0 oy
1,330 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
Çok zoruma gitti ve uzun bi msj attım ondan sonra aradı bu konu hakkında birşey demedi öyle beni güldürmeye fln cal7sti ama 2 sefer evlilik bana gore değilmiş dedi 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Neden agirmi gelmis sorumluluk almak
(146 puan) tarafından
Ya yok inanki bi çocuklar hastalanırsa hastaneye götürür o öyle gezme dır şeydir oda yok ben gezmeyi falan da sevmiyorum öyle bi alışveriş yaptigimda yok ama neden öyle dedi bilmiyorum
tarafından
Allah razi olsun onu da yapsin bi zahmet .
(146 puan) tarafından
Dedim evlilik bana gore değil diyosun ya dedim ondanmi eve gelir gelmez telefonu eline alıyorsun ilgilenmiyorsun benle dun gece başım çok agridi migren var bende neyse yanıma gelmedi gece bi.sordu onu hatırlıyorum uyuyordum sabah ta sordu nasıl oldun diye dedim yatmaya gidiyorum dedim elinde telefon
tarafından
O mu agir geliyo yoksa  kiz cocuklari hastaneye ne goturmek
(339 puan) tarafından
Benim eşim beni boşasın ozman çocukalrımlada ilgilenir kızım eşimi dünyaya geldigine pişman eder gece yeni dogmuş kızım emmek için kalktıgında ilk eşim uyanır beni kaldırır çocuklarımı geçtim benim dırdırımdandan hiç bahsetmiyorum ona ragmen hep mütevazı hepimize yetişmeye çalışıyor ve 1 gün olsun şikayet etmedi kendine güveni yoktuysa evlenmeseydi
-Reklam-
+1 oy
(8,081 puan) tarafından

5 yıldır aklı nerdeymis:happy:

(146 puan) tarafından
2 çocuk agir geldi herhalde
(1,307 puan) tarafından
Yapmasaymş o zaman dur deseymiş
(146 puan) tarafından
Daha bide 3. İstiyor oldu canım dedim yeter 2 dedim senin ne faydan var bana dedim gece ye kadar çalışıyorsun sonra bana gelmiş evlilik bana gore değil doyor
(1,307 puan) tarafından
Ya varya bişey dicem de olmicak Allah gtüne güveniyorsa yapsın çocuk madem bole yapcak ne çocğu istiyo daha susup otursun
+1 oy
(166 puan) tarafından
Ay sınır oluyorum şöylelerine sende ona bende sana cok meraklı değilim deseydin . Altta kalma canım .
(146 puan) tarafından
Dedim bi daha söylersen sonunu bilemiyorum artik dedjm
(166 puan) tarafından
Iyi demissin aklı başına gelsin
(146 puan) tarafından
Nasıl canım skldi ama aklıma geldikçe kotu oluyorum agliyasim geliyo
+1 oy
(20 puan) tarafından
Belki maddi bir sknti dan dolayı öyle demiştir senin haberin yok
(146 puan) tarafından
Yok ya sanmiyorum durumumuz allaha şükür iyi
+1 oy
(1,451 puan) tarafından
Sinirle söylemiştir cnm sen tatlı canını sıkma öyle derse banada göre degilmiş ama yaptık bi hata de birazda o düşünsün
(146 puan) tarafından
Yok ya normal oturuyorduk dayimin oğlunun düğünü var tarihi ni falan konusuyorduk ben gelmesem ayıp olurmu dedi bende dedim tabi.ayıp olur surda 5 yildir bizden tarafta hic düğün olmadı beni yalnizmi birakxaksin dedim uzak olsa dedim sana soylemem bile o esnada dedj
(1,451 puan) tarafından
Ciddi söyledigini düşünmüyorum cnm o an düğüne gitmek istemedigi için demiştir bide karısının tarafının düğünü ya oraya damat olarak gidicek ya senin akrabaları felan görecek ya onu sindirememiştir o cnm sende ona gayet sakin bi şekilde evlilik bana görede degilmiş ama napalım iş ilten geçti de canını da sıkma erkeklerin hepsi böyle karısının tarafı olunca
(146 puan) tarafından
Sanki çok şey istiyoz ben kaç kere ondan tarafa düğüne gittim sesimi çıkartmadım o gelmedi kaynanamlarla beraber gittim benim canım can degilmj
(1,451 puan) tarafından
Öyle oluyor malesef cnm kendi taraflarına gelince bişey yok bizm tarafa gelince mın mın mın
0 oy
(235 puan) tarafından

