0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Nerden başlasam nasıl anlatsam bilemedim. Ben ilk adetimi 13 yaşımda gördüm, 20 yaşıma kadar sadece senede 1 kez oldum. Bildiğiniz menopaza girmişim gibi her yerim şişiyordu. Kaç doktora gitriysem tedavi olmak için çocuğun olmaz dediler. Çünkü normal bir kadın senede 12 kez oluryorken ben senede 1 kez oluyordum. Doğum kontrol hapı verdiler 3 4 ay kullandım bırakınca yine eskisi gibi oldu o yüzden içmeyi bıraktım çünkü doğum kontrol hapı hormon takviyesi ve bir çok zararı var. İlk evliliğimden çocuğum olmadı ilk evliliğimi 15 yaşımda yapmıştım. 18 yaşımda ayrıldım. 21 yaşımda tekrar evlendim görücü usulü ile. İlk 3 ay çocuğum olmadı çok üzüldüm çünkü eşiminde 2. Evliliği ve çocuk hasretiyle yanıyordu. Doktora gittim hormon testi yaptı süt hormonum 72 çıktı doktor çocuk mu emziriyorsun dedi hayır dedim. Bu çok yüksek bir değer dedi ve dostınex adında bir ilaç verdi. Kullandım ertesi ay tekrar gittim hormon testi için süt hormonum düşmüş. Tabi 2. Eşimle evlenir evlenmez benim adetim ayda bir olmaya başladı bana çok ilginç gelsede. Neyse bir gün doktora gittim özele çocuk olabilir de olmayabilirde dedi. Eve geldim interneten araştırdım polikistik over sendromuna en iyi gelen soğan kürü tedavisiydi. Kendim yaptım aç karınla 15 gün sabah akşam taze taze içtim. Midem bulansada. 17.01.2019 en son adet tarihimdi soğan kürünü içtikten sonra adet gördüm. Şubatın 23 de görümcem geldi gurbetten ben kaynanamla yaşıyorum bizde kaldı ve gelir gelmez hamileyim dedi oda bizden 1 ay önce evlenmişti. Çok üzüldüm onun adına çok sevindim ama kendi adıma çok üzüldüm içim çekildi resmen ağlamam geldi öyle bir acı görmedim ben hayatımda. Ondan sonra oturdu konuştuk belirtilerini söyledi tabi o arada benimde adetim geçmişti ama her zaman geçtiği için ben önemsemedim. Göğüslerim şişti acıyor dedim kasiklarima iğne gibi batıyor dedim sanki adet olcam abla ama olmadım 6 gündür bunlar var dedim. O benden çok heyecan yaptı gittik eczaneye test aldık evde 15 kişiydik testi yaptık. Erken gebelik testi ve normal adetten sonra yapılan test olmak üzere 2 test yaptık ikisinde de kırmızı çizgi oldu oda kendine yaptı onunki silik çıktı üsteki hemşire geldi bakti testlere bana sen kesin hamilesin dedi görümceme belli olmaz seninki silik çıkmış dedi :) düşünün yani habersiz olan bendim dbdbdbdbbd evde kimse hamile olduğuma inanmadı insanlar beni kısır olarak söylemiş herkes kısır demiş bana. O gece eşim de inanmadı doktora gittik acile kan verdim beta hgc değerim 386 çıktı gözünüz aydın dedi ve o gün hayatımın en büyük ve en özel gecesini yaşadım. O gün bugündür bildiğim tek bir şey var oda her şeyden ümit kesilse bile allahtan ümit kesilmez. O bir karıncanın kalbini dinleyecek kadar büyük bir kudrete sahip o ol derse her şey olur. Hiç bir zaman hiç bir şeyden ümidinizi kesmeyin. İlk çocuğum kız kayınbabam gil akşama kadar keşke erkek olsa dediler. Ben kızımdan memnunum dedim güldüm geçtim ama bir yandan da kafama takıyordum görümcemin oğlu olacak diye benim kızım 2. Plana atıldı hep ama Allah onunda ödülünü verdi üzüldüğüm için sezeryan doğumdan 3 ay sonra korunurken oğluma hamile kaldım. Şuan 28 haftalık hamileyim. Çocuklarımın arasında ayrım yapmam fakat kızım benim için her zaman ilk heyecanım, ilk göz yaşım, ilk uykusuz kalışım, ilk mucizem olarak kalacak. Çünkü ben Allah tarafından bir kız çocuğuyla ödüllendirildim her şeyden önce ❤️ bütün kız çocuklarına sevgiyle yazmak istedim. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gozyaşlarimla okudum, once cok uzuldum ama daha sonra cok cok mutlu oldum<3 Rabbim 1bebegini bin etsin insAllah

