0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (3,152 puan) tarafından
Dün halamlardaydim  bebeğim sofrada inatlaşti bende keçi dedim eniştem kendisini imam ve çok naif bi insandır konuşmalarına çok dikkat eder neyse dediki eğer sen ona keçi dersen o keçilik yapar güzel konuş ki güzel olsun dedi ben dana da derdim arada ilerde büyüdüğünde dana iyi bi şey sanıp kendinden büyüklere dana keçi der ama sen ona meleğim de sultanım de dedi  ve benim bu konuşması eniştemin çok hoşuma gitti dünden bugüne uyguluyorum sürekli annem vs güzel cümleler kullanıyorum bebeğime öyle anlatmak istedim

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Askim derim cadi derim cücük derim adiyla seslenirim 
(3,152 puan) tarafından
Ahah cücük bittim :))
tarafından
Karnimdayken basladik demeye hala diyoz :)))))
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiii bende diyorum arada ama balım diye severim kızımı sen annenin nesi sin derim balı der işte ne ekersek onu bicecegiz 
(3,152 puan) tarafından
Onu evlatlar yetiştirdim hepimiz insallj
+1 oy
(85 puan) tarafından
Bende hep anneeemmm diye hitap ediyorum oğlumda konuşmaya başlayınca anneemm demeye başladı bana çok hoşuma gidiyor. Ne verisen onu alıyorsun :)
(3,152 puan) tarafından
Aynen kesinlikle canim
+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Aynısını doktor bana da söyledi. Götürdüm kakasını yapamıyor diye. Bezini acdedi açtırmadı oğlum. Bende inatçı keçi dedim. Sen nasıl hitap edersen öyle olur dedi. Huysuz dersen huysuz olur inatçı dersen inatçı olur. Bende o günden beri akıllı oğlum yakışıklı oğlum diyorum bakalım sonuç nolacak ;D
(3,152 puan) tarafından
Inşallah akıllı olur gerçekten ya
+1 oy
tarafından
Cocuklar bizim aynamız biz neysek onlarda o oluyor. Küçük diye anlamıyor sanıyoruz ama gördüklerini sonra yapıyorlar.

Balım, inci tanem, can tanem derim
+1 oy
tarafından

Ayy bnde babasi kilikli oglum diyordum :D

+1 oy
(1,254 puan) tarafından
Babası da bende hatta tüm aile Tunahan bey deriz aşkım canım cicimde deriz ama beyefendi olsun diye genelde bey deriz 
+1 oy
tarafından
Evet biliyordum bunu amcamin oğlunun adı osman yengem ona her zaman osman efendi der  :) 
+1 oy
tarafından

Ay ben bazen severken eşek sıpasııı diye seviyorum :D sıpa olmaz inşallah :D

0 oy
(196 puan) tarafından
Lokum gudik bebek derim ben heo:D
0 oy
(2,091 puan) tarafından

Oğluma paşam diyorum çoğunlukla kızıma da belki tuhaf gelir ama ömrümün kelebeği diyorum bazende karadutum:D

0 oy
(1,126 puan) tarafından
Annem derim.. Cennet kokulum derim.. Bitanem aşkım en kiymetlim.. Sinirlendigim  zaman da eşek sipam diyorum demiyeyim bari :)

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,004 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 470 göst.
0 oy
3 cevap 219 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
+2 oy
61 cevap 1,020 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 0852 (743 puan) tarafından soruldu