0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya beni arıyor ya duşta oluyorum ya uyuyorum isim oluyor baktım aramış tam aricam esim ario annem aramış niye acmadin isim varki acmamisim sonra geri donuyorum ama ne öyle şikayet eder gibi ... Bir şey oluyo anneme bunu niye yapmadın la isim var yada o an imkanım fırsatım olmadı deli edecek bu kadın beni 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu kaynanalar kendileri gelin olmamış gibi davranıyor resmen
(3,739 puan) tarafından
Kaynanam kendi anlatır çok çektim bana şunları yapti diye bide bizim ailede gelinler hep el üstünde tutulur der :)) el üstünde tutulmak buysa ben almayim diyorum:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Nefret ediyorm böyle insanlardannn

(3,739 puan) tarafından
Aynen bende canım
0 oy
tarafından

Hic soylemez hic biseyi ama gorumceye soyler:Doda esime söylemez 

(3,739 puan) tarafından
İyi bari söylemiyomus:D
0 oy
tarafından
Evet söylüyor ama sadece sölüyo takan kim
(3,739 puan) tarafından
Söylemeseler olmaz zaten
0 oy
(4,548 puan) tarafından

Tek kocama yetiştirse şükür :D

(3,739 puan) tarafından
Başka kimlere yetişiyor :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bunu benim kocamda yapardi 2 3 yıl once şuan yapamiyo cevabını verdim hepsine kuklamiyim ben elimde telefon aksama kadar sizin aramanizimi bekliycem dedim 
(3,739 puan) tarafından
iyi demissin canım
0 oy
(230 puan) tarafından
Benimki üvey. Mesafeli yiz her zaman o yüzden hiç sıkıntımız olmadı şimdiye kadar bakalım 2 senelik evliyim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay hic sevmem oyle seyi ya o ne oyle 
0 oy
tarafından
Ya su kaynananizla eltinizle gorumcenizle alip veremediginiz ne ne kadar suclu olursa olsunlar buraya yazinca asil suclu kendiniz oluyorsunuz sizin annenniz hakkinda boyle sitelere biseyler yazsalar nabarsiniz acaba yani buraya yazinca ne oluyor duzeliyormu anlamiyorum
tarafından
Batıdan doğuya gelin aldı benı acıktm kapandım ne dedilerse yaptm elimde avcumdakılerı aldılar 2 aylık gelinken laf soktu sustm gerdeğimin ertesi günü evime doldular ya gene ses etmedim ne dediyse içime attım agladm büyüğüm dedim bi tuvalete giderken izin istemediğim kalmıştı hanı yarandım mı hayır düşük tehlikem vardı kocam illa annemgilde kal sana baksn dedi kalkmamam lazmdı ertesi gün misafir cagırdı tüm gün oturmadım Allah sorsun hesabını öyle insana köpek denmez haklısın köpekler daha vefakar
tarafından
Sedef1313 Yasli basli kadinlara iyi davranmayi 2 yuzune gulmeyi yalakalik sanan insana kaynanan nasil bole davranmasin sana kimse hak etmedigini yasamaz. Benim gidip gitmemem sana dusmez sen burda sadece duzgun olmayan insanlarmi varki bole bisey diyosun senin gibi bi kac gereksiz olmasa gayet iyi bi platform.
tarafından
Günah evet knsmaması lazm ama bazen birileriyle knsnca insanın içi ferahlıyo bi akıl alıyo
tarafından
Ben küçüklüğümü bildim hastalandı kosa kosa gittim her zaman benımle sidik yarıstırdı bı kere analık yaptıgını görmedim bana. Gereksiz demişssin de sen cok gereklı msn acaba tuzun kuru boş boş knsyosn bigün kaynanan  sırt dönerse sana görürürm seni anlatck kimsen kalmadığı zmn
tarafından
Banada yapmadigini nerden biliyosunki hayatim kusursuz degil demiyorum ama sadece dedigim buraya yazilmasi yanlis bunu bu posttaki degil butun bu tarz postlar icin dedigimide belirttim
0 oy
(219 puan) tarafından

