0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından
Sabah kalkar kalmaz çay suyunu koyarım dünya yansa bi bardak çayımı içmeden hiç bi işe elimi sürmem kafamda olan sadece odur gittiğim her yerde ben gitmeden çayım demlenir bilirler huyumu günde 5 defa abartmıyorum bazen bu dahada yükselir çay demlenir eşim nefret eder ama ben çok seviyorum benim gibi olan varsa çayı demledim gelin hadi :) 

21 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Bende severim ama kocam senin gibi.heeseydne önce çayı demler koyarım.:D

-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kahvecilere selam olsun hahahahahah
(3,921 puan) tarafından
Aleykum selam ahaha :Dd
tarafından
Burdayım kahveciler olarak :Ddd
(2,589 puan) tarafından
Hahahhaha ya yerim sizi ❤️❤️❤️
(671 puan) tarafından
Çay için çay kahvede neymiş:D
(2,589 puan) tarafından
Çayda baş tacı tabi hahahah
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ayyyy bennnn gel.kardes olak kiz kimse cayi sevmiyo bi demlik kendim icip kalkiyom ya sarmiyo oyle gel karsililli icrriz:D

(671 puan) tarafından
Nasıl sevilmez  çok güzel tavşan kanı tek sarmıyor evet adresi veriyorum :D gelllll
(7,098 puan) tarafından
Valla ya akilllarina sasiyorum zaten cayi sevmemek ne lennn tovbe tovbe kufur gibi :D
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Geliyorum gece 12 de olsa kalkıp çayımı içerim sabahta ilk işim çay yapmak olur :)
(671 puan) tarafından
Bizim gibilere saatin hiç bir önemi yoktur canımız istediyse üşenmeyip yaparız değilmi :D
(12,861 puan) tarafından
Kesinlikle ayy bir de ben dökmeye hiç kıyamıyorum dibini görünceye kadar içiyorum :)
0 oy
(248 puan) tarafından
Ayy vallah bende cok seviyorum hemde aciktim geliyorum benim cay halen yetismedi yawww
0 oy
tarafından

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

image

(671 puan) tarafından
Üff süper açık havada dahada güzel gider koy bi bardak bana :))
(13,723 puan) tarafından
İlknuuur?
(44,758 puan) tarafından
Ayy bole acik havada ne guzekde gider yaa renkte kipkirmizi afiyet olsun ilknur❤
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Günaydın caysiz asla :)

image

0 oy
(1,793 puan) tarafından
Postu okudum okumamla çay koymam bir oldu ☺️ ben ben ben ☺️☺️ caysiz duramam ♥️♥️♥️
0 oy
(9,295 puan) tarafından
Ahahah okuyunca kendim yazdm sandm :) gunaydn :) 

Bende içiyorum şu an mis gbi tavşan kanı çayımı ohh ☺️ sbah tuvalete bile gtmeden ilk işim çay suyu koymaktr, dediğn gbi o çayı içmeden asla kendime glemem :))
0 oy
(1,714 puan) tarafından
40 yıl içmesem ne cay ne kahve ane kola aklıma gelmez. Anca misafirliğe gidersem yanında pasta türü birseyler var ise cay içerim. Yanında birsey yok ise asla içmem
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Haha kız senin erkek versiyonun aynısı benim evde var kocam çay olmadan asla ve asla güne başlamaz:)
(671 puan) tarafından
Çaysız olmaz kız demle adama bol bol yoksa asabi olur Benim gibi :D
(4,290 puan) tarafından
Ben de aksine hiç sevmem çayı:D
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Ben kuzum kocam bi bardak anca icer bende once kalkar cay koyarim kahvalti bitsede doldurur doldurur icerim bizim aile sulale hep cayci kurtluk var bide kurtler caya aha cok duskun oluyo bilmem bilirmisin:)
(671 puan) tarafından
Evet biliyorum canım kütler düşkündür annemde bana der kürtler gibi çay içiyorsun diye :D
0 oy
tarafından
Annem de oyle canim gece yarısı kalkar demler ben tam tersi hıc sevmem 
0 oy
(119,526 puan) tarafından

Hayatimda hic cay icmedim :ermm: tadi nasidir bilmem bile sevmiyom ben bana asitli siyah icecek alda sana geliyim

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çay değilde kahve var bende canım. İçmezsem eğer çatlar kafam

0 oy
tarafından
Beeennn.bazen isim oluyor mesela dışarda eve geliyorum ayyy diyorum caysizliktan kafam ağrıdı (•‿•)(•‿•)

Benim eşimde sevmez pek bindebir öyle iki bardak içer o da kahvaltıda ve akşamları çay saatim var onda:))))

Gel icek bcm şimdi tekrardan yapıyor um ben :)))
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ben cay kahve içemiyorum ya
0 oy
tarafından
Olsa içerim araman kahve içmezsem basim tutar agrim olur o derce kahve 
0 oy
(242 puan) tarafından
ayyy çay içmeyyi özledimmmm ama hamililekten dolayı soğudum ahh ah afiyet olsun sana canım :)) 
0 oy
tarafından
Sabah içtim kahvaltıda bir güzel.simdi oğlumu sallıyorum bırakınca uyaniyo canım yine çay istedi.bak off be:))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 185 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minikii (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 542 göst.