0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (583 puan) tarafından
An itibariyle son 78 qün belki daha erkende olabilir :) heyecan dorukta bütün hamilelerin ve benimde  saq salim kucagina almaları temennisiyle insAllah...

20 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Son 14 gün ve cok korkuyorum:'(

(583 puan) tarafından
Emin olun ki en kotu doğum bile gebelikten daha iyidir
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Şafak 5 dün doktora gittim gece suni sanciyla dogurtucam dedi kabul etmedim kendi sancilarimi beklicem hem günlerimde daha var
(800 puan) tarafından
Tüm gebelere gebe kalmak istiyenlere dertlilere siifa isticem Allahin izniyle unutmassam Rabbim yar ve yardimciniz olsun
(800 puan) tarafından
Sorun tamda bu sancim yok suyum gelmedi nişanim gelmedi haftam dolmadi
(2,054 puan) tarafından
O zaman biraz daha bekle banada sancimin aşırı şiddetli olduğu anda suni sancı taktılar yani kendi sancimmiydi yoksan sunin etkisi miydi tam anlayamamistim ama şükür çok çekmedim taş çatlasın 2 saat kadar birşey ya oldu olmadı sonrasında  elhamdülillah hemencecik doğdu oğlum Allah bütün herkesin yardımcısı olsun inşallah
tarafından
Suni sanci o kadar korkutucu değil tek korkutucu şey çaresizce bir odada beklemek kardeşim sabah 10 da gittiği hastaneden ertesi gün akşam 10 da cıktı

Akşam 8 de sancısı geldi sabah 6 da doğdu.

Benim kendi sancımin üstüne suni eklediler 11 .30 da suni takıldı 01.30 da doğdu allah yardımcınız olsun kizlar
(2,054 puan) tarafından
Aynen hastanede bekleme olayı çok sıkıcı aynı şey maalesef benimde başıma geldi pazar
0 oy
tarafından
Atarsa 222 :D
(583 puan) tarafından
Ay şuan yerinde olmayı hiç ama hiç istemezdim
0 oy
(422 puan) tarafından

Bilmiyoreeee :ermm:

(583 puan) tarafından
Sayılı günler kaldı insAllah duaniza beni ekleyin lutfen
(422 puan) tarafından
Tabikide kuzum insallah ne kadarin kaldi
(583 puan) tarafından
27 hafta oldum an itibariyle ama doktor 35 ile en geç 37 de alırız dedi sikntili gebelik yaşıyorum duaniza muhtacim
(422 puan) tarafından
Anladm kuzum rabbim saglikli sihatli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin rabbim bir avazda kurtarsin insallah seni ve cumlemizi insallah
(583 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun insAllah burada doğurdum demek bana da nasip olur
0 oy
(2,054 puan) tarafından
56 eğer erken gelmezse abisi gibi oğlum 3 hafta erken doğmuştu bakalım kızım napscak:))
(583 puan) tarafından
En son Çarşamba günü doktora qittim en geç 37 de alırız bebeği dedi :) hayırlısıyla insAllah benden erken dogurursaniz duaniza beni ekleyin lutfen
(583 puan) tarafından
Normal mi sezeryanmi sizinki. Bende şuan kızıma hamileyim ortak noktamız çok
(2,054 puan) tarafından
Neden öyle dedi sezeryan mı olacak canım benim ilki normaldi bu da normal olsun istiyorum en son geçen cuma kontrolde henüz daha doğum pozisyonunda değildi doktorda bekleriz dönene kadar dönmezse sezeryan mecburi dedi sezeryandan korkuyorum bu da normal olsun istiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah sagsalim alalım çocuklarımızi
(583 puan) tarafından
Gebelik tansiyonum var benim idrarda protein kaçağı başlarsa bebeği erken almak zorundayım ben ilk oğlumda 36 haftalık dogurdum 3 hafta hastanede yattım şuan 27 haftalık oldum rabbim sağ salim kucağıma almayi nasıp etsin gerekirse kuvezde kalmasına razıyım bişey olacak diye çok korkuyorum
(2,054 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah sağlıklı bir şekilde kızını kucağına alırsın benimki de erken doğmak istedi sancım çıktı ertesi günüde doğdu bizde bir iki gün oğlumun suyunu doktorum patlatinca. Susuz kaldı 15 saate yakın sesinde değişiklik bulunca kontrol altına aldılar şükür birşeyi yoktu şimdi kızımda da suyum bir tık seviyenin üzerinde doktorum senin suyun fazla bebeğin döner dedi insallh dönerde başka bir sıkıntıda çıkmazda sagsalim doğar yavrularımız :))
0 oy
(680 puan) tarafından
Son 44 inşallah 
(680 puan) tarafından
Kız yok ya valla bitmiyor
(583 puan) tarafından
Ne kalmis daha işte ne güzel bende o günleri görmek için neler vermezdim suan. Çok zorlanıyorum artık sürekli yüksek çıkıyor tansiyonum hem korkuyorum
(680 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ama ben ne uyuyabiliyorum ne ayakta kalabiliyorum son ay cok zor geciyor
(583 puan) tarafından
Sıcaklarda ayrı sorun
(680 puan) tarafından
Günde 2 defa soğuk suyla duş alıyorum saat 5 e kadar uyanık kalıyorum
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Hic takip etmiyodum bakim bi dediydim koskoca 216 yaziyo:woot:

