0 oy
328 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kizlar ya kivircik saclariniz icin ne kullaniyorsunuz sac kremi vs. Bnimde kivircik ve kabariyo nasil basa cikicaz bu saclarla yaa:((

3 Cevaplar

0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ben artık bıraktım başa çıkamıyorum çünkü 
(1,430 puan) tarafından
Almadığım krem köpük kalmadı yani her türlü kabarıyor artık açmıyorum korkudan hemen kurutup örüyorum
tarafından
Anladm.cnm :(((
(244 puan) tarafından
Orerseniz daha çok kivircik olur.
At kuyrugu yapip kivirin ve topuz yapin derim.
tarafından
Yok ya bnde ormuyorm ama yinede kivircik:D
(1,430 puan) tarafından
Saçlarım çok gür o şekilde başım çok ağrıyor en rahatı bu oluyor benim için
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Cnm bnm saçlarım kıvırcık degil ama tavsiyem duştan sonra hafif nemli iken saçların  kök kısmına degil uç ve boyuna az birsey zeytin yağı sür daha sonrada yarim saat eşarpla bekle kabarikligi azalir
tarafından
Biraz sonra denicem cnm misafirim.vardi dun vaktm olmadi:D
tarafından
Nasil yapicam cnm anlatirmisin detayli dustan cikip kuruladiktan sonrami surucem zeytinyagini  ne kadar durmam lazim oyle tekrardan yikicam dimi ayy hic bisey bilmiyorm yaa:D
tarafından
Yazmissin cnm tmm.cok saol
(2,028 puan) tarafından
Rica ederim yağı çok sürme az birsey suruceksin  saçında kalıcak zaten saçın emicek  yağlı gibi kalmaz
tarafından
Tesekkurler :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim banyodan ciktiktan sonra biraz bebe yagi sur sacina nemliyken kabarmasini önlüyor
tarafından
Zeytinyagi diyende oldu cnm ikiside var suan bakalim ikisinide denicem:)tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
26 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
6 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu

379,916 soru

11,372,987 cevap

34,855 kullanıcı

...