0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet alalım yorumları ne diyeti ne yiyip içiyorsunuz ve ne kadar kilo gitti 

13 Cevaplar

0 oy
(967 puan) tarafından

Canım 60 kg yim 162 boyum 55 olmak istiyordum ayrıca 3 buçuk aylık hamileyim şu an 58 oldu kaldı 3:P:D 

(536 puan) tarafından
75 kiloyum 3 kilo gtti yine devam
(161 puan) tarafından
Alacan yine :)
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından

Ben ben ben 64 kiloyum zayıflamak istiorum tampon büyük sirf oraya calisiommmm:D

(3,669 puan) tarafından
Ay bendede klca var gitmiyi:)
(588 puan) tarafından
Kız spor da fayda etmio yaa neydek illa popişimizi mi kestirdi ince  minnak dursun die
(3,669 puan) tarafından
Bu gidişle oyle yapacagım :)
Koz param yok olsa hemen yapardım:)
(588 puan) tarafından
Ahaha valla bilmiorum orayı deil de bacaklarım çok etli onları incelttiririm ilerde piyango çıkarsa
(3,669 puan) tarafından
İnsallah cıkar :D
0 oy
tarafından
Bugün başladım inşallah gider hepimize bol eksiler hanımlar :D
0 oy
(654 puan) tarafından
Boyum 1.62 kilom 82 bi 12 kilo vermeyi düşünüyorum ekmeği şekeri azalttım inş veririz 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Martta basladim ama ramazanda biraktim 81.400 dum bıraktığımda 70 kilo olmustum nerdeyse 3 haftadır tekrar basladim suan 68.700 oldum 
tarafından
Nasıl bir diyet programi yazarmısin aynısını uygulamak istiyorum
(2,849 puan) tarafından
Sabah ac karna ılık limonlu su iciyorum Yarim saat sonra kahvalti 1 tane yumurta peynir avuç içi kadar 5 zeytin 10 fındık yada 2 ceviz yada badem domates salatalik  kahvaltıdan sonra aksam 5 kadar bisey yemiyorum sadce acikirsam tuzsuz ayran sekersiz cay yada türk kahvesi sekersiz tabi en onemli olan günde 2 litre su 5 de aksam yemeği corba salata sebze ve bir daha da bisey yemiyorum 10 dakka ip atlama hareketi yapıorum
0 oy
(658 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

7 haftada 6 kilo 5.5 kilo yağdan verilmiş 

image

tarafından
Nasıl program kullanıyorsun cnm diyet listen nasıl
(658 puan) tarafından
Dur canım atıyorum
(658 puan) tarafından
Attım canım ilk başladığım liste böyle tatlı pilav makarna patates yasak çok şekerli meyveler yasak meyveli soda yasak normal soda günde en fazla 2 tane
tarafından
Kim verdi bunu sana canım
(658 puan) tarafından
Diyetisyen canım
0 oy
tarafından

7 kilo verdim akşam yemeği yiyorum sadece :D gün içinde limonlu su , yoğurt kürü bazen . Oyke böyle 1 ayda 7 kilo gitti en guzel destekçim spor ve limonlu su. Hedef 65 .

8 kilo fazlalık kaldı.  :ermm: hem kas yapıyorum hem yağ eritiyorum 

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Hicbisey yiyemiyorm 2 kilo vermisim 1 haftada 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla 16gun oldu dogum yapali 13kiloyla girdim 18kiloyla ciktim dogumdan:D diyet demiyelim de hamur isi,ekmek,tatli,seker hamilelikte de simdi de tuketmiyorum saglikli besleniyorum,bol su tuketiyorum.10kilo verdim
0 oy
tarafından
Normalde 88 dim şuan 83 olmuşum şükürler olsun ben hareket halinde veriyorum ya hareket berekettir diyerek sabah işe başlayıp aralarda mola bu irde yemek oğlumun ihtiyaçları yemek oyun derken bir bakmışım akşam olmuş hiç durmuyorum bir ara saçmaladm sürekli yat yat kilo aldım bende artık sürekli iş yapıyorum evim temiz düzenli eşim olmadığı halde oğlum ve ben varım o halde bile bırakmıyorm millet şaşırıyor ne acelen var diye bu yüzden kilo veriyorm yağdan iş yaparken toparlayıcı tayt giyerim birde korse takıyorum su içiyorum
0 oy
tarafından
Diyete başladım canım 57 kiloydum dün 59 olmuşum bende bir terslik var anlamadım.=D
0 oy
(1,506 puan) tarafından

:D100 dum 85 e düştüm sonra bi baktım sürpriz :D hamileyim doğumdan sonra inşallah devam diyetisyen eşliğinde herşeyden yemek serbest ama porsiyon ayarlamak ve ara öğün şart :D
0 oy
tarafından
78 din şuan 65 im dogm yapli 1 ay oldu diyet feln yapmadn zaten hiç isdahim yok bu aralar günde 3 litre su ve bol bol bebiş emzirme ile spor olarkda 5 yaşındaki kızımın arkasni toplayarak verdim sahada vermeye devam ediyorm doktorm yavaş gitmemi söylüyor ama anlatyrm ki diyet yapmadgmi halimden sikayetci degilm ama bu 55 olsam fena olmaz :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 223 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
0 oy
4 cevap 231 göst.
0 oy
4 cevap 93 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu

379,116 soru