0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biraz küçükler ama idare eder gibi geldi sonra yanlarinu tamamlarim diye dusundum yaninada bu saatimi koydum

image

image

15 Cevaplar

0 oy
(132 puan) tarafından
Çok güzelmiş canım nerden aldin
tarafından
Gercekten mi trendyoldan aldim indirim de suan bu ürünler.  Oglumun odasuna ona gore bisey aldim
(132 puan) tarafından
Evet güzel ben çok beğeniyorum böyle tablolari asimetrik yapma bence dağınık durur böyle toplu güzel duruyor
tarafından
Bende öyle düşündüm sagol canim benim en güzeli senin olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(10,107 puan) tarafından
tablolar guzel ama şekilleri olmamis. Birde çok kenarda kalmis duvari ortqla bence. Saatide baska duvara al
tarafından
Ya onu yapmaya çalışıtim ama tablolar küçük biraz yani canim ondan baktım cok bos kalmis yoksa benim kafamda da saati baska yere almak vardı tamamlayna kadar böyle kalsin dedim tamamliyca saatin yerini degistiririm diye dusundum
0 oy
tarafından
Cok guzel ama siyahi keske onun yanina yapistirmasaydin 
tarafından
Saati mi ? Canim tablolar bekledigim de kucuk geldi normelde oraya dedim kalsin saati baska yere koyarim dedim. Tamamlayana kadar yani baska siparos verene kadar boyle kalsin diye dusundum sonra baska yere saati koyarim diye sey ettim
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Tablo dizaynını değiştirebilirsin ve tabiiki de o saati oradan çıkar bence 
tarafından
Altindaki yapistiricalar duvarda kalıyor denedim de. Onu ancak esim halleder nasil olur onu bilmiyorum ama duvarı tamamlar diye dusundum canim ama duvar cok buyuk uzun olunca bos kaliuor tamamlayana kadar baska tablo alana kadar saat dedim kalsin onu yeri normelde baska yere koymayı düşünüyordum
0 oy
tarafından
Çerçeve görünümlü MDF mi canım o. Bence tablolar güzel fakat biraz daha asimetrik takabilirsin. 
tarafından
Valla taktım canim simdi geri cikardigimda altinda ki yapıştırıcı duvarda oyle kalıyor esim halleder onu birde ben duvarı biraz kaplar dedim ama biraz kucuk geldi tamamlayana kadar boyle kalsin dedim. Yoksa saati bile baska yere düşünüyordum
0 oy
tarafından
Çok şık durmuş canım güle güle oturun salonunuzda güzle bir hava katmış
tarafından
Ay çok teşekkür ederim bekledigimden biraz kucuk geldi ama duvari tam doldurmadi ama sonra insallaj tamamlarim teşekkür ederim daha iyisi senin olsun inşallah
0 oy
(253 puan) tarafından
Canin bende aldim trrendyoldan kaktüs agirlikli koridora koydum hava katti aslinda Allah Bismillah yazılı olandan almadigima pisman oldum iade edecektim ama bedavaya gelmis oldu viraktim bence koridora al salona canvas tablolar varya onlarda 50 civarı onlardan bak birde alttaki banti fön makinesiyle isit bak kopuyor
tarafından
Evet onlarida gordum ama bunların bu kadar kucuk olduğunu düşünmedim açıkçası aynen odaya ayri bir hava katsin diye esimle evi biraz degsitirmek istiyoeuz onun için baktim bunu buldum. Duvarda da kopuyor mu ? Biraz önce cikartayim dedim bant duvarda kaldı
(253 puan) tarafından
Fön makinesiyle bi dene canim duvarda kopmaz insallah koparaada o büyüklükte bi tablo alip asarsin oraya boyatana kadar
tarafından
Aynen yapcak biseyim yok olmadi kaldırırım saati asarim senin dediğin gibi koridora koyarim asarim bunları
0 oy
(96 puan) tarafından
Bende almak istiyodum bunlardan mali nasil guzel mi mdf mi
tarafından
Valla güzel canim eve guzel renk katıyor ama biraz küçük hani duvarını ayarla duvarını buyuklugunr küçüklüğüne gore ayarla. Eger büyük uzun bit duvara yapicaksan bunlar 12 li satiliuot bir 12 li daha al tamamlansin. Ama kucuk bir duvaraysa olabilir yeterli
(96 puan) tarafından
Teşekkür ederm canm
0 oy
tarafından
Canim saatini beğendim. Linki varsa atar misin?
tarafından
Valla yok canım bizim burada bir avm var oradan aldım hatta ben almadim annemden ev hediyesi diye istedim
0 oy
(7,214 puan) tarafından
Bence saat orda çok sırıtmis harici güzeller 
tarafından
Canim duvar cok buyuk aldigim tablolar ben buyuk duye dusundum yani bu kadar kucuk oldugunu dusunmemistim açıkçası yoksa saati kaldircaktum ama olmadi. Tablolari tamamlayana kadar boyle kalsin dedim sonra saatin yerini degsitrmeyi dusunuyorum yeri hazır normelde
0 oy
(253 puan) tarafından

image

canim vak bu tukenmis ama takip et geldiginde hem salon takiminada cok guzel uyar
tarafından
Tamam canim bakıcam bunlarada tesekkur ederim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok güzeller canım

tarafından
Tesekkur ederim canim benim
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Çok fazla değil mi
tarafından
Neresi fazla geldi
(4,853 puan) tarafından
Birden fazla ondan bahsediyorum zevk meselesi sizin begenmeniz önemli
tarafından
Yok nereai oldugunu soylemediguniz icin sormak istedim dogal olarak. Tabikide ben fikir aldım sadece tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Yapiatirmali mı bunlar duvara zarar veriyormu
tarafından
Cift taraflı bantla oluyor canim ya soyle ki yerinden kaldirmak istediginde eger kolayını bulup cikartirsan güzel bulamazsan biraz iz kalıyor ama iz kalan yeri geri boyayabilirsiniz
0 oy
(87 puan) tarafından
Çok küçükler canm ama boş kalmasından iyi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 220 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 433 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 779 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 695 göst.
24 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ezgiylmz (17 puan) tarafından soruldu

382,003 soru

11,436,259 cevap

35,004 kullanıcı

...