0 oy
1,124 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

imagekiz

Kızlar 1.69 boy ve 55 kilodayım zayıf biriyim hangi ferace ve elbise gider bana nolur yardım edin ilk defa kapanacam ve bu kıyafetleri nerden alabilirim İstanbul esenyurttayim 

image

image

image

image

image

image

bu

image

17 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
2,7,ve 8.yi begendim :) 
tarafından
Üçünü de mi alayım
(25,224 puan) tarafından
Yani paran varsa al kız madem kapanıyo hep giyersin işte
tarafından
Tm cnm gidip denicem bakalım nasıl olacak mağazasını bulabilsem keşke çok beğendim bu modelleri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Moda selvim kuzum orada bunlar :))  güzel de dereceleri vardir hide mağazalara da bakabilirsin 
tarafından
Kuzum intertte bu diye ama istanbul da ki adresini de bulabilirsin:)
tarafından
Uzakmis kız bir saat yol çocuk da var yakın yerlerde bakayım en iyisi
tarafından
Kuzum aynı yerdesiniz yaa kargo 1 günde gelir belki siparis ver sen en iyisi merak etme üstüne göre geliyor
tarafından
Bilmiyom ya ya gelmese geç gelirse bayram ya en iyisi gidip kendim almam bayram olmasa sipariş verir beklerdim de bayrama az kaldi
tarafından
Sorarsın kuzum.adres verirsin dersin kaç güne gelir diye ama.git kendin beğen al ya içine daha siner
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun canım inan herkese yakışır kapalılık sanada yakışacağını biliyorum ss aldığın sitelerden alabilşrsin canım yakımında mağaza falan varsa ordanda bulabilirsin <3

tarafından
Saol canım benim biran evvel kapanasim geldi içimden valla çok da yakısiyo aynen cnm artık evliym çocuğumda oldu kapalı olmak daha uygun diye dusunuyom aniden karar verdim herkes şok olacak kesin babamlar filan beni görünce :) ay heyecan bastı. Beni cnm moda selvi nerde acaba ya bilmiyom ki yerini
tarafından
Rabbim hergününü böyle kalbinde kuş çırpıntısı gibi hissettrisin inşallah moda selvim mağazası varmı bilmiyorum ama normal bi mağazadada var bu aradıkların ayrıca moda selvimden çok şey almıştım bem çok iyi bi site
tarafından
Amin canım benim cümlemizin insalla .
Tm cnm cok tsk ederim yakınlarda bakacam artık çok uzakmis bebekde olunca uzağa gidemem buralarda mağazalardan bunlara benzer aricam artık insalla
tarafından
Herşey gönlünce olsun güzel  insan Allah'a emanet ol
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Moda merve moda sena yada bak canım ordada güzel feraceler var 
tarafından
Saol cnm bakacam tşk ederim
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Şuan baktigin sitelerden siparis edebilirsin 

Ama bayrama yetişirmi bilemem.

Mağazaya git bu resimleri göster sana ona benzer verebilirler.