-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ne guzel yazmissin oyle guzel yureginden opuyorum okurken duygulandim <3

Iyiki yazmissin burdaki bircok anne olmak isteyenlere bir umut isigi olur insallah gorup okurlar 

(193 puan) tarafından
İnşallah canım herkese umut olsun diye yazdım burda bir çok kadın pko sendromunu taşıyor ve çocuk sahibi olmadıkları için üzülüyorlar benim gibi yılda 1 kez adet olan bir kadın bile hamile kadı allahtan ümit kesilmez ❤️
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Ne güzel anlatmışsın öyle ♥️ Rabbim evlatlarini sana bağışlasın acılarını göstermesin inşallah  
(193 puan) tarafından
Amin canım Allah hiç bir şeyin yokluğunu bizlere göstermesin ❤️
0 oy
tarafından
Sizin adınıza çok çok sevindim Allah sizlere bağışlasın evlatlarınızı
(193 puan) tarafından
Amin kuzum allah seninde kalbine göre versin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Okurken çok duygulandım Allah bütün isteyenlere nasip etsin inşallah :)  Evlatların hayirli olsun inşallah :) 
(193 puan) tarafından
Amin şuan tek duam evlatlarım sağa salim yetişir ve hayırlı olur olur inşallah ❤️
0 oy
(211 puan) tarafından
Ne güzel RABBİM olmayan herkese nasip etsin canım yavrularını da sana
(193 puan) tarafından
Amin canım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah ❤️
(211 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Rabb'im evlatlarını sana seni de evlatlarına bağışlasın inşallah.
(193 puan) tarafından
Amin kuzum allah hepinizi sevdiklerine ve sevdiklerimizi de bize bağışlasın inşallah ❤️
tarafından
Amin inşallah cano amin♥️
0 oy
tarafından

Allh bagislasn canim  gozlerim dolduuu:'(

(193 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim güzel gözlerinden öpüyorum ❤️
0 oy
(774 puan) tarafından

Çok güzel anlatmissin canim allahtan ümit kesilmez rabbim cocuklarini sana bagişlasin kiz annesi olmaktan gurur duyuyorum<3

(193 puan) tarafından
Bende öyle o yüzden bir kızım daha olsun istiyorum ❤️
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bf desem bilemiyorum canım Rabbim evlatlarını sana bağışlasın
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sabrın sonu selamettir bende 1 yıl arayla iki bebeğimi kaybettim hep olmayacak olsa da kaybedicem diye düşünüyordum 3. kez hamile olduğumu öğrendiğimde sevinemedim bile oturup ağladım yine aynı şeyleri mi yasiycam diye ama hep hayırlısını istedim Allaha sığındım çok şükür bir kızım oldu ve o 1 yaşındayken tekrar hamile kaldım kızıma bir kız kardeş istiyordum Rabbim gönlüme göre verdi şimdi iki tane dünyalar güzeli kızım var Rabbim inşallah isteyen herkese versin kimseyi evlat acısıyla yokluğuyla sınamasın 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,056 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 152 göst.
18 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,254 soru

11,384,877 cevap

34,884 kullanıcı

...