0 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde (13,614 puan) tarafından
Bana hayır deyin lütfen :/

5 Cevaplar

0 oy
(1,379 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Doğum sonrası kadın, eğer bebeğini hiç emzirmezse doğumdan 4-6 hafta sonra adetleri başlar, eğer emziriyorsa bu süre 7 haftayla 4 ay arasında değişir. Emziren bir annede yumurtlama ve gebe kalma riski 7'nci haftadan itibaren başlayabilir; hatta bu dönemde loğusa henüz adet görmeye başlamadığından gebe kaldığının farkında bile olmayabilir. Bu nedenle korunma yöntemi, özellikle emzirmeyenlerde cinsel ilişki ile birlikte başlamalıdır

(1,379 puan) tarafından
Bu hormonlar la alakalı canım
(452 puan) tarafından
Desene bnmkiler baya düzenli.

Söylemesi ayıp bebek sahibi olmaya karar vermiştik ve 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrenmiştim zaten. Hatta doktorla kafa tutmuştum 7 haftalık demişti doktor kafa tutmuştum sen benden iyi mi bilceksin 2 hafta oluyor daha bebek yapmaya karar vereli nsl 7 haftalık olur diye ama adetin ilk gününden hesapladıklarını bilmiyodum ozaman :)
(1,379 puan) tarafından
Ahahha ya Allah senı kafa tutmuş doktora haklısın tabı doktor senden ıyı bılevek degıl ya valla
(452 puan) tarafından
Sorma cnm neblm ben adetin ilk gününden hesaplandığını, kadında bana demişti hanım efendi bebek yapmaya karar veleri 2 hafta olabilir ama adetin ilk gününden hesaplanıyor dedi ben hala neden ilk gününden hesaplanıyor neden ovulasyon ve ilişki olduğu günden hesaplanmıyor diye sormuştum sonra eşim araya girdi zaten :D dışarda eşimlede kafa tuttum bizden iyi mi bilecek eşim garibimde napsın vardır bi bildikleride ondan ilk günden hesaplanıyordur dedi ama ben 7 değil 2 haftalık diye direttim eşimede aynı zaman : D
(13,614 puan) tarafından
Tşk ederim cevriye cevap için
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından

Evet kalınır çevremde de çok örnek var :)

(13,614 puan) tarafından
:/ umarım ben o örneklerden olmam :/
(553 puan) tarafından
Hayırlısı artık
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim sana Hayır demek isterdim  ama maalesef oluyor mus çevremden duydugum. Rabbim hakkinda hayirlisini versin. Sikma canını. 
(13,614 puan) tarafından
2 defadr uyarıyorum gene kafasına girmiyo ya umaem yoktur 2 ayluj daha bebeğim
(7,402 puan) tarafından
Canim erkeklere gore ne var onlar sıkıntı çekmiyor tabi. Oyuzdrn düşüncesiz oluyorlar.  Oyuzden esine guvenme sen Korun bence. Bebeğin kucukmus varsa zor olur tabi ama olmussada elden ne gelir. Rabbim hakkinda ne hayırlısı ise onu versin.
0 oy
(8,261 puan) tarafından
Adet olmadan gebe kalınır sanırım canım yumurtalık calısıyosa. 
(13,614 puan) tarafından
Bn eb iyisi bi test yapaym bikaç güne
(8,261 puan) tarafından
Tabı ama ınsallah degılsındır bu ders olur :) korunma yontemını degısırsın yaşın genc daha
(13,614 puan) tarafından
Eşe güvenilir mi, akılsız kafam ya :/
0 oy
(454 puan) tarafından
Benimde kızım iki aylık bande korkuyorum daha adette olmadım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 218 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Cansu. Murat (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmseda (877 puan) tarafından soruldu