0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi kavgamız olsa kaynanam hep oğluna kızar huyunu bildiği için.  Esim bana diyor annene haftada 1 gideceksin vs bir sutu şeyler yani . Memlekete gidicez kaynanama anlatsam mi kizlar M

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence eşinle olan sorunlarını çok büyük olmadığı sürece kimseye anlatma 
tarafından
Kimseye söylemem ama esim gerçek cok uzuyo
tarafından
Allah hidayet versin canım eşine ama dediğim gibi çok büyük kavga olursa ne biliyim Allah korusun döverse bişi yaparsa söyle o zaman kızsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herşeyi söyleyip eşin sürekli azar yerse bir yerden sonrs arsızlaşır yani takmaz umursamaz sni yıpratan içinden çıkamadığın konuşmakla halledemediğin bir durum varsa onu söyle ama her tartışmayı anlatma o annesiyse sende karısının bazı şeyler sen çekip çevirmeli şekillendirmelisn
tarafından
Her tartışması anlatmam ama esim cok kinci ve ailesi hayatta dinlemez
0 oy
tarafından
Bence kimseye anlatma 
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Sakın öyle birşey yapma canım herkes kendi çıkardığını haklı bulur sen öyle Kala kalırsın bizzat yaşadım kötüde olsa eşim hep tuttular kaynanan eğer hep gelinim gelinim deyip seni sevip sayiyorsa birşey diyemem ama dediğim gibi en güzeli eşinle hallet
tarafından
Valla kaynanam iyi ben el kızıyım bana ne diyevekki oğlu suçlu dediğin gibi herkes çıkardığını haklı bilur
(2,054 puan) tarafından
Ahah zaten sorunda el kızı olmamiz ya sürekli ezmeye bakıyorlar eğer gelinimin dediği olacak onu üzme diyorsa birşey diyemem canım
tarafından
Kiz yok benimki iyi
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Bence ibadette kabahatte eş ile olan sorunlar da gizli  olmalıdır.  Kaynanana anlatman yanlış olur sonuçta kaynananla evli değilsin siz birlikte konuşup çözeceksiniz başkasi değil 
tarafından
Orası öyle ama esim malesef beni dinlemiyor
0 oy
tarafından
Kayınvalidem anlayışlıysa sana kaynanalık değil annelik yapıyosa anlat 

Özel olmadığı sürece bi sorun olmaz bence
tarafından
Inan kafam karışık
0 oy
(423 puan) tarafından
Bence söyleme canım 
0 oy
(625 puan) tarafından
Ben anlatırdım sonuçta evladı seni de bir hatan olsa annene söylerler 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 425 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,832 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 901 göst.
13 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniminnosannesi (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 344 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,040 puan) tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı

...