(4,237 puan) tarafından
Keske yaa :)) bulantilarin gitmesini bekliyrm ben daha sonrasi kolay Allahin izniyle
(583 puan) tarafından
Sonrası zor aslında ilk aylar geçiyorsa son 2 ay kala zaman duruyor :)
(4,237 puan) tarafından
2. Bebe bu benim icin de en kotu bu donemler bisey yiyemiyorum cunku
(583 puan) tarafından
Benimde ikinci gebeliğim ikisinde de hemen hemen hiç bulantı yaşamadım ben ne başım döndü ne midem bulndi nede biseyden tiksindim. O yönlerden sorunsuzum ama benimki gebelik ilerledikçe tansiyonda yükseliyor ondan korkuyorum
(4,237 puan) tarafından
Insallah yolunda gider canm tansiyon kotu bnmde asiri derecede bulanti tiksinme mahvoldum biter ama 13 14 haftalikken ancak biter
0 oy
tarafından
Benim şafağım kucağımda 190 günlük oldu teyzesi
(583 puan) tarafından
Daha çok var sizin ya
tarafından
Canım kucağımda diyorum yani benim beb3gim doğdu:D
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Son 2 gün:))
(583 puan) tarafından
Msalh ya ne guzel
0 oy
(240 puan) tarafından

Ağustos 18 doğum canım nasipse ama bende tik yok ne heycan ne korku nede bisey relax bende hiç bir şey yok odun gibiyim doktorumun teyifimi ile :D

(583 puan) tarafından
Umarim bu sakinlikle kucağınıza almak nasip olur
(240 puan) tarafından
Inşallah kuzum  :)
0 oy
(21 puan) tarafından
şafak 6 insllah 3 gun sonra dogrurm
(583 puan) tarafından
Niye 3 qun o kadr beklemissin 3 qun daha bekle :)
(21 puan) tarafından
bayrama hediyemiz olur
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Şafak 9 inşallah tabi erken yada geç olmazsa abisi gününden bir hafta geç olmuştu :)
(583 puan) tarafından
Şuan tekli sayılara düşenlere o kadar imreniyorum ki Allah'ım banada nasip et o günleri doğumda duanizda olmak umidiyle
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah rabbim tüm hamilelerin yardımcısı olsun inşallah
(583 puan) tarafından
İnsAllah
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Şafak 39 tam gün olarak ama bnm erken doğum durumu var ne zaman gelir paşam bilmiyorum 
(583 puan) tarafından
Saqlikla doğar insAllah
(2,678 puan) tarafından
Aminnnn cnmm bnm inşallah
0 oy
(134 puan) tarafından
Son 80 gün yazıyor ama sezeryan olacağım için daha erken :)
(583 puan) tarafından
Sağ salim doğması dilegiyle
0 oy
(983 puan) tarafından
37  azkaldi 
(583 puan) tarafından
Saqlikla doğar insAllah
(983 puan) tarafından
Insallah canim hepimiz saglikla kavusalim
(583 puan) tarafından
Amin insAllah :)
0 oy