Çocuğu yanlişlıkla öldürmüşlerdir ve kaza süsü verip yangın çıkarmışlardır.
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çocuğun başına gelenleri kadın rüyamda gördüm diye anlatıyor.. zaten bir sürü insan bağlandı herşey ortada onlarda dile gelirler yakında... Allah'ım en çok güvenmem gereken kişi anan baban su çocuğun başına gelene bak... Baba olcak herif de Allah belasını versin onu yetistirememis aile de kadına cemkiriyo ulan yanındaki oğluna dön bak adam mı diye
tarafından
Aynen oyle valla kadinin piskolejik sorunlari var gubi geldi bana. Baska bir is var bu iste ama. Kadinin ruyasinda değilde benim aklima baska seyler geliyor eminim ki muge anlininda sanki oda oyle dusunuyormus gibi geliuor çünkü biraz bir kelimeisnden hayal mayal gibi biseyler soyledi
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hic takip edemiyorum ya.

0 oy
tarafından
Bu annesi olucak kadin varya onu benle ayni odaya koyucaklar yersin yemezsin nasil doverim onu nasil. O zaman bak 5 dk ya çözülür dili. Böyle abuk subuk konusuyor ya sozum ona, 2 yapistirdin mi duzelir
tarafından
Valla hepsi ayni gibime geldi tuhaflar .s cozemedim bile tam hahah .d
0 oy
tarafından
Hayatımda ilk defa bir çocuk melek oldu diye sevindim resmen cehennem hayati yaşatmislar çocuğa. Aç bırakmak dövmek ceza vermek yavrum şimdi cennet bahçesinde kosturuyordur. 
tarafından
Oyle valla bir yok diyolar bir var diyolar annesinin piskolejisi bozuk .s yakinda cozulur insalah
0 oy
(82 puan) tarafından
Ya kadının bı dediği bı dediğini tutkuyo ki bacım önce dedi 4 aylıkken dövdüler öldü evde doğdular sonra dedi 3 aylıkken karnımda oldu kadının psikolojik sorunları var bence benim dovesim geldi
tarafından
Oyle valla bana da öyle geldi sanki gelmişler gibi rüya falan konuşuyor ama bos onlar baya geliyolarmis gibi helsi kadina
0 oy
tarafından
Bi rüya ablası dha çıktı tepkide Esra Eroldaydı rüyamda şunu gördüm fln kadında rahtszlık var o kadar rahat anltıo ama yaptıkları hiç normal dğl 
tarafından
Aynen oyle canim normel bir kadin degil ama birazcikin sucu yokmus gibi geliuor.  Birde bence kadına geliyolar bana oyle gibi geldi babasi trafi hic gozume iyi gelemdi
0 oy
(188 puan) tarafından
Ay merake ettim bende izleyim ne yazim cikmasi icin n
tarafından
Muge anli yaz bugunki tarihi yaz yada cocugun isimini yaz
(188 puan) tarafından
Ismi ne cocugun
0 oy
(1,008 puan) tarafından
konu cok tuhaf siarin annesi birseylrr sakliyor mu kafama kirik bilemedim kiz ikizdi biri öldü diyo sona düşük yaotim hamile oldugumu bilmiuordum dedi ama bebegi gömdük dedi hamile olduğunu bilmediği bebek okafar küçüktür ki nasil gömülür  polis otopsi yapmış diyo e polis bundan örnek almadan nasıl kapıya geliyo bebek senjn diyo cok baska şeyler.cikicak bence 
tarafından
Ya kadinin kafasinda varmış gibi geldi bana sanki geliyolar ugruyolarmis gibi geldi ya da rol yapıyor bilmiyorum ama tuhaf biseyler var bu olayda dedigin gibi yok olu diyor yok ikizim vardi diyo ikixin vardida digerleri bilmiyor yok evde dogum yaptim diyor esi diyir hastanede yapti raporlar var elimde belgeler vardi diyo .s yeminle bn muge anlinin yerinde olsam kafayi yerim beynim eror verdi resmen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 294 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 443 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 472 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 868 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...