0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (822 puan) tarafından
Ne saçma bi başlık değil mi ama tam olarak istediğim bu çünkü benimki (eşim demek istemiyorum çünkü eş demek diğer yarın demek seni tamamlayan demek )günlerdir söylüyorum haftasonu plan yapma bi saat kıza bak kardeşim gelip saçımı boyayacak buna rağmen yarın arkadaşlarğyla hamama gidecekmiş kardeşimin işi çıktı abla bu akşam yapalım dedi bende olur yarın eniştenin işi var dedim az önce bi telefon geldi bi arkadaşı yolda kalmış onu almaya gidecek hep dışardaki kişilere vakti var ame tek istediğim bir saatcik çocuğa bakmasıydı çünkü kızım bu aralar diş çıkarıyo uykusu çok düzensiz bazen 15 dk uyur Bazen saatlerce her haftasonu bi planı var ben hep ame hep evdeyim işten gelince toplasan bi saat ilgilenmez çocukla çokmu şey istedim ki :((Keşke bende yabancı olsaydım o zaman benimde işlerimi hallederdi

3 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yaninizda dursun bebek öyle de mi yapamazsınız 
(822 puan) tarafından
Keşke dursa kızım ele avuca sığmaz asla bir buçuk yaşında daha küçük olsa kimseye minnet etmezdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sizi neden çıkarmıyor ki hiç dışarı sen iste söyle bunaldım diye ısrarcı ol başlarda böyle olur zamanla alışır her haftasonu birlikte çıkarsınız 
(822 puan) tarafından
Geçen kızdım hadi gidelim dedi ben istedim parka bahçeye açık havaya gidelim o çocuk var die alıp misafirliğe götürdü
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ya valla bu ara cnm ztn sıkkın bu erkeklere saydırasım var

Ya insan arar da bi çoluk çocuk mutlu yuva bulamaz kimi de böyle karısına vakit ayırmaz saçmalık ya
(822 puan) tarafından
İkimizde geç evlendik ben 34 o 40 yaşında ilk çocuğumuz artık başkada çocuk yapmam bu gidişle

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 677 göst.
0 oy
7 cevap 720 göst.
19 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 504 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 106 göst.

381,124 soru