Canim kafana takma ya bende cok sinirlendigimde esime evlilik bana gore degil kaldiramiyorum filan diyorum :) ama sinirle soyledigimi bildigi icin gulup geciyo

(146 puan) tarafından
İster istemez takiyorum
0 oy
(274 puan) tarafından
Tatlım sen hep eşinin suyuna gitmişsin tabi kolay olan sevilmez zor olacaksın peşinden koşturacaksın ki kıymetin bilinsin madem öyle boşanalım de zaten evet derse bilki o zaten vazgeçmiş yok derse en azından aklı başına gelir 
(146 puan) tarafından
Aynen herseyde suyuna gidiyorum onu üzmek kırmak istemiyorum zaten bi daha öyle birşey derse bende aynısını soylerim
0 oy
(240 puan) tarafından
Evlenmeden önce aklî neredeymiş sorumluluk almak zorunami gitti acaba....
(146 puan) tarafından
Demekki canim
0 oy
(129 puan) tarafından
yenimi aklına gelmiş 5 yıldan sonra anlamiyorm bu erkekler tam olarak ne istiyorlar sorununuz bile yokmuş
(146 puan) tarafından
Şükür sorunumuz yok kavga bile etmeyiz ama öyle zoruma gitti ki aklıma geldikçe aglayasim geliyor
(129 puan) tarafından
hatasını anlar döner gelir konuşur bence arada sinirlennce ağzımızdan ne çıktığının farkına bile varmıyoruz siz üzmeyin canınızı
(146 puan) tarafından
Evet biraz anlamış gibi eve gelince eline telefon almadı sabah ta bakmadı telefona demiştim evlilik bana gore değil diye düşündüğün için mi sohbet muhabet etmiyorsun direk telefona bakiosun falan bir sürü birşey ler demiştim
0 oy
(9 puan) tarafından

aman bunu mu kafana takıyorsun sen kim için ne için yaşadığının farkında ol 
(146 puan) tarafından
Aman kız iste ne bilim elimde değil ***** gibi takıyorum
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Evlilik kimseye göre değil zaten rahat batar oyuzden insan evlenir . Ama totona guvenmiyorsan girmiyceksin bu işlere kimsenin de ahını almiycaksin
(146 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Niye öyle bir sey dedi :angry: 

(146 puan) tarafından
Ah bi bilsem
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Erken farketmis kaldiramayacagi yukun altina girmeseydi kadin o kadar is yapar cocuga bakar erkegin gonlunu ederde bi kerede bu denli kirmaz yazik gercekten cok yazik
(146 puan) tarafından
Kırıldım valla bakalım gece gelince ne yapacak o kadar msj attım içimdekileri söyledim
(6,053 puan) tarafından
Barisirsin kuzumm 2 cocugun war ewlilikten waz gececek deilsin ama bu senin icinden hic cikmayacak
(146 puan) tarafından
Aynen öyle çıkmayacak inanki
0 oy
tarafından
Iyi seninki sadece öyle demiş benim kaynım eltimin gözünün içine baka baka her defasında keşke evlenmeseydim rahat rahat gezerdim kafam şişmezdi der akli olan evlenmesin der evliliği asla onaylamıyorum der 
(146 puan) tarafından
Onaylamıyorsa niye duruyor tövbe bismillah bu erkekler niye b ooi yle ne istiyorlar anlamıyorum rahat batıyor
0 oy
(1 puan) tarafından
Neden üzülüyorsun 19 yıllık kocam (6 yıl flört ettik) toplamda 25 yıldır hayatımda olan birisi evlilik bana göre değil miş deyip boşanma davası açtı, geçti karşıma sevgimin şekli değişti, heyecan duymuyorum senden artık dedi.
(2,969 puan) tarafından
Eski post tarihlere dikkat ederek cevap yazabilirsiniz. Yeni olduğunuz için dikkat edememis olabilirsin
0 oy
tarafından
Ben 2 yıldır evliyim bana göre de değilmiş eşim de aynısını söyler ama idare ediyoz hayırlısı bakalım 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Deseydin anlaman geç oldu biraz ben daha önce anladım ama sustum deseydin 
0 oy
(435 puan) tarafından
Benim eski esimde oyleydi 30 yasinda evlendi benimle yas farkimiz vardi ben olgunlasmistir diye düşündüm ama maalesef sonu hüsran tabikide sorumluluk oldugunu bile bile neden evleniyorlar anlamiyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 759 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 908 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 587 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 482 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...