0 oy
396 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (247 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler olsun :) uygun fiyatlı hamile abiyesi nerden alabilirim? Alıpta memnun olan varsa önerebilir mi? 2. El bile olabilir 1 kere giyeceğim çünkü.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Trendyoldan bak
(247 puan) tarafından
Baktımda beğenemedim ordan ya bidaha bi göz gezdireyim.
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Hamile abiyesi alana kadar alt tarafi bol abiyeler var onlara bakabilrsin sonra normalde de giyersin en azindan
(247 puan) tarafından
Doğru aslında ama bulamadım valla sabahtan beri inceliyorum bi türlü işte bu diyemedim bir de size danışmak istedim :)
(4,237 puan) tarafından
Kuzenimin dugununde abiye almstm ilk hamileligimde denedim oluyordu alti bol.oldugu icin sikinti olmaz canm o sekilde ama netten alma kendin deneyip.al
(247 puan) tarafından
Evet denemek gerek çok haklısın da salgından dolayı avmye gitmek istemiyorum. Eve yakın biyer var mı bilmiyorum daha yeni taşındık 10 gün oldu da :)
0 oy
(240 puan) tarafından
Valla kuzum ben elbise alıyorum genelde abiye hiç almadim ama elbise alirkende kendi bedenimden büyük beden alıyorum gebelik boyunca rahat giyilebilmek icin...
(240 puan) tarafından
Ingtergam sayfasından alıyorum kuzum genelde hep leet.butik var oradan yada indirimzamani diye bi sayfa var iki sayfada bakıyorum kendime göre bisey bulursam alıyorum uygunda oluyor bana göre bakabilirsin istersen
(247 puan) tarafından
Hemen bakayım teşekkür ederim :)
(240 puan) tarafından
Rica ederim takip et kendine göre muhakak bisey bulursun kuzum ben abone olmuş sekindeyim orda  :)
(247 puan) tarafından
Biraz acelem var 1 hafta içinde almam lazım ondan telâşlandım :)
(129 puan) tarafından
merhaba acaba dediginiz leet butik guvenilirmi smdi baktm beğendiğim bi elbisenin büyük bedenini buldum güvenilirse alcamda cvp verirmisnz lutfen
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Buraya bakabilrsn ben cok alisveris yaptm burdan kaliteli gercekten urunleri

image

(247 puan) tarafından
Hemen baķıyorum teşekkür ederim :)
(4,237 puan) tarafından
Rica ederm canm
0 oy
tarafından
Moda labiodan bak canim ben ordan iki tane aldim.Cekimde de kullandim dugunde de.Cok guzeller.
(247 puan) tarafından
Hâlâ bulamadım zaten hemen bakıyorum :)
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Tutumlu anne diye bi uygulama var dolap gibi ordan bak canım 
(247 puan) tarafından
2. El oluyor galiba orda hemen bakayım teşekkürler.
0 oy
(614 puan) tarafından
Canım hamile abiyesi deyince fiyat yükseliyor. Bizimde düğün vardı. Ben normal abiyeden aldım ama altı düz iniyor sıkmayanlardan hem daha uyguna aldım hem daha güzel 
(247 puan) tarafından
Öyle de olabilir evet ama o zaman kesin denemek lazım mağazaya gidip.
(614 puan) tarafından
Ben trendyoldan söylemiştim tam oldu biraz büyük beden almıştım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Trendyola bak canım çık güzel şeyler var

(247 puan) tarafından
Dün hep baktım da bulamadım kafama göre bişey.
0 oy
(274 puan) tarafından
Hamileyken düğüne gitmiştim abiye yerine çok şık elbise almıştım hala kullanıyorum kotondan almıştım kalıpları büyük hamileyken 42 bedenini almıştım bol bile geliyordu şimdi de giyiyorum 
(247 puan) tarafından
Koronda var Güzel şeyler aslında evet totoyu kaldırıp çıkmam lazım.
0 oy
tarafından
Dolap uygulamasina girsene dolu 2. El hamile abiyesi ordaaa bende cekim icin aldim hatta bitane  :)
(247 puan) tarafından
Bitane beğendim ordan teklif veriliyormuş verdim cevap gelmedi daha. Olmazsa bedeni iade etme şansımız oluyor mu orda bilir misin ?
tarafından
Bedeni olmazsa iade olmaz elbisede belirtilmeyen sorun vaesa olur ancak, alicagin kisiye olculerini sor elbisenin gogus olcusu bel olcusu vs. Yaniltmiyor zaten cogunlukla oluyor olcu sordugunda
(247 puan) tarafından
Doğru dedin ölçüyle daha net olur bedene göre.

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 252 göst.
14 Nisan 2024 Moda kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 519 göst.
12 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 326 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

380,893 soru

11,403,872 cevap

34,942 kullanıcı

...