0 oy
634 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar eşimin telinde arkadası ile olan mesajı gördüm ya o kadar baglı ki bana şoka girdim. Havuza inmiş asagı arkadaşına havuz  resmi atmıs biraz konusmuslar birazdan havuz cok kalabalık olucak yazmıs sonra zazaca kız cok yazmıs. Neyse arkadası da yenge nasıl izin veriyor yazmıs eşim de camdan bakıyor vs vs yazmıs arkadası da işin zor yazmıs...

Bu ne demek şimdi mesajın resmini cekip sonra dısarı cıkınca ona attım iki evli adamın konustugu konuya bak dedim. Eşim ne var bunda dedi eve geldi neyse konusamadım onla odaya gectım o da yemek yedi sahile gitti. Kendinden sogutuyo bu erkekler cidden dünyaya azap diye mi kadınlara gönderiliyor anlamadım :(

7 Cevaplar

+6 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani demisko bu kadar kız var yenge nasıl kıskanmıyor o da demiş kıskanıyor zaten camdan bakıp beni bırakmıyor ki demiş hani sen camdan bakmaz san sonu hüsran bacım 
(2,589 puan) tarafından
Allah pis düşünceli adamı sadık sevgisini esirgemeyen kadını alsın o adamdan baska bisi demiyorum
(12,777 puan) tarafından
Eşine de dersen şifre vs koyar sen gizli gizli yürüt işi
(2,589 puan) tarafından
Şifre koysun direk kapıda bulur kendini. Yok kuzum pin ine kadar bilirim o noktaya o mesafeye gelirsek zaten ayrılalım daha iyi
(12,777 puan) tarafından
O zaman de ki bu ne yengen dikizliyor demissin bakmasam. Yapacan mi yani de
Ama ark biz şey deme eşinle hallet
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım :( cok stresliyim bu hayatta herkes yanlış :( niye öyle niye insan gibi yaşamak varken barzolugu seciyorlar... Tartıdmsyı bahane edip bu saatte sahilde teli de aldım ondan yoksa sövüyordm şimdi ona
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından
Evet camim onlara göre ne var ki bunda diyorlar hep ama biz kırılıyoruz üzülüyoruz seni anlıyorum ama degismedikleri sürece böyle canım 
(423 puan) tarafından
Evet yazmasaydı daha iyi olurdu tabi ama sende söyleyeceğini söylemişsin eğer anladıysa umarım bundan sonra daha dikkat eder
(2,589 puan) tarafından
Dimi Ya bide kadınların arasına girsem cıplak olsalar bakmam der hep bana. Namus sanki sadece kadının.  Rezil
(423 puan) tarafından
Üzme kendini canim ya
(2,589 puan) tarafından
Üzmüyorum ama ete  kemiğe bu kadar meraklı olmak midemi bulandırıyor
(423 puan) tarafından
Doğru diyosun canım
0 oy
(6,759 puan) tarafından

:ermm:Valla bende cozemiyom bazen.

(2,589 puan) tarafından
Reziller ya arsız lar.
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ne kadar basit bu konu onun için ne var bunda demiş bu erkeklerde vallahi akıl yok yahu 
(2,589 puan) tarafından
Bende sinirden saldırsam mı umursamasam mı bilmiyorum. Napim akıl verin o arkadaşı ile görüşmesine yasak koyucam o kesin
0 oy
tarafından
Bütün kızlarda ona geliyodu sanki, bunlar saniyo cok yakisiklilar herkes bunlara hayran biz olmasak boklu don giycekler
(2,589 puan) tarafından
Hahahha ya güldürdün beni ❤️❤️❤️
Aynen öyle ben cok yüz veriyorum aman sen söylesin böylesin susun busun adam kendini kaybetti
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne desen haklısın ...
(2,589 puan) tarafından
Sabah olsun Allah büyük onu rezil edicem zaten. Madem kadın hastası ayrılır sapkınlık yapar.   Kimse benimle bu duruma getiremez kendini dimi kuzum. Ben kendime sahip cıkıp deger vermezsem herkes agzıma eder
(6,825 puan) tarafından
Yine çok haklısın yürü Bea.çünkü bnde olsam aynı tepkiyi veririm hatta belki daha fazlasını o derece.gözü korksun konuşamasın bakamasın kimseye
(2,589 puan) tarafından
Utanmadan bide beni cok kısıyorsun der salsam hangi cayırdan toplicam acaba dengesiz
0 oy
(357 puan) tarafından
Eşine deki bende erkeklere bakıp böyle konu konuşayım kız arkadaşlarım la o zaman celal lenin bunlara her *** afedersin mustehak ama kadın yapsa ağzını topla derler namussuzluga kafar gider laf
(2,589 puan) tarafından
Aynen kuzum. Sahilden gelsin agzına ederdim de içmiştir sabah olsun bi hakkından iyi gelicem

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 980 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde sl1111 (134 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...