Ne kaynanam beni arar nede ben onu eşime söylenir sadece Fatma da bizi aramaz diye eşimde bana niye annemgili aramıyor demez istersen annemgili ara der özlemişler der görümcem maşaallah eşimden daha çok karışır niye annemi aramuyon ayıp oluyor der sanki kendi kaynanası a çok gelinlik yapıyor daa :ermm:

(3,739 puan) tarafından
Kendi kaynanasini hergun arıyor muymus :D
(219 puan) tarafından
Yok ne arayacak başka şehirden geldiler bayrama kadar duracak eşiyle geldiği gün bi gitti kaynanasına şimdide bayrama kadar aynasında duracak çok biliyorsan kaynananın hergün ara bayrama kadar annende duracağına kaynananda dur anca lafı bize kendine geldi mi hiç yapmaz
(3,739 puan) tarafından
İşte kendilerinin yapmadıklarını karşısındaki den bekliyorlarla sinir oluyorum
0 oy
(450 puan) tarafından
Ayenne 1 kere acmim telefon kapali olsun *** var gbi esime arar soyler sanki hesap vermek zorundayim gerizekalilar aynen sinir olmamak elde deol
(3,739 puan) tarafından
Ben arıyorum açmıyor hemen isim vardı kızım diyo :)) bende mi desem aradım anneni acmiyo diye :D
(450 puan) tarafından
Ya bn esime dedigimde yok annm bilmez yok cahil boyle idare et bnde  nereye kadar idare edecem edemem diyrm nuhatao olmasin bnmmlr diyorm gozumde ailen hic diyorum hakliyim bise diyemiuor
0 oy
tarafından
Senn kaynanan da pek fenaymış kız valla. Annem dha çok bna yat uyu kızım ne işin var senin der Bn iş yapmaya kalkınca eşimi arar oğlum karın durmuo bak bsy söyle yatsın dinlensin hamile o der. Sende söyle ya nye sürekli byle yapıosun bnmle derdin ne dye cnm
(3,739 puan) tarafından
Desem hemen agliyo oğlum ben bir şey yapmıyorum diye :) hemen inkar hemen kendini haklı çıkarma durumu var
tarafından
Onu da mı oğluna söyluo geçmiş olsun canım yani o ne öyle brzda snn eşinde de suç var cnm olmz ki byle o bsy anlatınca bna anlatma anne kız halledin siz demsi lazım.
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle sırf bu yüzden kaç defa boşanma aşamasına geldik hala aynı yani
tarafından
Allah sabır versin cnm ne dym ya senide Allah bununla sınıo:) :)
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsn o kadını diyo malesef daha cok seyler dıcemde neyse 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Yok canım demez desede eşim bana bisey demez o der duymamıştır yada pış pış çalıyor der çocuğumu onla uyutuyorum da :)) 
0 oy
(738 puan) tarafından
Yetistiremez çünkü eşim lafı ağzına tıkar ne hakla şikayet ediyor ki eşinin yaptığı saçmalık asıl 
0 oy
tarafından
Yaptığı çok yanlış. Benim kaynanam hiç yapmaz yazık canım kaynanam
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Benim yokluğumu fırsat bildiği her an beni kocama şikayet ediyo onun yüzünden huzurum kalmadı
(3,739 puan) tarafından
Rabbim yardımcimiz olsun inşallah
(1,567 puan) tarafından
Amin adaşım amin ben yıldım artık ölür gününe gelmiş halen ortalığı karştrmanin derdinde
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Abov en sevdiği şey:D
0 oy
tarafından
Ay yetistirmez mi zaten bisey yapsam hemen yüzü asılır triplere girer oglu farketsin diye :) esimde sagolsun hic umursamaz cunku bilir annesi ilgi cekmek icin yapiyor. Ay zaten senede 2 kere goruyorum size Allah kolaylik versin kizlar ya
0 oy
tarafından

Hemde nasıl anında arar söyler sinir oluyorum bu huyuna bende alıştım artık bazen ziyarete gidince çıkarken hemen ara oğlunu emi diye laf sokuyorum eee 15 senede bayağı ustalaştım :)

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 852 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 464 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 383 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 204 göst.