tarafından
Yok cnm burdan alamam gidip deneyip almam lazım mağazası nerde acaba ya
(27,339 puan) tarafından
Magzasini bilemem ama buna benzer alabilirsin her hangi bir mağazadan
tarafından
Tm cnm tsk ederim eşimle gezeriz
0 oy
(271 puan) tarafından
Bu kıyafetlerin hepsi çok güzel böyle kapalı kıyafetler çok hoşuma gidiyor ama şu bilekten bir karış yukarıda kollar açık yüzünde bir ton makyajlı dar giyinen sözde kapalılardan olmada çok tuhafıma gidiyor onlar 
tarafından
Yok canım yarım yamalak kapalı olmak bende istemiyom dinimize uygun kapanacam vücudu belli etmeyecek tarz da ferace filan Alaçam rahat ederim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım çok sevindim senin adına öncelikle gitme imkanın varsa Bağcılar koşu yolu ve Şirinevler Mahmutbey yolu falan oralar da bunlardan doluuuu.. hem giyip alman daha iyi olur kesinlikle terletmeyen kumaş olmalarına dikkat et Efil efil ..blmiorm bayramda gelen gideniniz olcak mı tarzını da blmiorm ama dugunluk gibi değil de spor şık biseyler tercih edeblrsn 
tarafından
Gidemem cnm baya uzakmis aracımız yok. Bebeğim de var mecbur etrafımdaki magazalara bakacam inşallah istediğimi bulurum. Bayramda kimse gelmiyo biz gidecez eşimle babamlara filan bayramlaşmaya
(4,961 puan) tarafından
Anladım canım inşallah..
0 oy
tarafından
4 ve 8 cok güzeller:)
tarafından
Ayyy bende çok sevdim o modeli kız kafamız aynı senin dediğin modeli alacam benim de içime sindi :)
tarafından
Ne guzel canim gule gule giy:)⚘
tarafından
Saol cnm benim
0 oy
tarafından
Ikinci güzel olur 
tarafından
Tşk ederim cnm bende o tarz düşünmüştüm kaç aydır kafamda o tarzlar
0 oy
(88 puan) tarafından
Canım instagram kullanıyorsan sana sayfa önereyim güzel şeyler var
tarafından
Yo kullanmıyorum cnm
0 oy
tarafından
2 cok guzel....
0 oy
tarafından
Rabbim daim kılsın maşallah sana sabah sabah böyle güzel bir haber almak İslamiyet için bir güneşin daha doğdunu bilmek mutlu etti beni 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun sende böyle sabah sabah güzel konuştun rabbim senin dileklerini yerine getirir insalla içimde kapanma duygusu oldu aniden ve bugün almam lazım bayramda kapanarak girmek istiyom insalla herkese nasip olur
0 oy
(63 puan) tarafından
Meraba cnm. Bnde İstanbul esenyurt ta otryrm tam olarak nerde otryrsnz 
tarafından
Lc wakkiki filan var
(63 puan) tarafından
Hea anldm cnm meydanda ki mağazalardan bakabilirsin çok güzel tesettür kıyafetler var cnm
(63 puan) tarafından
Anldm cnm bitlis li misin
tarafından
Yok urfaliyim sen nerde oturuyin yakınmisin bana
(63 puan) tarafından
Ben tabelada otryrm cnm ama meydana yakınım eskule felan var köyiçi meydanda büyük cami var bilirim oralari
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim benim cok sevindim. Hayirla kapan insaAllah. Başlangıç olarak tercihlerin bile cok hos. Gunumuzde moda diye tesetturu katlettiler nefsimize uydurmasin Rabbim. Sende en basta dogru sekilde kapanirsan cok cik guzel olur. ❤❤

Ben pantolon lu takimlar haric hepsini  cok begendim canim. Kiremit rengi etegin siyahi var bende her gomlekle kombin oluyor coook rahat. Ama tavsiyem netten sipariş etme ilk defa alacaksin sonucta. Magaza dolu heryerde kuzum gorerek al.ilerleyen zamanlarda netten alirsin
tarafından
Yok canım internetten sipariş etmem pişman oldum bı kere etmiştim sadece fikir amaçlı size sorayım dedim hangisini alayim diye mağazadan eşimle birlikte gidip alacaz internete güven olmaz cnm daha o hatayı yapmam
0 oy
tarafından
Ben bu modelleri beğenmedin canım büyük işi gibi kac yaşındasın bilmiyorum ama güzel değil bence 
tarafından
Ben 24 yaşındayım neden büyük dedin cnm gençlerde de goruyom bunları
tarafından
Bilmem bana öyle geldi canım sen giyince sana yakışır eminim ben acik olduğun için anlamiyo da olabilirim:))
tarafından
Evet olabilir cnm valla giyip deniyecem mağaza da baya ugrastiracam eşimi elbise seçimim baya uzun suruyi herşeyi begenemiyom nedense sizlerde oylemisinz blmiyom ben bir sürü mağaza dolasiyom
0 oy
tarafından
2  3 7 Çok çok beğendim hatta bende alayım ya bayıldım. Bi tesettürlü bayan olarak bunlardan birini al derim
tarafından
Ay cnm söylerken bile heveslendirdin beni eşimde beğendi altta pantolon olanı sende öyle diyince baktım da tekrar hoşuma gitti benimde öyle yapayım bi ferace bı etek üstü kombin ve altta pantolon ve tunik çok güzel kombin bunları alayım bide güzel bi şal ve ayakkabı aldimmi tamam dir 10 numara olur saol cnm fikrin için tşk ederim
tarafından
Hayırlı olsun kuzum :)
0 oy
(101 puan) tarafından
Esenyurt ta yaşıyorum sokakları dolu hdp böyle mağazalar hMgi tarafında siniz
tarafından
Süleymaniye mah . Siz nerdesiniz
(101 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki neresi orası ben köy içi meydan dayim
tarafından
Bende meydana yakinim 10 dakka arası var yok arası LC wakkiki AVM filan var Gratis oraya yakınım
(101 puan) tarafından
Eşimin iş yeri o tatafta biliyorum oraları ama bu çevrede sokak aralarında dolu her yer ,

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 536 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
0 oy
5 cevap 1,055 göst.
0 oy
34 cevap 590 göst.

378,369 soru

11,325,476 cevap